Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. [quote name='*zaba*']Te mala, co siem nic nie odzywasz? zapodalabys fotkie jakoms, cy cus...?[/QUOTE] ??.................??
  2. Jak nie ma , jak ma! Az ze strachu mnie bylo sparalizowalo :eviltong:
  3. Niestety wydaje mi sie, ze i nastepne rowniez... Skoro nikt go nie widzi, a on z dnia na dzien brzydnie i dziczeje - nic dobrego to nie wrozy :(
  4. Dobrze, ze juz jest lepiej. Na oczy trzeba szczegolnie uwazac. Ja w okularach od 6 roku zycia chodze i jak czasami zakladalam soczewki, to czegos mi brakowalo i ciagle chcialam sobie okulary na nosie poprawiac, hehe Fotki sliczne. Czy Sarcia nie przytyla? [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/DSCN3423.jpg[/URL] Na co-kogo tak sie zapatrzyla...? [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/DSCN3415.jpg[/URL] Wymiziaj te slodka panienke od ciotki :)
  5. Caly tydzien padal snieg, byl nawet sztorm sniezny, wialo i padalo jak cholera. Wszystko pokrylo sie gruba warstwa biabego slicznego sniegu. :loveu: Zaplanowalam wiec sobie wypad z Kamelem na dzisiaj, czyli na sobote, w dzien, przy sloneczku, na ten bialy puch coby aparacik wyprobowac ... A co dzis widze? Ulica rzeka plynie, w nocy i teraz pada deszcz! Jest wstretnie buro! :angryy: To jest swinstwo!! Jak do pracy trzeba chodzic to sniegu prawie po kolana, a jak ma sie raz na 2 tygodnie wolny weekend to... Ehh O kant dupy roztrzasc! :angryy:
  6. Pozdrowienia dla pana straznika :) A ta pani nowa pancia Farcika? Musze rozliczyc bazarek, jesli nie na Farta, to na jakiego psa maja pojsc pieniazki? Bo musze to na watku podac. Mizianka dla slodziaka :)
  7. Fajne fotki mimo bylejekiej pogody. No ale jak modelka ladna to i fotki nie moga byc brzydkie :) Bardzo fajnie psiuty wychodza z taka przekrzywionna glowa :loveu: No "wesolo" macie, jak nie urok to.... Jak nazywaja sie te tabletki na tasiemca? Mizianka dla Werci i reszty stadka. Acha, czekam na ostatnia wplate bazarkowa i pewnie w poniedzialek przeleje pieniazki, cos kolo 170zl bedzie
  8. No, to byl niedaleko nas. A ta bomba to ta pod Kopenhaga? My mieszkamy 35km od Kopenhagi. Masz racje, tak szybko zycie moze zweryfikowac nasze plany.... Tulam Was
  9. Super! A da sie jakas fotke z nowego domku ... ?
  10. Kobieto! Uwazaj na siebie! Zdrowka zycze Tobie i ogonom. Dobrze, ze nadal w komplecie jestescie.
  11. Szwy wyjete, goi sie jak na psie hahaha. Fotek ni ma :( Te rzeczy Rudziu robilam dla kolezanek z pracy.
  12. Super foty robi Twoje cacuszko. Biana jest piekna. Pozuje jak prawdziwa modelka, no i ja oczywiscie bym sie nabrala na te slodkie minki. Bazyleo juz taki calkiem powazny jest, szkoda, zeczas tak szybko leci.... Ja popelnilam glupote i kupilam najprostrza lustrzanke Cannon EOS 1100D. Niestety moj rozum zaspal :(
  13. No a nie mowilam, ze moze Mikolaj... A co masz ?? Ja tez mam nowy aparacik, ale stoi sobie w torbie. Jak narazie, nie polubilismy sie... Foteczki piekne, ale czego chciec innego, skoro modele pierwsza klasa? Wymiziaj te slicznoty :)
  14. z mojego bazzarossa uzbieralo sie 75zl. Poprosze o nr konta na ktore mam przelac pieniazki, a gdy juz dojda, poprosze o potwierdzenie na bazarku :)
  15. nie wiem co napisac... Trzymajcie sie.
  16. U Kamela :oops:
  17. Tez sie ciesze, bo mialam troche pietra :) Rudziu, tylo sie nie smiej, prosze... [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/259855_104238813077419_927181559_n1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/311258_104236946410939_1629228185_n1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/cats-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/522359_104200683081232_1189427394_n1.jpg[/IMG] :oops:
  18. hehe, to co ja robie daaaleko od skrabkow lezy :)
  19. Kamel zupelnie nie byl zainteresowany miejscami operowanymi, wiec zdjelismy mu antene :) Nareszcie zapadla cisza, hehe. Bylismy na kontrolnej wizycie, goi sie ladnie, nadal przemywac, zdjecie szwow w piatek :)
  20. moze cos popitolilam? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/198134-Staruszek-Romuś-nadal-niczyj-nawet-pełnej-kwoty-deklaracji-nie-może-uzbierać-("][IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/dsc02036k1-Kopia-Kopia-Kopia2.jpg[/IMG][/URL] Nie, wkleil sie :)
  21. fajny ten sklepik, w pozostalych jeszcze nie bylam. Chodzi za mna bindownica, ale chyba dlugo chodzic bedzie... :(
×
×
  • Create New...