Jump to content
Dogomania

polciuaa

Members
  • Posts

    4576
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polciuaa

  1. jejku jak się ciesze! codziennie takie wiadomości na dobranoc powinnam czytać! :loveu: :multi: i ciesze się niesamowicie, że Dinka zostaje u Was na stałe! co do łańcucha to ja też polecam taki krowi, będzie pewność, że łobuziara go nie zerwie. :evil_lol:
  2. [quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]hahaha już nie potrafię doczekać się tej chwili:diabloti:[/COLOR][COLOR=#0000ff] [/COLOR][/QUOTE] chwili, gdy będę miała play, czy chwili, gdy umrzemy? :evil_lol:
  3. [quote name='zootechniczka']Wybaczcie ale Adrian jednak zrezygnował, bo prawdopodobnie nie dostanie urlopu od szefa. Jeszcze raz przepraszam za tego debila. Komar mam nadzieje ze i tak mnie podwieziesz na zlot, niestety nie mam prawojazdy ale zajmuje mało miejsca wiec spoko zmiesci sie jeszcze pare osób.[/QUOTE] no to szkoda bardzo, ale cóż zrobić, jak mus to mus. No więc mamy jeszcze jedno wolne miejsce na już, ktoś chętny? :D Dotarła wpłata od Bewarki, ClaudiaAnna i Mariusza. :)
  4. [quote name='ClaudiaAnna']obawiam się że psy ze sławkowa nadal mogą trafiać do olkusza tzn są "wyłapywane" przez pałke... wiadomo coś jaki jest stosunek suki do innych psów ? Kurde co tu zrobić... :([/QUOTE] mi również tak się wydaje. :roll: biedne psiaki, trzeba je jak najszybciej uwolnić od tych drani! tylko znowu jak to zrobić :(
  5. [quote name='Kinya']Dogomanko_ czy udało Ci się to sprawdzić?[/QUOTE] ja byłam, tak jak pisałam, w ten dzień w schronie, ale pracownik nie potrafił określi czy taka sunia jest u nich. :roll: rozglądałam się po boksach ale nigdzie jej nie dojrzałam. Miałam tutaj pisać o tym na wątku, ale jakoś ostatnio miałam duże zamieszanie w życiu i wyleciało mi to z głowy. Bardzo się ciesze, że sunia jest w hoteliku! :multi:
  6. kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, że ludzie są beznadziejnie samolubni. :roll:
  7. [quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]ale czasem mogłabyś poświęcić kosz tych 2 esów byłoby mi raźni i weseli a nie czułach sie opuszczono przez wszystkich:evil_lol: abo przejdź na play i bydzie elegancko ^^ po za tym mom zagegłe fotki ze spaceru z Jupsem i mom zdjęcia moich podopiecznych:)[/COLOR][/QUOTE] ja bym do Ciebie napisała, ale cierpię na brak środków pieniężnych na koncie niesety, ale już niedługo przejdę na play to będziemy pisać i pisać, aż w końcu umrzemy od tego. :evil_lol:
  8. [quote name='Rumi.']przepraszam, ale wcześniej zapomniałam na śmierć, jak tylko dostanę pieniądze na konto, a najpóźniej będzie to jutro to od razu wysyłam Tobie więc najpóźniej pojutrze będą ;)[/QUOTE] [quote name='Bewarka']Ja truje dópę już od kilku dni :razz: i mają zapłacić dziś, w końcu... :cool3:[/QUOTE] [quote name='Noelle']Ania wyśle razem za mnie i za siebie dziś lub jutro, więc będzie kaska :D Klaudia też jutro powinna przesłać :)[/QUOTE] noo, nareszcie się ogarniacie powoli! :razz: jak tylko kaska dojdzie od razu tutaj dam znać. ;)
  9. ja wierzę, że na pewno uda się ukarać tego suk*****a! niestety innego słowa na tego "człowieka" znaleźć nie potrafię.
  10. [B]Dotarła wpłata od Zootechniczki, a od reszty cisza! [SIZE=4][COLOR=#ff0000]Ludzie wpłacajcie noo![/COLOR][/SIZE][/B]
  11. [quote name='Lucyja']A może Dinka gdzieś wpadła, bo jest malutka. Nie wiem.... jakiś kanał niezabezpieczony, szambo .... Taki mały piesek i to jeszcze z chora łapka nie mógł uciec zbyt daleko.[/QUOTE] nie dobrze by było jakby wpadła np do szamba, ojj nie dobrze. :roll: a może ktoś ją wziął do siebie? trzeba zaglądać na podwórka bo może gdzieś np w budzie siedzi, albo może ktoś ją odłowił do schronu? z jakim schroniskiem macie podpisaną umowę? a ja tutaj zajrzałam z nadzieją, że malutka już się znalazła. :roll:
