Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Co z tymi ludzmi sie dzieje??
  2. [quote name='pusia2405']Dziewczyny, jak się robi multicytaty?:oops:[/quote] Przy kazdym poscie na dole sa cztery okienka,klikasz na + tej,ktora chcesz cytowac i przy ostatnim poprostu cytuj.Przynajmniej ja tak robie i dziala,powodzenia :)
  3. [URL]http://img233.imageshack.us/img233/1899/f031by2.jpg[/URL] No poezja poprostu! Kciuki wiec trzymamy za znalezienie pracy odpowiedniej do wydatkow... :)
  4. i nikt sie nie pyta,nie interesuje TAKIM PSEM??
  5. A dlaczego mialoby sie jej nie udac??
  6. To troche Filusia teraz [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/270/d460737a5f9a1494.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/221/c945cf4c6114f2f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/222/48ff7d64ea9d3376.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/222/ca6b89f81c98ca32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/270/d81a54b493cbcc09.jpg[/IMG][/URL] Mam nadzieje,ze moi rodzice sie nie pogniewaja,ze przy okazji mieli debiut na dogo :D Pani w bialych spodniach,to pani Halinka,ktora Filus tak ugryzl.Teraz sa kumplami,Filek jak wchodzi do niej do domu to pierwsze kroki kieruje do kuchni i siada przed lodowka :D
  7. Ale sily w lapkach ma Sarunia,take doly pokopac... :D Na niektorych zdjeciach prawie zlewa sie z otoczeniem,ze trudno ja zobaczyc-kamelon?
  8. Wiadomosci o Elfiku vel Filusiu v Alfiku :) Nadal jest w Polsce. Ugryzl kolejne dwie osoby :( . Znajoma,ktora ugryzl wczesniej juz sie z nim skumplowala,wystarczylo troszke kielbaski (to ta pani w bialych spodniach). Robi sie okraglutki. Za moja mama chodzi krok w krok. Teraz mieszka sobie z moimi rodzicami na dzialce i uczy sie,ze nie wolno sikac na terenie dzialki. Kilka zdjatek : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/222/48ff7d64ea9d3376.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/277/6a5a6b0b4085867e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/224/7f44fe20118c1f20.jpg[/IMG][/URL] A to kawalek dzialeczki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/221/1ee1038cbcd00819.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/222/9baaebb4f5acd8a7.jpg[/IMG][/URL]
  9. Szanowny Kropczyslaw tak jak moj Kamczyslaw spi tylko na podusi ? :D
  10. Czy te tylne stopki juz takie troche pokrzywione mu zostana? Kciuki caly czas mocno trzymane.Walcz nadal maluchu!
  11. I w chlodny wieczor mowimy dobranoc.
  12. Tylko jak dlugo mozna czekac??
  13. Kto go pokocha i zabierze do domu?
  14. Kamel :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/269/6d63311f02c057c2.jpg[/IMG][/URL] Czarne podniebienie-wsciekly pies [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/253/235d6b8952a4e1f5.jpg[/IMG][/URL] Niepewnie sie czuje na tej lajbie... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/249/37c3b05d65d2d271.jpg[/IMG][/URL] Zaoszczedze tylne nogi,bede chodzil tylko na przednich lapach [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/211/0ec3a6e01393a5fa.jpg[/IMG][/URL] Sliczny pysio!!!! [URL]http://images34.fotosik.pl/273/342f812455adaf8d.jpg[/URL]
  15. Moze nie w temacie gulek,ale w temacie kleszczy. U mojego Kamela podczas drapania brzuszka napotkalam na cos twardego.Myslalam,ze to moze jakis kamyczek mu sie do brzucha przykleil.To byl stary,sredniej wieklosci ZASUSZONY kleszcz,twardy jak kamien.Balam sie,czy dam rade go usunac,ale tylko lekko pociagnelam i odwlok bydlaka odpadl.Zostala natomiast dziurka taka,ze zapalka by wlazla,a w niej chyba nogi i moze gowa.Z tej dziurki nie leciala krew.Chcialam to oczyscic,ale sie nie udalo.Po trzech dniach zaczelo sie to zarastac,teraz tylko jest taki czarny slad. Dlaczego ten kleszcz tak skamienial?Nie raz widzialam opitego kleszcza,a ten byl taki raczej sredni,dlaczego wiec nie nazarl sie do syta?Czy cos psu grozi jak zostalo troche zaschnietego kleszcza pod skora?Pies nie byl zabezpieczony.
