Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Na nadchodzace 365 dni wszystkiego co najlepsze dal Was :)
  2. Amiska slicznota :) Wszystkiego dobrego na nadchodzace 365 dni :)
  3. Piekna reniferka :) Wszystkiego najlepszego na nastepne 365 dni :)
  4. haha, swietna! Wszystkiego co najlepsze na caly rok :)
  5. Buziaki z pracy sle i zycze wszystkiego co najlepsze :)
  6. Buziaki, buziaki na ten Nowy Rok!
  7. lece do pracy, ala wpadam na chwilke z zapytaniem: czy moglby ktos zrobic odpowiedni do sytuacji banerek?
  8. *zaba*

    Metamorfozy

    Dziekuje i prosze o wsparcie
  9. Do gory!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. Oto link do grupy pomocowej, tutaj mozna wpisywac wszelkie konkrety [URL]http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/groups/399834733432922/[/URL]
  11. ZAMIAST Z ZYCZENIAMI BIEGAM PO WATKACH Z BLAGANIEM O JAKAKOLWIEK POMOC, SPLONELA FUNDACJA CENTAURUS [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237958-Splonela-FUNDACJA-CENTAURUS!-POMOCY!?p=20206354#post20206354"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post20206354[/COLOR][/URL] PRZEPRASZAM
  12. ZAMIAST Z ZYCZENIAMI BIEGAM PO WATKACH Z BLAGANIEM O JAKAKOLWIEK POMOC, SPLONELA FUNDACJA CENTAURUS [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237958-Splonela-FUNDACJA-CENTAURUS!-POMOCY!?p=20206354#post20206354"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post20206354[/COLOR][/URL] PRZEPRASZAM
  13. DZIEKUJEMY ZA ZYCZENIA I ROWNIEZ ZYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJ NIE WSZYSCY MOGA SWIETOWAC ZAMIAST Z ZYCZENIAMI BIEGAM PO WATKACH Z BLAGANIEM O JAKAKOLWIEK POMOC sPLONELA FUNDACJA CENTAURUS [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237958-Splonela-FUNDACJA-CENTAURUS!-POMOCY!?p=20206354#post20206354"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post20206354[/COLOR][/URL] PRZEPRASZAM
  14. *zaba*

    Metamorfozy

    ZAMIAST Z ZYCZENIAMI BIEGAM PO WATKACH Z BLAGANIEM O JAKAKOLWIEK POMOC [url]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post20206354[/url] PRZEPRASZAM
  15. ZAMIAST Z ZYCZENIAMI BIEGAM PO WATKACH Z BLAGANIEM O JAKAKOLWIEK POMOC [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237958-Splonela-FUNDACJA-CENTAURUS!-POMOCY!?p=20206354#post20206354[/URL] PRZEPRASZAM
  16. Fundacja Centaurus straciła wszystko co miała, spalił się stary pałac w którym ratowali zwierzaki, niestety nie wszystkie psiaki miały szczęście- 3 straciły życie w płomieniach. W imieniu psiaków, kotów, koni i ludzi którzy stworzyli ten azyl o pilną pomoc! Potrzeba wszystkiego: koce, czapki, rękawiczki, karma, leki, materiały budowlane! Wszystko jest potrzebne, każda pomoc się liczy. Proszę nie zostawiajcie ich w potrzebie! Razem możemy odbudować świat- dom dla koni, psiaków, kociaków i ludzi! Opis wszys...tkiego tutaj: [URL]http://www.centaurus.org.pl/pozar/[/URL] Adres na który można wysłać pomoc rzeczową Fundacja Centaurus Szczedrzykowice 10 59-230 Szczedrzykowice POMOC na konto PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350 Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania statutowe związane z ponownym przystosowaniem obiektu na potrzeby zwierząt i wesprzeć podopiecznych fundacji możesz dokonać wpłaty z tytułem POMOC na konto PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350 [quote name='*zaba*']Oto link do grupy pomocowej, tutaj mozna wpisywac wszelkie konkrety [URL]http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/groups/399834733432922/[/URL][/QUOTE] [B]Banerek od [U]iwstar58[/U] do zaadoptowania, bierzcie ciotki, niech jak najwiecej ludzie sie zjednoczy [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237958-Splonela-FUNDACJA-CENTAURUS!-POMOCY!"][IMG]http://tiny.pl/h2hz4[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237958-Splonela-FUNDACJA-CENTAURUS!-POMOCY!"][IMG]http://tiny.pl/h2h6k[/IMG][/URL]
  17. Wszystkiego co najlepsze na swieta i nie tylko :)
  18. Dziekuje za glosiki :) Glosowac mozna codziennie, hihi A oto spiacy Kamczyslaw, fotek szt. 2 :diabloti: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/IMG_0103_zpsa728ece5.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/IMG_0104_zps98ad4f26.jpg[/IMG]
  19. Poszedl przelew na 172 zl Bardzo prosze o potwierdzenie jak juz dojdzie, na bazarku :)
  20. dziekuje za odwiedzinki i mile slowa. :loveu: Ciotki, mam prosbe, zaglosujcie na Kamela :oops: [URL]http://pojedynkizdjec.interia.pl/galeria[/URL] Za niezarejesrtowany glos sa chyba 1 punkt, za zarejestrowany chyba 5 :)
  21. Za niektore fotki to do TOZ-u moznaby mnie podac, no ewidentnie katowany pies. hehe.
  22. hehe, zeby to ona ma fajne :) to jest super :D [URL]http://imageshack.us/a/img59/8822/imgp9920kopia.jpg[/URL]
  23. o, jeszcze jedno sie znalazlo [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/IMG_0052_zps1fa59ea1.jpg[/IMG]
  24. Na dworze szaro buro, fuj. Na dodatek nie rozumiemy sie z moim aparacikiem... Zrobilam kilka monotematycznych fotek. Jak sie naumiem, zrobie wiecej :D Nie bij!... [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/IMG_0097_zps5483be7d.jpg[/IMG] :) [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/IMG_0098_zps9823bdee.jpg[/IMG] :) [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/IMG_0101_zpse56ccb05.jpg[/IMG] Wyplosz :D [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/IMG_0099_zps4796c23d.jpg[/IMG] i ostatnie [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/IMG_0100_zpsaca07793.jpg[/IMG]
  25. [quote name='*zaba*']Juz niedlugo bedzie rok jak milczycie... Wszystko u Was w porzadku?? Pozdrowionka.[/QUOTE] Dwa lata.... :razz:
×
×
  • Create New...