-
Posts
4576 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by polciuaa
-
[quote name='faith35']Hahaha :diabloti: Jak Ty dopiero teraz weszłaś, to cała "atrakcja" Cię ominęła...:razz:[/QUOTE] no, kurczee, mnie to zawsze taki fun omija. :( :evil_lol:
-
[quote name='faith35']Do godz. 21 na dogo wejść nie można było :diabloti:[/QUOTE] dobrze wiedzieć. :evil_lol:
-
[quote name='faith35']To super. Dogo po usterkach technicznych wreszcie odżyło...[/QUOTE] były jakieś usterki techniczne? :evil_lol:
-
[quote name='faith35']Ja tak samo, całość mama wczoraj przelała na konto ;) Uff, jeszcze 39 dni :D[/QUOTE] wpłata dotarła. :)
-
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
polciuaa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]Jes po prostu nieproporcjonalnie obcięty:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] on w ogóle jest nieproporcjonalny. :evil_lol: -
[quote name='zootechniczka']Widzę ,że nie tylko ja odliczam już dni do zlotu :)[/QUOTE] ja sobie w kalendarzu zaznaczam ile jeszcze dni zostało. :D nie mogę się doczekać. :D
-
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
polciuaa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
bo na ciemnych było mało widać , Anka. :evil_lol: ten pies teraz wygląda jak kretyn stulecia. :D -
[URL]https://lh3.googleusercontent.com/-zvY0jlmA2f8/T98AseQuC5I/AAAAAAAACBE/On2oqOXDjaw/s640/_6173351.JPG[/URL] dżolo dżolowski. :evil_lol: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-5E-KnXFROa4/T98AFbciMBI/AAAAAAAAB8c/NScPDqwhYHA/s640/_6163095.JPG[/URL] no genialny! :loveu: z bulików to mój ulubieniec :loveu: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-P82QDRZylpA/T98AqkBuA5I/AAAAAAAACA0/OTvmArpNZE8/s640/_6173329.JPG[/URL] :loveu: :loveu: :loveu: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-tPPRCB3HvSE/T98Aa6Ix3jI/AAAAAAAAB-4/-HVxU93lAZA/s640/_6173276.JPG[/URL]
-
[quote name='komar']a ja przez ostatnie 6 lat na sobie widziałem jakieś 3 kleszcze:D i to bez obroży:D[/QUOTE] kleszcze się po prostu Ciebie boją najwidoczniej. :evil_lol: [quote name='Karilka'] Przepraszam - zapłacę całość 12 - 15 Lipca. Przejdzie jakoś? [/QUOTE] spoko, może być. ;) [quote name='faith35']Zaczynam mieć poważne obawy co do życia mego perszinga :evil_lol: Od początku wpajałam jej, że ma sama siebie bronić, uczyłam ją różnych rzeczy, na zlocie będzie miała okazję wykorzystać swoje umiejętności w praktyce :diabloti:[/QUOTE] hahaha normalnie strach się bać. :evil_lol:
-
U mnie już drugie wakacje sprawdza się Kilitix. ;)
-
ja to się cieszę, że moja mama ogarnia wszystko i jak jej powiem czego ma nie robić to nie robi. :D współczuję Ci tego użerania się z mamuśką. DAWAJ FOTY! :D
-
[quote name='Culineo']Pola odpowiedzialna ?! :lol:[/QUOTE] [quote name='Talia']Udawać każdy może :)[/QUOTE] dzięki x2 :evil_lol: ja wbrew pozorom jestem bardzo odpowiedzialna :evil_lol: [quote name='faith35']Hahaha, dzięki za wsparcie :diabloti: Mama dzisiaj ok. 20 będzie dzwonić, trzymać kciuki! :kciuki: EDIT: Wszystko uzgodnione, [B]Pola okazała się bardzo odpowiedzialną osobą[/B] :evil_lol: Jednak będę jechała bez os. towarzyszącej..:roll:[/QUOTE] a nie mówiłam! :diabloti: [quote name='zootechniczka']Ja níe mam takich problemow. Juz czuje sie jak rodzina. Heh. :-P Jak moj pies waszych nie zezre bedzie dobrze ;-)[/QUOTE] ja już Cię kocham. :loveu: :evil_lol: [quote name='Culineo']no dokładnie też w tamtym roku byłam pierwszy raz i totalny lajt wszyscy się mega polubili i jazdy były kosmiczne :)[/QUOTE] Culineo, ty mój grzybie atomowy :loveu: [quote name='dog193']Lasoa, zapraszamy ;) Faith35, nie ma strony zlotu ;) To jest zlot dogomaniaków, więc i temat jest na dogomanii :evil_lol: I nie nie nie - to nie jest obóz :) To nie jest czas zorganizowany, "każdy sobe rzepkę skrobie" można by powiedzieć. Każdy robi co chce, je co chce, pije też co chce :diabloti: Wspólne spacery, ogniska itd leżą w gestii Pani Organizator :diabloti: Polka, cóż za odpowiedzialne zadanie :evil_lol:[/QUOTE] spoko, dam radę, lubię rozkręcać imprezy więc ognicha itp bedą genialne. :evil_lol: [quote name='lasoa']niestety nie mogę na dłużej, ponieważ mamy już plany na początek sierpnia :( Jeżeli tylko będziemy dysponować czasem i możemy to wpadniemy do Was :)[/QUOTE] zapraszamy serdecznie. :D a na nockę jedną? czy tylko tak na cały dzień? ;)
