-
Posts
4008 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *zaba*
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Ojej, jak milo, dziekuje za odwiadzinki!! No tak, zaniedbalam watek Kamczyslawa, w piers sie bije. Czasu jeno malo na wsycko :( Zaprosze przy okazji na bazar z sygnaturki :) -
[quote name='inga.mm']ja juz pisałam o utworzeniu lotnego komando przy okazji krów i koni zamarzających na "łące", a potem przy powieszonym psie i jeszcze ileś razy. To jest do zrobienia. Nawet logistykę opracowałam. Jakiś rok temu, tylko ludki sie przestraszyły To cos Ty tam wymyslila, ze wszyscy pouciekali :crazyeye: :crazyeye: ?? Malutek kochany :-( Serce sie kroi jak sie na niego patrzy :shake: Przypominam o bazarku na pieknotka, u mnie w sygnatyrce.
-
[quote name='majqa']Temido, nie sprostam teraz/ "na już" wystawieniu bazarku ale gdybyś chciała nań fanty, daj znać proszę. Nomen omen będę je mieć dzięki uprzejmości i zaufaniu *zaba*, której serdecznie dziękuję. :-)[/QUOTE] cala przyjemnosc po mojej stronie :) oby grosik jakis udalo sie uzbierac... i ponownie zapraszam na bazarek z sygnaturki ;)
-
Rozmawialam dzisiaj z czyms w rodzaju TOZ-u tu w Danii. Jesli pies byl wlasnoscia obywatela dunskiego zostalby natychmiast uspiony. Jesli przebywal czasowo (?) na terenie Danii i jest wlasnoscia obywatele polskiego, ma szanse na powrot do Polski. [U]Czy wiadomo w jakiej czesci Danii jest pies? Miasto??[/U] Beda rowniez brane pod uwage zeznania wlascicielki ON-ka. Ciekawe jak kobitka jest ustosunkowana do obcokrajowcow...
-
[quote name='majqa']Szybka akcja i dobry jej efekt. Dzięki dobroczynności użytkowniczki *zaba* i sprzedaży poza dogo fantów od Niej (co do których miała wątpliwości, czy i co się uda zdziałać) zebrałam kwotę 150zł. Pieniążki te przed momentem przelałam na konto Marysi. *Zabo* dziękujemy z całego serca. :loveu:[/QUOTE] Cala przyjemnosc po mojej stronie :) Mizianka dla Misia :)
-
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
zima za pasem.... :( -
Zagladm po calej wiecznosci nieobecnosci ;) Bazyl wyrosl na niezlego przystojniache :) Bianeczka nadal sliczna :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LSghjX6rFtc/TklyowZYNSI/AAAAAAAAGig/65MES8MFgNc/P1420099.JPG[/IMG] :loveu: Poczytalam, ze koteczka niezle sobie radzi, hihi. Mizianka dla futrzakow.
-
Niedobita Psotka żyje! Sąd odwoławczy w Bydgoszczy podtrzymał wyrok !!!
*zaba* replied to Agata Balu's topic in Okrucieństwo
podpisana. Malo zweryfikowanych :shake: -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
zdziczal biedak :( nic z domku nie bedzie, kto zechce psa, ktorego nie ma? DT by mu sie przydal, ale to marzenia.... :( -
mam nowa obroze z diodami, komplet nowy obroza i smycz bez udziwnien, dwie popielniczki, cy cus w tym rodzaju z psami (dla kolekcjonerow), dwie popielniczki starsze dla kolekcjonerow sygnowane Bawaria, dwie malutkie filizaneczki dla kolekcjinerow, starsze, rowniez sygnowana Bawaria. Chcecie na bazar? Kicki sa urocze :)
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[quote name='modliszka84']oj chyba się troszkę upasłem ;)[/QUOTE] zaraz tam upaslem... Dobrze zbudowany poprostu jestem [quote name='deer_1987']Ale siwa mordka :loveu:[/QUOTE] No zmartwien i klopotow tyle, ze osiwiec mozna! -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Tylko sie pokazujemy, ze zyjemy :) [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60001-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60006-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60009-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60010-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60014-1.jpg[/IMG] Pozdrawiamy serdecznie i znow znikamy :)