Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Ojej, jak milo, dziekuje za odwiadzinki!! No tak, zaniedbalam watek Kamczyslawa, w piers sie bije. Czasu jeno malo na wsycko :( Zaprosze przy okazji na bazar z sygnaturki :)
  2. [quote name='inga.mm']ja juz pisałam o utworzeniu lotnego komando przy okazji krów i koni zamarzających na "łące", a potem przy powieszonym psie i jeszcze ileś razy. To jest do zrobienia. Nawet logistykę opracowałam. Jakiś rok temu, tylko ludki sie przestraszyły To cos Ty tam wymyslila, ze wszyscy pouciekali :crazyeye: :crazyeye: ?? Malutek kochany :-( Serce sie kroi jak sie na niego patrzy :shake: Przypominam o bazarku na pieknotka, u mnie w sygnatyrce.
  3. [quote name='majqa']Temido, nie sprostam teraz/ "na już" wystawieniu bazarku ale gdybyś chciała nań fanty, daj znać proszę. Nomen omen będę je mieć dzięki uprzejmości i zaufaniu *zaba*, której serdecznie dziękuję. :-)[/QUOTE] cala przyjemnosc po mojej stronie :) oby grosik jakis udalo sie uzbierac... i ponownie zapraszam na bazarek z sygnaturki ;)
  4. Udostepnione na fb Zapraszam na bazarek, na ktorym nic do kupienia nie ma :oops: http://www.dogomania.pl/threads/218908-Poznajemy-Swiat-i-Polske.-Dla-Reksia.-Do-18.12.-godz.22.22?p=18135721#post18135721 Podrzucanie mile widziane :oops: Trzymaj sie maly i walcz!
  5. Kurde, to jest calkiem na innej wyspie. No nic, pozostaje czekac i miec nadzieje, ze pies jako obywatel polski bedzie mial szanse na przezycie...
  6. Rozmawialam dzisiaj z czyms w rodzaju TOZ-u tu w Danii. Jesli pies byl wlasnoscia obywatela dunskiego zostalby natychmiast uspiony. Jesli przebywal czasowo (?) na terenie Danii i jest wlasnoscia obywatele polskiego, ma szanse na powrot do Polski. [U]Czy wiadomo w jakiej czesci Danii jest pies? Miasto??[/U] Beda rowniez brane pod uwage zeznania wlascicielki ON-ka. Ciekawe jak kobitka jest ustosunkowana do obcokrajowcow...
  7. No przeciez juz wczesniej o tym pisalam, kiedy Ty masz to wszystko obfocic, poopisywac, zrobic bazar, pilnowac go i jeszcze na dodatek zajmowac sie psami.... ?? Doba zbyt krotka jest.
  8. [quote name='majqa']Szybka akcja i dobry jej efekt. Dzięki dobroczynności użytkowniczki *zaba* i sprzedaży poza dogo fantów od Niej (co do których miała wątpliwości, czy i co się uda zdziałać) zebrałam kwotę 150zł. Pieniążki te przed momentem przelałam na konto Marysi. *Zabo* dziękujemy z całego serca. :loveu:[/QUOTE] Cala przyjemnosc po mojej stronie :) Mizianka dla Misia :)
  9. Widze, ze u was jak w mlynie, ani chwili wytchnienia.... Mam pytanie wiec takie: moge na ogolnym bazarkowym spytac, czy jest ktos, kto zrobilby bazar? Wam sie doba raczej nie wydluzy, a szkoda...
  10. Zagladm po calej wiecznosci nieobecnosci ;) Bazyl wyrosl na niezlego przystojniache :) Bianeczka nadal sliczna :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LSghjX6rFtc/TklyowZYNSI/AAAAAAAAGig/65MES8MFgNc/P1420099.JPG[/IMG] :loveu: Poczytalam, ze koteczka niezle sobie radzi, hihi. Mizianka dla futrzakow.
  11. [quote name='Poker']Straszne, skąd kasę brać na to wszystko?[/QUOTE] Mi jest przykro, powiem szczerze, bo latem przekazalam dwa wory z ciuchami cieszac sie, ze grosz jakis wpadnie, a tu cisza... Szczyle piekne, napewno szybko znajda domki, oby na zawsze. Z kotami z KK raczej nieciekawie :(
  12. zdziczal biedak :( nic z domku nie bedzie, kto zechce psa, ktorego nie ma? DT by mu sie przydal, ale to marzenia.... :(
  13. spytam tutaj, czy jest ktos chetny na te dwa wory z ciuchami na bazarek, co czekaja od ponad miesiaca? Trwa to juz zbyt dlugo. Mam nadzieje, ze ci ludzie tego nie wywalili na smieci... Rozumiem, ze macie inne rzeczy na glowie, to wystarczy powiedziec: nie, dziekujemy. Wtedy spytam kogos innego.
  14. mowisz i masz, znaczy zaglosowane :) jak przekazac te fanty?
  15. mam nowa obroze z diodami, komplet nowy obroza i smycz bez udziwnien, dwie popielniczki, cy cus w tym rodzaju z psami (dla kolekcjonerow), dwie popielniczki starsze dla kolekcjonerow sygnowane Bawaria, dwie malutkie filizaneczki dla kolekcjinerow, starsze, rowniez sygnowana Bawaria. Chcecie na bazar? Kicki sa urocze :)
  16. [quote name='modliszka84']oj chyba się troszkę upasłem ;)[/QUOTE] zaraz tam upaslem... Dobrze zbudowany poprostu jestem [quote name='deer_1987']Ale siwa mordka :loveu:[/QUOTE] No zmartwien i klopotow tyle, ze osiwiec mozna!
  17. Tylko sie pokazujemy, ze zyjemy :) [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60001-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60006-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60009-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60010-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60014-1.jpg[/IMG] Pozdrawiamy serdecznie i znow znikamy :)
  18. Rozmawialam z Marcinem, otwarte jest dzis do 17 :)
  19. Slodka ta mala :) Masz zapchana skrzynke. Odezwij sie i zdrowka zycze :)
×
×
  • Create New...