-
Posts
4576 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by polciuaa
-
[quote name='dog193']2 lata temu nie było problemu z dostawkami :) Mój pies może i nie największy, ale te podwójne łózka też do największych nie należą :evil_lol:[/QUOTE] taa, tylko teraz jak rezerwowalam domki babka z góry mi zaznaczyła, że dostawka 20 zł za dzień kosztuje. :razz:
-
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
polciuaa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Sweet']Idź może napiszesz chociaż na 5% :P:P Zawsze warto spróbować :P Też piszę gegrę ;) a ustne mam 21,22 :P Spoko ja nawet nie skończyłam jej pisac :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE] poszłam i się uśmiałam. :evil_lol: z każdym pytaniem coraz większe miałam ataki śmiechu. :diabloti: najbardziej mi się podobało rozdawanie arkuszy, za mna siedziała kol z klasy, a równolegle do niej taki gość przysunął sobie do niej ławke tak totalnie, idzie babka, daje arkusz mu i nic, przychodzi następna i nic o tej ławce nie mówi, ale w końcu sobie sam jaa troche odsunął. :evil_lol: albo przecinamy arkusze i sprawdzamy czy czegoś nie brakuje i w pewnym momencie każdy spojrzał na zdjęcia co mieliśmy podpisać kto to jest i na cała sale ktoś "kur** kto to jest?! miller?!" ktoś inny "eee, belka ma na imie marek?!" i tak przez jakąś minute. :evil_lol: -
[quote name='komar']to ja do końca maja moge zapłacić zaliczkę;) czyli jak jest możliwość to mnie wpisuj;)[/QUOTE] wpisany jesteś na rezerwę bo nie wiem jeszcze do końca jak to będzie, pewnie za kilka dni się okaże czy będziemy brali 4 domek czy jakoś te kilka osób upchniemy na ziemi. :evil_lol: [quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]Pola powiem Ci tak 8 osób wlezie, ale na dole ktoś musi spać na 2 łóżku, musimy dostać za free dostawka jak wtedy i materac spokojnie wlezie[/COLOR][/QUOTE] noo, a z tymi dostawkami za free może być problem [quote name='dog193']8 osób spokojnie wejdzie do domku, tylko tak jak Anula pisała, dwie osoby muszą spać na jednym łóżku, musi być dostawka i ktoś na podłodze na swoim materacu. Ja mogę spać na 'dwójce' z Anulą, [B]bo jest mała i chuda[/B] :evil_lol: i jakoś zniosę jej towarzystwo :diabloti: No i mój pies też musi się jeszcze wcisnąć :evil_lol:[/QUOTE] hahaha. :evil_lol: taa, bo twój pies to taki kolos największy na zlocie. :evil_lol:
-
[quote name='Sweet'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-0-6WLXBx7Uo/T6ZMI7L1bXI/AAAAAAAABVU/jBCO5cxGP1A/s640/_5051708.JPG[/URL] Anula jakie masz ledżinsy ^^ :diabloti:[/QUOTE] bardzo mnie ten widok zadziwił. :evil_lol:
-
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
polciuaa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Sweet']Wiedziałam ^^ :D Ty jutro piszesz Wos no nie?? A kiedy masz ostatnią maturę?:P[/QUOTE] no, masaakra z tym wosem, nie wiem czy w ogóle na niego pójde. :evil_lol: jeszcze mi został ang ustny we wtorek, geografia w czwartek i ustny polski 22 mam. :evil_lol: moze to ilepiej, że tak późno, bo jeszcze nawet nie zaczęłam się uczyć prezentacji. :evil_lol: -
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-h0Lg6Yb2PK4/T6ZMJ0QROYI/AAAAAAAABVg/es2sAY38H08/s640/_5051714.JPG[/url] cóż za burżuazyjny basenik. :evil_lol:
-
Wenka. :loveu: uwielbiam ja. :D swoją drogą u mnie na osiedlu jest psiak bezdomny, strasznie do Wenki podobny tylko ma troszkę krótszą sierść i jest mniejszy
-
[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]od biedy by pewnie szło z tego co pamiętam to wgl domki jako tako są 6 osobowe(ale rok temu dostawki my mieli na 6 osobę) na górze są 4 łózka osobne na dole jest jedno rozkładane na 2 osoby jak się poupycha rzeczy jakoś to powinna osoba na materac wleźć bo jak mi się zdaje to w jednym domku było tak z dostawkę i był wałśnie materac na ziemi i było w sumie ok [B]a gdzie mi Ewka na rezerwa łona jedzie i nie ma tak[/B][/COLOR]:evil_lol:[/QUOTE] a co ja na to poradze, że miejsca nie ma? :evil_lol: Ja nie potrafię określić ile osób się w domkach zmieści, ale tak jak Bewarka pisze w sumie 2 osoby na nielegalu to troche przegięcie. Dzwoniłam do ośrodka o te namioty i niestety nie ma jednak takiej możliwości, kobita nawet sama zaproponowała kolejny domek zanim się o to zapytałam. :evil_lol: Powiedziałam, że zastanowimy się nad 4 domkiem, nawet nie musimy się bardzo śpieszyć bo mają mało rezerwacji, no ale jednak im szybciej się go zarezerwuje tym lepiej bo do końca maja zaliczka musi być wysłana. Ale jeśli chciecie 4 domek to ja musze mieć minimum 6 osób do tego domku, które będą się w stanie określić od razu czy jadą na 100%.
