Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Dlaczego nikt nie dzwoni??!! To piekny pies i juz tyle w zyciu przeszedl. Tylko gdyby byl mala puchowa kuleczka,to pewnie by kolejka stala...
  2. Ja widzialam,fanie wyglada.Kamelowi nie pokazywalam,zeby sie w kolejnej lasce nie zakochal.
  3. Rok temu [URL]http://images20.fotosik.pl/244/2e134a99434f9f5e.jpg[/URL] Teraz [URL]http://images29.fotosik.pl/212/00780d33129e718a.jpg[/URL] A jak zareagowala Amy na zmiane fryzurki? Nie chowa sie po katach?
  4. [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6216/p1100898jpgxxxi8.jpg[/IMG] Kto pomoze temu pieknemu psu?
  5. domku,tez pokochaj tego pieknego psiuta
  6. [URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz232-1.jpg[/URL] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Kto wygral wyscig do pileczki? [URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz236-1.jpg[/URL]
  7. Moj Kamel, Kamyczek, Kamczyslaw koffany [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/237/5cd33ad5744a9beb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/211/a77c4b229419523b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/211/d68eb6539d263170.jpg[/IMG][/URL]
  8. Dlugo nikt tu nie zaglada,ale Ela wie,ze i tak o Niej myslimy.
  9. Tydzien ciszy to chyba jest wystarczajaco??? Halo!! Co tam, jak tam i tak dalej :)
  10. U mnie juz po problemach z dodgo (to u reszty chyba tez),wiec moze doczekamy sie na nowe fotencje..??
  11. I solo Coz powiedziec,pieny jest i tyle [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/249/db7cc543bd349d29.jpg[/IMG][/URL] Oj oj lapki mi sie pomocza [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/249/5d5eb175040cf08f.jpg[/IMG][/URL] Moze bede chodzil tylko na przednich-tylne zaoszczedze... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/211/0ec3a6e01393a5fa.jpg[/IMG][/URL] Znalazlem patyczek.Zabrac do domu,pobawic sie w rzucanie,czy moze Toslawie dac na dratwe? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/210/6393131797bbec9b.jpg[/IMG][/URL]
  12. Biedak,chce wyjsc za wszelka cene...
  13. Kamel wejdzie do wody,ale nie sam :).W tamtym roku to nawet poplywal troche (sa gdzies zdjeciana watku).Widzialam jak inne psy szaleja w wodzie,a Kamel nic. Toslawo,Kamel sie zaplonil jak przeczytal,ze zjawiskowo wyglada,no i ze tyle Was laczy...Zeby mu teraz tylko nie odbilo. A oto dzisiejsza wyprawa na plaze.Tez bylismy rano po 8-mej pare minut.Pogoda fantastyczna,cisza i slonko (szumu fal brakowalo,ale jak widac morze od tej strony to jak jezioro raczej wyglada). Relacja bedzie,jak sie fotosik otworzy,co sie dzis dzieje??? Jes jes jes! Na plazy z chlopakami [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/249/37c3b05d65d2d271.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/248/11d7c7c8ce8e3667.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/211/a545a350c1b4e9e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/248/2265ec4c66025529.jpg[/IMG][/URL]
  14. No niech wreszcie sie doczeka.
  15. Tylko dom sie gdzies zapodzial
  16. Wakacje sie zblizaja..,to chyba nie za dobry czas.. Raczej przybywa bezpanskich psow.Moze Astro bedzie wyjatkiem??
  17. Wczorajsza wyprawa nad wielka wode. Gdzie nie spojze,tam woda.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/248/2ab2580afe06f70a.jpg[/IMG][/URL] Eeee,tam jest cos innego,ale co to?? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/211/a77c4b229419523b.jpg[/IMG][/URL] Taka glebokosc juz wystarczy i jak pieknie sie odbijam w wodzie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/211/ff15fe44a4efd079.jpg[/IMG][/URL] Na pomoscie najlepiej,sucho i wysoko. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/211/d68eb6539d263170.jpg[/IMG][/URL] Odpowiednie miejsce dla... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/210/42f566162f4bd30e.jpg[/IMG][/URL]
  18. No niestety,od biegania Kamus zdecydowanie woli jedzenie :D Wczoraj i dzisiaj bylismy na plazy.Rano 8.30,fajnie,bo nie ma ludzi,a woda juz cieplawa.Kamczyslaw byl zadowolony,pomoczyl sie nieco,nawet ze trzy razy pobiegl za patyczkiem.Porobilam troche zdjec,ale fotosik nie chce wspolpracowac,niestety.
  19. No i jak tam,Udalo sie Lirutkowi wcisnac do budki? Figa w tym kaftaniku smiesznie wyglada.Pol czarna pantera i pol gepard jakis czy inny leopard :D Wracajac do Liry,ona ma chyba najwiecej zwariowanych zdjec.
  20. [I][URL]http://images28.fotosik.pl/211/44e5820dc27ecd57.jpg[/URL][/I] [I]Co ten on chce tu z Toba zrobic?? No wyglada,jakby wyrzucic Cie chcial tam za te kamienie daleko,daleko!!!Ja Ciebie prosze,napisz,ze nadal jestes tutaj,a nie tam.[/I] [I]Tutaj:[/I] [I][URL]http://images25.fotosik.pl/210/7e2fc961224f9d04med.jpg[/URL][/I] [I]To myslalem,ze te goopie ludzie to takiego patyka Ciebie rzucili.No ale dalej to juz widzialem,ze to taki tor przeszkod zrobili.[/I] [I]A tak wogole,to juz chyba Ci mowilem,ze sliczna jestes??Nawet z tym wywalonym jezykiem,co to sie nie miesci tam,gdzie zmiescic sie powinien.[/I]
×
×
  • Create New...