-
Posts
4008 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *zaba*
-
Ja widzialam,fanie wyglada.Kamelowi nie pokazywalam,zeby sie w kolejnej lasce nie zakochal.
-
Sochaczew - Astro, mix goldena MA DOM ( Uciekł z domu)
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6216/p1100898jpgxxxi8.jpg[/IMG] Kto pomoze temu pieknemu psu? -
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Smutne te oczeta :( -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
domku,tez pokochaj tego pieknego psiuta -
[URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz232-1.jpg[/URL] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Kto wygral wyscig do pileczki? [URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz236-1.jpg[/URL]
-
Moj Kamel, Kamyczek, Kamczyslaw koffany [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/237/5cd33ad5744a9beb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/211/a77c4b229419523b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/211/d68eb6539d263170.jpg[/IMG][/URL]
-
SZelka,gdzie Ty????
-
Dlugo nikt tu nie zaglada,ale Ela wie,ze i tak o Niej myslimy.
-
Tydzien ciszy to chyba jest wystarczajaco??? Halo!! Co tam, jak tam i tak dalej :)
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
I solo Coz powiedziec,pieny jest i tyle [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/249/db7cc543bd349d29.jpg[/IMG][/URL] Oj oj lapki mi sie pomocza [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/249/5d5eb175040cf08f.jpg[/IMG][/URL] Moze bede chodzil tylko na przednich-tylne zaoszczedze... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/211/0ec3a6e01393a5fa.jpg[/IMG][/URL] Znalazlem patyczek.Zabrac do domu,pobawic sie w rzucanie,czy moze Toslawie dac na dratwe? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/210/6393131797bbec9b.jpg[/IMG][/URL] -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Biedak,chce wyjsc za wszelka cene... -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Kamel wejdzie do wody,ale nie sam :).W tamtym roku to nawet poplywal troche (sa gdzies zdjeciana watku).Widzialam jak inne psy szaleja w wodzie,a Kamel nic. Toslawo,Kamel sie zaplonil jak przeczytal,ze zjawiskowo wyglada,no i ze tyle Was laczy...Zeby mu teraz tylko nie odbilo. A oto dzisiejsza wyprawa na plaze.Tez bylismy rano po 8-mej pare minut.Pogoda fantastyczna,cisza i slonko (szumu fal brakowalo,ale jak widac morze od tej strony to jak jezioro raczej wyglada). Relacja bedzie,jak sie fotosik otworzy,co sie dzis dzieje??? Jes jes jes! Na plazy z chlopakami [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/249/37c3b05d65d2d271.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/248/11d7c7c8ce8e3667.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/211/a545a350c1b4e9e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/248/2265ec4c66025529.jpg[/IMG][/URL] -
Czaruś z Olsztyna ma wspaniały dom i kochającą Rodzinę!
*zaba* replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Zdjecia...??? -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No niech wreszcie sie doczeka. -
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Tylko dom sie gdzies zapodzial -
Sochaczew - Astro, mix goldena MA DOM ( Uciekł z domu)
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wakacje sie zblizaja..,to chyba nie za dobry czas.. Raczej przybywa bezpanskich psow.Moze Astro bedzie wyjatkiem?? -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Wczorajsza wyprawa nad wielka wode. Gdzie nie spojze,tam woda.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/248/2ab2580afe06f70a.jpg[/IMG][/URL] Eeee,tam jest cos innego,ale co to?? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/211/a77c4b229419523b.jpg[/IMG][/URL] Taka glebokosc juz wystarczy i jak pieknie sie odbijam w wodzie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/211/ff15fe44a4efd079.jpg[/IMG][/URL] Na pomoscie najlepiej,sucho i wysoko. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/211/d68eb6539d263170.jpg[/IMG][/URL] Odpowiednie miejsce dla... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/210/42f566162f4bd30e.jpg[/IMG][/URL] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
No niestety,od biegania Kamus zdecydowanie woli jedzenie :D Wczoraj i dzisiaj bylismy na plazy.Rano 8.30,fajnie,bo nie ma ludzi,a woda juz cieplawa.Kamczyslaw byl zadowolony,pomoczyl sie nieco,nawet ze trzy razy pobiegl za patyczkiem.Porobilam troche zdjec,ale fotosik nie chce wspolpracowac,niestety. -
No i jak tam,Udalo sie Lirutkowi wcisnac do budki? Figa w tym kaftaniku smiesznie wyglada.Pol czarna pantera i pol gepard jakis czy inny leopard :D Wracajac do Liry,ona ma chyba najwiecej zwariowanych zdjec.
-
[I][URL]http://images28.fotosik.pl/211/44e5820dc27ecd57.jpg[/URL][/I] [I]Co ten on chce tu z Toba zrobic?? No wyglada,jakby wyrzucic Cie chcial tam za te kamienie daleko,daleko!!!Ja Ciebie prosze,napisz,ze nadal jestes tutaj,a nie tam.[/I] [I]Tutaj:[/I] [I][URL]http://images25.fotosik.pl/210/7e2fc961224f9d04med.jpg[/URL][/I] [I]To myslalem,ze te goopie ludzie to takiego patyka Ciebie rzucili.No ale dalej to juz widzialem,ze to taki tor przeszkod zrobili.[/I] [I]A tak wogole,to juz chyba Ci mowilem,ze sliczna jestes??Nawet z tym wywalonym jezykiem,co to sie nie miesci tam,gdzie zmiescic sie powinien.[/I]
-
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
*zaba* replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Misku co taka cisza u ciebie?