[quote name='Od-Nowa']a to co???
sama sobie zrobiłaś?:evil_lol:[/quote]
No pewnie,ze sama,bo ja z lekka powalona jestem na punkcie tego psa :stupid:
[quote name='agaciaaa']Brawa dla Kamcia! :) pewnie z czasem zacznie sie bawić z psami ;)
[URL]http://images32.fotosik.pl/289/e3c6b78d364350d4.jpg[/URL] kochany pychol :loveu::loveu:[/quote]
Pewnie,ze kochany i MOJ!!!!!
No mam taka nadzieje,ze sie nauczy,ale narazie opornie to idzie.Grunt,ze sie juz na inne psy z zebami nie rzuca.
[quote name='pusia2405']Zaba, a na tej okładce to jest Kamcio:roll:? Bom ja nie wiem, czy ty wariaty z nas robisz:lol:, czy ten twój Wspaniały Kamczysław został gwiazdą tabloidów:evil_lol:?[/quote]
No robie,robie :evil_lol: (ale sie nie gniewacie,co?). Do takiego gwiazdorstwa to chyba jeszcze mu ciut brakuje.