  16. Czekamy,czekamy!!!!
  17. Wikulinko,kleszcze nie przychodza,ale ludzie tak i musi cie ktos wypatrzec!!!!
  18. Nadal z utesknieniem czekamy na foteczki :)
  19. Lato,lato,lato czeka ...Heban tez czeka,juz tak dlugo!!!
  20. Narazie nie wybieramy sie do Szwecji,ale moze kiedys...Wtedy napewno sie odmeldujemy :) A teraz troche zagladzonego psa.Nie dosc,ze chodzi z ta miska po calym mieszkaniu,to jeszcze jak nic nie dostanie,robi tak [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/269/6d63311f02c057c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/270/3d173585b773d9aa.jpg[/IMG][/URL]
  21. Nie!!! Uchowaj Boze!!! Kopenhaga fajna jest,zeby sobie pojechac i spedzic 1 ,slownie JEDEN dzien.Ja mieszkam w takim nieduzym bajkowym miasteczku.Gdzies wczesniej sa fotki z mojego miasta. Szwedzki jest fajny dla ucha,taki smieszny.Zupelnie nie wiem jak Dunczycy ze Szwedami sie rozumieja...?Tu lody to is a po szwedzku to glas (tak? nie wiem jak sie pisze),a glas to tutaj szklo....
  22. Sliczna ta Spiaca Krolewna,tylko zeby jej mrowki nie zezarly :D
  23. [quote name='zurdo']Ale bajkowo i nierzeczywiście, pięęęęknieeee tam macie...[/quote] No,bajkowo jest,ale tez nie wszedzie.Sa tez i takie miejsca,ktore lepiej omijac. [quote name='pusia2405']Noo, rzeczywiście tam jest pięknie. Byłam w Danii 2 tygodnie parę lat temu, a konkretnie w Kopenhadze i byłam oczarowana. Z chęcią bym tam zamieszkała, tylko język zniechęca:razz:...[/quote] Masz racje,jezyk tragiczny.Dorosly nie jest w stanie nauczyc sie poprawnej wymowy.I tak wlasnie pryska urok Danii :D [quote name='Od-Nowa']o w morde!! ależ wymuskane! czy oni w nich ryby łowią, czy podpływają do McDonald Swim in i kupują zawiniętą w serwetkę sfiletowaną pange??!! :cool3::cool3::evil_lol::evil_lol: na prawde śliczne. I nawet skrzynki na rybki takie ładne... musisz dla odmiany zobaczyć kutry w Polsce... można na nich i wewnątrz napotkać ciekawe okazy i flory i fauny.. :diabloti: a to jest cios poniżej pasa :cool1: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Hehe,dobre pytanie z tym McDonald.Nad Polskim Baltykiem bylam daawno temu,ale kutrow chyba nie widzialam...Ciesze sie,za podobaja Ci sie te zdjatka. [quote name='agaciaaa']O rany, piękne fotki!!!! Cudnie tam jest! [URL]http://images32.fotosik.pl/268/aa0cf27da2d5f62c.jpg[/URL] :loveu::loveu:[/quote] Taki kawalek tego dziwnego kraju. [quote name='kasia14']a zdjęcia KAMElka to gdzie?:cool3: piękne domki, bajeczne :loveu:[/quote] Zdjecia wsiura beda,spoko :) A domki ladniejsze od tego grubasa,nie?
×
×
  • Create New...