  12. jaki cholerny emeryt wpadł za lodówke przepraszam? :evil_lol:
  13. Tymonek jest świetny :loveu: dziwi mnie, że tyle czasu siedzi w hoteliku :roll:
  14. [quote name='anka11']aa, aa rozumiem :D bo ten link co dalas nie dzialal i nie wiedzialam czy to jest jeden nie ma to jak 4 osoby wplacily a juz prawie koniec maja :P[/QUOTE] dokładnie, więc [B]PROSZĘ O WPŁATY[/B]!
  15. no hopaj wątku na pierwszą stronę! adwokat potrzebny! trzeba z tym zrobić porządek!
  16. Dinka na pewno się odnajdzie! wierzę w to całym sercem!
  17. niewiele rzeczy jest w stanie mnie na prawdę zadziwić, ale po przeczytaniu pierwszego posta tego wątku dosłownie opadła mi szczęka, zabiła bym tego kto to zrobił!
  18. [url]http://wd1.photoblog.pl/np1/201205/09/123811220.jpg[/url] nie wierzę, że to zrobiłaś. :evil_lol:
  19. no to w takim razie nie przekładam terminu. ;) zaraz te domki zrobie więc jak coś to paczajcie na pierwszą stronę i zgłaszajcie tutaj zażalenia. :diabloti: Poza tym z kolejnych ogłoszeń parafialnych: [SIZE=4][B]Przypominam, że już jest 28 maj, do końca maja muszę wysłać zaliczkę do ośrodka więc proszę, streszczajcie się w tymi wpłatami. [/B][/SIZE]
  20. [quote name='dog193']Pani Organizator, pani tam powinna być pierwsza, odebrać klucze z recepcji do domków i w ogóle wszystko ustalić :evil_lol:[/QUOTE] zapomniałam, że to moja brocha w tym roku. :evil_lol: [quote name='Karilka']Rozumiem, że nie ma już miejsca dla Karilki i Dolczyka + coś?:shake:[/QUOTE] no póki co raczej nie ma, jakby się coś zwolniło to dam znać. ;) [quote name='Culineo']kuźwa domki układaj Pola, matura się skończyła ! jak dla mnie może byc i tak, że z Kato pojedziemy wszyscy razem a bagaże sie komus podrzuci :D[/QUOTE] jutro ułoże domki na pewno. :D [quote name='zootechniczka']Jak mnie z Adrianem komar podwiezie a jak na razie wynika ze tak to mi lepiej 5 pasuje :) A i zrobiłam dziś wpłatę na poczcie a kiedy dojdzie to się okaże ;)[/QUOTE] jak dojdzie wpłata to dam tu znać. ;)
  21. [quote name='Culineo']a ja powiem, że mam taki dojazd, ale ktos mnie musi wziąć, albo zaprowadzić na pks z katowic do siewierza :D Anka jedziemy tym co dojeżdza do katowic ok. 13.22 ? [URL]http://2012.rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=s4&seqnr=4&ident=9w.01846914.1337937825&OK#focus[/URL] najkrócej i ty bys we Wrocławiu wlazła :D hyhyh[/QUOTE] no a ja myslalam, ze my sie ustawimy w Kato i razem pksem pojedxiemy. :D wtedy ktos by nam tylko zgarnal bahaze i byloby okej a innym pasuje ten ten 5 czy bardziej 6? posprawdzajcie sobie czy w niedziele normalnie te pksy i pociagi kursuja zeby potem nie bylo, ze ktos nie ma sie jak doturlac. ;)
  22. [quote name='paula_t']Nie, nic się nie pojawia:/ w zapisanym poście nie ma, w jego edycji jest, nie rozumiem tego:/[/QUOTE] może napisz do moda jakiegoś? bo być moze są prowadzone jakieś prace na serwerze i przez to te linki mogą nie działać, przynajmniej tak mi się wydaje. ;)
  23. [quote name='komar']wpłaty nie dochodzą w weekendy:D[/QUOTE] aa czepiasz się. :evil_lol: Anula, przekaż Martynie, że wpłata od niej dotarła. ;) EDIT: Ludzie, właśnie zauważyłam, że 5 sierpnia to jest niedziela, więc czy nie lepiej, ze względu na dojazd, byłoby przełożyć zlot na 6? bo wydaje mi się, że w niedziele jednak trudniej się tam będzie dostać niż w poniedziałek, ale to już zależy od was. ;)
  24. [quote name='LadyS']Hihihi, teraz się trzeba zastanowić - czy to jeżyk sprawia ten efekt, czy Jax :evil_lol: [/QUOTE] ja bym powiedziała, że raczej te uszy Jaxa dają taki efekt. :razz: no i jeżyk oczywiście też. :D
  25. [url]http://1.bp.blogspot.com/-ylg7PgvU_xw/T6gzyuxNMDI/AAAAAAAAEKQ/ryZHY3MdynE/s640/DSC_0432.JPG[/url] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: wpadaj w końcu z Kroszką do mnie bo bez szkoły już umieram z nudów normalnie. :D
×
×
  • Create New...