-
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
polciuaa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Niufciak']Jutro kończę koło 14 :)[/QUOTE] no to jak coś to dzwoń, tylko jak dla mnie najlepiej tak po 16 bo od 14-16 mnie nie ma. :razz: [quote name='Sweet']Hej Polka :D: Trafiłam do twojej galerii ^^ Cieszysz się? :diabloti:[/QUOTE] ocyzwiście, że tak! :evil_lol: -
[quote name='ulvhedinn']Czy jakby mi się udało urwać z pracy to sa jeszcze miejsca? :)[/QUOTE] myślę, że jakoś to załatwimy. :razz: musimy poczekać na decyzję od C&B oraz Izabeli124 i wtedy będzie więcej wiadomo. Swoją drogą wydaje mi się, że jakoś teraz więcej osób jest chętnych to może uda się załatwić 4 domek(tylko to też chyba jak najszybciej musiałabym zarezerwować, o ile jeszcze mają wolny jakiś), oczywiście jakby się zebrało min 6 osób do tego domku, a z tego co widzę chętna jesteś Ty, Komar i Ewka, więc jeszcze tylko 3osoby. :evil_lol: [quote name='dog193']Słuchajcie, mam dobre wieści :D Ubłagałam tatuśka i zapłaci mi za zlot :D Co prawda długo musiałam się płaszczyć (od czasu, w którym napisałam, że nie jadę), ale podziałało! Nie pisałam, żeby nie zapeszać :evil_lol: Więc można mnie wpisać na listę, widzę że miejsc już nie ma, [B]proszę więc o wydupcenie Iśki i wpisanie mnie za nią[/B], jako pogrbiona osoba :diabloti:[/QUOTE] Ewka, zabijasz mój umysł. :evil_lol: już Cię dopiszę do rezerwowej listy póki co. :loveu: :razz: [quote name='Sweet'] Spoko, ale nie mam linku do twojej galeryjki :diabloti: [/QUOTE] mam przecież bannerek w podpisie. :evil_lol: [quote name='C&B']Pola, Anka - obiecuję, że na zlot załatwię jego zdjęcie i wam pokażę! :evil_lol:[/QUOTE] spoko! :D [quote name='dog193']Ulv, to już Polka musi odpisać, tzn [B]Pani Organizator[/B] :diabloti:[/QUOTE] jak to dumnie brzmi. :evil_lol: [quote name='Luzia']No to jeśli nie ma możliwości namiotowania to ja na pewno nie przyjadę ;)[/QUOTE] zaraz zadzwonię do ośrodka i może teraz mi powiedzą czy można pod namiot czy nie. ;) [B]Anula albo inny ludź[/B], który już był w Siewierzu: czy jest tam możliwość upchnięcia do domku po 8 osób gdyby każda z tych osób załatwiła sobie jakiś materac dmuchany i śpiwory itp?