-
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
polciuaa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
Dopiero w poniedzialek go obfoce , bo jutro zaś do roboty lecę i raczej nie znajdę czasu. :D Ale powiem Wam, że wygląda słodko, jak szczeniaczek. :evil_lol: tylko łeb ma trochę brzydki, ale ogólnie jest okej. :D -
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
polciuaa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
Mój pies jest goły!:evil_lol: -
musimy sobie zrobić zapasy culineo na zlot, Culineo! :loveu:
-
[quote name='faith35']Ja jadę! :D jakoś się pomieścimy! xd ja wraz z psem: Pinczer Miniaturowy, Misia + os. towarzysząca bez psa :) Do kiedy mamy wpłacić pieniądze?[/QUOTE] [LEFT]po wielu intensywnych przemyśleniach doszłam do wniosku, że jeśli chcecie się z koleżanką gnieść to nie ma problemu, zapisuję Was na listę. :evil_lol: tylko jedna z Was będzie musiała zabrać na zlot materac, no chyba że (jak to Tepes ładnie nazwała) któraś "chce spać na goły podłodze:D[FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif][COLOR=#333333] " [SIZE=2]Zaliczkę proszę wpłacać jak najszybciej, a najlepiej od razu calość kaski jeśli macie taką możliwość. ;) nr konta już wysyłam na PW. :) [/SIZE][/COLOR][/FONT][/LEFT]
-
a informacje odnośnie zlotu w Siewierzu są na wątku, do którego można dostać się przez banner w moim podpisie. :)
-
[quote name='Culineo']"tam ku*wa za winklem ! " - "ee zabiłem dwie muchy!" -"chyba muchę i jej cień" :D[/QUOTE] winkiel mi się strasznie podobał. :D :D [quote name='Bewarka']A wstawialiście w ogóle te filmiki? Bo wiem, że miał ktoś wstawiać i ?? :) dalej nie widziałam :placz:[/QUOTE] nie wstawialiśmy, bo tak jak Anka pisze tam nie ma nic specjalnego, tzn jeśli ktoś nie był w naszym domku to pewnie nic specjalnego nie zobaczy tam. :evil_lol:
-
[quote name='zootechniczka']Cos mi sie wydaje że bede czesto goscic w domku nr 1 ;-). Jak tylko Kostka podrzuce jakies niance pod opieke :-D[/QUOTE] zapraszamy serdecznie. :D [quote name='Culineo']domek nr.1 to jest elyta i zawsze tam najweselej i najciekawiej :evil_lol: :D szkoda, że Łukasz nie jedzie, bo jak obejrzałam filmiki z poprzedniego zlotu, to jakoś tak wesoło z nim było zawsze xD[/QUOTE] ja miałam to samo jak te filmiki obejrzałam. :evil_lol: "co to kur*a?! aa bojler..." :evil_lol:
-
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
polciuaa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pusiakowa']Pitolnij mu irokeza ;d[/QUOTE] ty jak coś powiesz, sis. :evil_lol: no mnie się też wydaje, że raczej nożyczkami, a moja mamuśka go umówiła na czwartek do takiej babki, a ta babka mówiła, że maszynką go weźmie :roll: i nie wiem właśnie co mam zrobić ze sobą w tej sprawie Anka, ja nie mam ani pomysłu ani nic jak to go można ściąć, totalnie pustka w głowie -
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
polciuaa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pusiakowa']Głupi ma zawsze szczęście :diabloti:[/QUOTE] o ty mendo, dzięki. :evil_lol: ej, powiedzcie mi czy Dulskiego lepiej bedzie obciac nozyczkami czy maszynka? -
[quote name='Talia']Pola a kolejna stówka kiedy do wpłacenia? Na zlocie czy w lipcu?[/QUOTE] W lipcu jakos. ;)
-
Zaraz ogarnę pierwszy post i wywale Łukasza, przepiszę Komara itp itd. ;) Ja myślę, że dzięki Tobie Komarze wesołość w naszym domku wzrośnie, o ile będziesz nam grał "Pójdę boso" :evil_lol: Zaliczka już poleciała do ośrodka więc nie panikujcie. :razz:
-
[quote name='Talia']Co tu taka cisza? Dogomanka, ja z góry przepraszam jak moja sucz znów zrobi królika z Twojego futrzaka.[/QUOTE] cisza, bo Pani Organizator pracuje i nie ma kiedy wbić na kompa. :evil_lol: a bez Pani Organizator impreza się nie kręci. :evil_lol: spoko, on się nie da, zmężniał teraz i baba już mu nie straszna żadna. :evil_lol: