Wlasnie cos mi sie nieoficjalnie obilo o oczy,ze... nie oddadza Filusia!
A ja mu juz spanko kupilam i szukalam odpowiedniego miejsca w domu.Hmmmm...Jeszcze pogadam z rodzicami,bo jakos mi to nic nie powiedzieli,tylko Agnieszce!
Hehe widze,ze Sara tez tylne nogi oszczedza, jak Kamczyslaw :D
[URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz188-2.jpg[/URL]
[URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz173-2.jpg[/URL]
[quote name='Bzikowa']
Ktoś może wie po jakim czasie od ugryzienia przez zarażającego babesią kleszcza choroba może się ujawnić u psa ?[/quote]
Ja tez jestem ciekawa odpowiedzi.
Wczoraj wyrwalam Kamelowi kleszcza kolo ucha,dzis nadal ma taka gulke,jesli do jutra nie sie nie zmieni trza do weta.
No ja bardzo przepraszam,ale nie moglam sobie odmowic....
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/280/56579c21bb2716bc.jpg[/IMG][/URL]
Jesli nie wolno mi bylo tego zrobic,to oczywiscie wykasuje,ale...
No sami popatrzcie :D
[quote name='Ulaa']ejjjjjjj stop!
nie cieszcie się!!!!!! :mad:[SIZE=4][B]:mad::mad::mad: [/B][/SIZE]
[B][SIZE=4]chcecie zapeszyć????????? [/SIZE][/B]:mad::mad::mad::mad:[/quote]
Masz racje! A zreszta to ja pisalam o innym tatusiu :evil_lol:,a co tylko jeden jest :cool3:
Ciiiiii
Ale kciuki trzymane caly czas.