-
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
polciuaa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='anka11']no bo jest, ale ona miała pewne komplikacje w swojej jakże zacnej szkole i zdaje dopiero teraz ;) o nie, nie, nie! ja bardzo dobrze potrafie sie soba zaopiekowac :lol: :lol:[/QUOTE] aa, no chyba, że tak. :D nie, nie umiesz. :evil_lol: [quote name='Niufciak']Mogę wpaść alko w czwartek tak koło tej co mówisz, albo w piątek po lekcjach :)[/QUOTE] no to może jednak w piątek po lekcjach? bo wczoraj nie mialam jak na kompa wejść, a dzisiaj już 13 to troche lipnie, a o której kończysz lekcje jutro? :D -
[quote name='komar']Zaczynam się bać tego zlotu;D zamiast gitarry wezme skrzynke piwa co by tam przetrwać:D[/QUOTE] niee! gitara też musi być! :D wreszcie przy ognisku będzie co robić. :evil_lol:
-
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
polciuaa replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']Oki to wyślij może na początku przyszłego tygodnia:)[/QUOTE] dobrze. :) a co u Tymonka słychać? -
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
polciuaa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Niufciak']a ranoo? albo w piatek ? :)[/QUOTE] rano mam maturę z angielskiego. :evil_lol: a w piątek rano z wosu właśnie. No chyba, że byś wpadła w czwartek tak koło 13-14, bo wtedy raczej jeszcze się do nauki nei zbiorę. :D -
[quote name='Sweet']Haha:evil_lol: ja zawsze o to pytam :diabloti: I już sie wyjaśniło wszystko na jakim wątku czy czymś tam jesteśmy :evil_lol: Oczywiście, a może nie?? :evil_lol:[/QUOTE] ja tak samo zawsze o to pytam. :evil_lol: no, w sumie żeby tutaj nie spamować może przenieśmy się do mnie do galerii? bo tam się nic nie dzieje, a tutaj nie będziemy robić offu. :D a czym sobie na moją sympatię zasłużyłas? :evil_lol:
-
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
polciuaa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Niufciak']Pooolaaaaa.. Co robisz w czwartek po południu ?? :) Bo jak nic takiego, to ja biorę Kroszke pod pachę i przybywam do Ciebie :)[/QUOTE] ucze się na mature z wosu chyba. :evil_lol: -
[quote name='dog193']Pisała już co zdaje :diabloti: Ach Wrocław, i te wspomnienia :loveu: :evil_lol: Swoją drogą wtedy byłam dopiero [B]po gimnazjum, a teraz już matura[/B]... ale ten czas leci ;)[/QUOTE] no, masakra z tym jakaś. :D [quote name='Sweet']Nieważne że cioteczny, [B]ale przystojny?[/B]:P O Poznań to u mnie ^^ :P ale on młodszy chyba jest ode mnie nie?? :P haha:P[/QUOTE] też chciałam pytać, ale doszłam do wniosku, że się powstrzymam. :evil_lol: [quote name='C&B']moim zdaniem - ani trochę :diabloti: chyba, że lubisz długowłosych, megachudych blondynów, wykolczykowanych i wytatuowanych od góry do dołu :diabloti: młodszy, 1 LO :evil_lol: ej, to jest wątek zlotu czy jakiś portal randkowy? :eviltong:[/QUOTE] jak bardzo długowłosych? :evil_lol: PORTAL RANDKOWY! DLA ZDESPEROWANYCH! :loveu: :diabloti: [quote name='C&B']tak myślałam :evil_lol: uwierz mi, on też nie jest w twoim typie raczej :diabloti: on nie jest w typie nikogo :cool3: zaraz nas organizatorka pogoni, i tyle z tego będzie :diabloti:[/QUOTE] gdzie tam pogoni, organizatorka sama lubi spamować. :evil_lol: [quote name='Sweet']haha :P No dobra, ja wiem, że znasz mój typ mniej więcej więc ci ufam :evil_lol: E tam:P [B]Polka mnie lub[/B]i :P[/QUOTE] pewna jesteś? :evil_lol: [quote name='anka11']dzentelmenowi nie wypada :D przynajmiej blondyn, a nie czarny :lol: jestem ciekawa jak wyglada ^^[/QUOTE] ja też jestem ciekawa! [B]C&B[/B] dawaj jego zdj! :evil_lol: [quote name='Noelle']no w sumie racja :evil_lol: w ogóle uświadomiłam sobie dzisiaj, że jakbym pojechała na zlot... to ja przecież będę obchodzić tam swoją 18nastkę :crazyeye: a więc %%%%%%%%% x 100? hahahaha:evil_lol:[/QUOTE] ty jedziesz, a nie. :evil_lol: swoją drogą: stawiasz falchę i będziemy cię lać pasem po tyłku! :multi: [quote name='Culineo']urodziny na zlocie :diabloti.... przynajmniej będziemy mieli jakąś okazje, a nie, że tak bez :lol:[/QUOTE] to była moja pierwsza myśl jak mi Natalia napisała o tych urodzinach: przynajmniej będzie jakiś pretekst. :evil_lol:
-
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
polciuaa replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']odezwiemy się z Livką...nie da rady wszystkiego w jednym czasie opanować:) Salibinko dziękujemy za wpłatę dla Tymka:) Gabi mogłabyś zrobić jakieś nowe fotki?[/QUOTE] ja już adres dostałam, tylko w takim razie, żeby Wam nie narobić zamieszania, paczke wysyłać już teraz? czy za jakiś czas jak sobie uporządkujecie inne fanty bazarkowe? ;) -
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
polciuaa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='anka11']haha, moja siostra tez pisze, wiec 'czuje' ten stres w domu ;o ona sobie pisze matury probne i raz jej wychodzi 28% raz 38%, wiec masakra :> ja sie Toba zaopiekuje hahhaa! :loveu:[/QUOTE] myślałam, że Twoja siostra to starsza jest. :D taaa, jak ty się ledwo sama sobą potrafisz zaopiekować. :evil_lol: :loveu: -
[quote name='C&B']we Wrocławiu studentuje się mój brat, także tego, nie sami mili :diabloti:[/QUOTE] masz brata? :diabloti: dobrze wiedzieć. :diabloti: [quote name='anka11']na pewno tez jest mily ^^ chociaz chodzilo mi konkretnie o panów starszych 'menelow' (chociaz kiedys zaczepil mnie i kolezanke jakis starszy dzentelmen z pytaniem czy chcemy isc z nim na herbate, takze.. :P)[/QUOTE] cóż...herbata zawsze spoko jest. :D [quote name='Sweet']To ja zapraszam chętnie ugoszczę ^^ :P A spoko po matmie:P Gorzej z jutrem, bo jakby ktoś nie wiedział to ja pisze rozszerzenie z matmy :diabloti::cool3::cool3: A ty jak po?? we wrocławiu są przystojni panowie :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] boże! matme rozszerzoną?! :O umarłam. :evil_lol: nawet spoko, tzn chyba, na sali byłam taka szczęśliwa, że tak mi dobrze poszło, a gdy wyszłam i koleżanki sobei wyniki podawały to wyszło na to, że jednak tak dobrze nie jest. :evil_lol: przystojni powiadasz? to chyba jednak tam zamieszkam. :evil_lol:
-
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
polciuaa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='anka11']oooooooooo, przepraszam, ze tak nie na temat ale jutro matma, wiec powodzenia! :diabloti: EDIT co do tematu z polaka to chyba wiekszosc go wziela :D a co do studiowania to do wro chodz a nie! :>>[/QUOTE] nie mów mi o tej matmie, cały dzień zakuwałam i aż mnei łeb teraz boli z wysiłku. :diabloti: no z tego co wiem to faktycznie większość wybrała ten temat o lalce, w sumie tylko jedna osoba, której się o to pytałam, wzięła dziady, ale to dlatego, że ma je na pracy maturalnej i totalnie wszystko wiedziala w tym temacie. :diabloti: co do studiowania to Wro z chęcią, ale jednak bałabym się chyba wyprowadzić od razu tak daleko od domu, jednak Krk mam o wiele bliżej. :PP -
[quote name='anka11'][B]boze nie rozumiem co tu sie dzieje[/B] :diabloti: ale co do miast moge tylko napisac, ze tez ubostwiam krakow jest piekny i bardzo dobrze mi sie kojarzy, a wawa jest beee :eviltong: jeszcze poznan jakis taki calkiem niezly mi sie wydaje(chociaz nie pamietam jak wyglada, bo bylam sto lat temu :evil_lol:)[/QUOTE] ty nigdy nic nie rozumiesz. :diabloti: [quote name='Bewarka']miły Pan menel :D[/QUOTE] no serio miły. ;d chciał od nas coś do jedzenia i nawet poczekał aż przestanę gadać z mamą przez telefon i dopiero podszedł do nas i tak strasznie milo i sympatycznie się zapytał czy nei mamy czegoś do żarełka. :D a my z Ewką od razu ogarnięcie i wszystko co nam pozostawało, a czego nei chciało nam się tachać do domu, mu dałyśmy. :diabloti: [quote name='Sweet']Wrocław I Kraków są całkiem fajne :D No i mój Poznań też lubię, nawet ładny jest:P To się wtrąciłam trochę ^^[/QUOTE] w Poznaniu nigdy nie byłam więc nie wiem. :D ps. jak tam przed matmą humor? :diabloti:
-
[quote name='Bewarka']to też ten sąsiad mówił czy kto? :D[/QUOTE] niee, to taki miły Pan Menel do nas zagadał na dworcu we Wro i Ewka mu dawała jedzenie. :diabloti:
-
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
polciuaa replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pusiakowa']Ocen mogłoby nie być i byłoby cacy :D[/QUOTE] no dokładnie. :D chociaż w sumie i tak ciesze dupe, że to już koniec :loveu: