-
Posts
936 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwi10
-
[quote name='Jagoda1']Gacuś początkowo sprawiał Państwu duże i przykre "niespodzianki". Jednak odpowiedzialność za jego los i miłość do łobuziaka zwyciężyły. Niewiele jest takich "domów". :lol: Gacuś to wielki szczęściarz![/quote] Przecież on tak długo czekał i się doczekał na wspaniały kochający i odpowiedzialny domek:lol: Dziękujemy państwu za cierpliwość i miłość dla Gacusia:loveu:
-
PiS grzmi - sterylizacja jest okaleczeniem zwierzęcia!
iwi10 replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Sterylizacje
[quote name='Bamboo ®']Albo jeszcze lepiej: kastrując/sterylizując odbiorę swojemu pieskowi/suczce szansę na sprawdzenie się w roli ojca/matki, on/ona będzie nieszczęśliwa, nie będzie się czuł 'męsko/kobieco', nie pozna co to miłość. Ja mam odbierać moim ukochanym pupilkom takie przyjemności? W życiu! Okaleczać, pozbawiać go godności? Po moim trupie! Jak on będzie się biedny czuł bez tych niezbędnych do szczęścia narządów...A jaki wstyd przed kolegami! :shake: Masakra, ludzie utożsamiają się ze zwierzętami pod tym względem i myślą, że pies będzie świadomy utraty klejnotów. :grab:[/quote] Ja kiedyś przeczytałam że Bóg stworzył i nie możemy pozbawiać suczkę macierzyństwa:mdleje:do czego ludzka głupota się posuwa... Tylko szkoda że nie pomyślą że w stadzie wilków tylko para alfa ma młode dlatego aby przetrwało stado. Ale nie niektórzy egoistycznie myślą przecież moje szczeniaczki nie trafią źle ja o to zadbam, tylko dlaczego jest tak dużo porzuconych, pobitych, zagłodzonych i gdzie jest ta wiara u takich ludzi -
PiS grzmi - sterylizacja jest okaleczeniem zwierzęcia!
iwi10 replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Sterylizacje
[quote name='PATIszon']I wlasnie dla tego mam coraz wiekszy zapal do wdrozenia w zycie mojego pomyslu. Chcialam mianowicie kiedys zrobic pokaz agility, frisbee czy czegokolwiek zlozony TYLKO i WYLACZNIE z wysterylizowanych psow. Wymyslilam sobie takipokaz na np Polach Mokotowskich przy okazji jakiegos dnia ziemi czy innego zwierzaka, tak zeby jednak sporo osob to zobaczylo. Przeciez masa tego biega , uprawia psie sporty i sa zywym zaprzeczeniem teorii, ze pies robi sieleniwy i tyje.....:mad:[/quote] Super pomysł ludzie zobaczą że jak wysterylizowany psiak tyje to jest to tylko nasza wina bo pozwoliliśmy na to dlatego że nic nie robimy a nie dlatego ze miał zabieg. My tez przymierzamy się z moja na taki sport mam nadzieje że malamuty też dają rade na agility:lol: -
PiS grzmi - sterylizacja jest okaleczeniem zwierzęcia!
iwi10 replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Sterylizacje
Też o tym słyszałam i znowu najlepiej się pokłóci niż zrobić co konkretnego dla dobra zwierząt.:angryy: to są ludzie którzy nigdy nie byli w schroniskach a bezdomność to tylko na papierze widzieli. Parodia w Polskim wydaniu:diabloti: przecież oni jeszcze nic konkretnego nie zrobili...ręce opadają jak słyszę teksty ze pies traci osobowość moja jest wysterylizowana i żadnych zmian nie widzę oprócz tego ze ma większy apetyt:cool3: -
Niesamowita metamorfoza aż łezka mi się zakręciła....po 10 latach wreszcie cudowny spacer:lol:
-
Kolejny bullowaty szkieletor z ranami - MA DOM!!!!!!
iwi10 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
super zdjęcia aby jak najwięcej takich zakończeń:lol: -
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
iwi10 replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Ok. to zrobię allegro -
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
iwi10 replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
I co u Sokoła słychać a może ma domek:???: -
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
iwi10 replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Ok. to mocno trzymam kciuki:kciuki::kciuki: -
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
iwi10 replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
To robić następne allegro czy narazie się wstrzymać. -
Niusio, drżąca, mała kupka nieszczęścia....MA DOMEK!!!
iwi10 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
czy są jakieś inf. o małym;) -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
iwi10 replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
A to są już dwa psy może trochę za dużo jak na raz. Pies to nie jest zabawka przecież już przy dwóch psach jest dużo zachodu czy ty jesteś pewna proponując te domki czy dałabyś radę te psy są już po przejściach i potrzebują domów które dadzą rade na 100% a nie litości. -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
iwi10 replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[quote name='AJB78']Mowilam o stalym domku.Chcialam zeby zamieszkala zemna.Przepraszam za problem.pozdrawiam.[/quote] A to nie jest propozycja domku z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-czarna-z-marek-poszukuje-domu-128145/?highlight="][B][COLOR=#000000]Mała czarna z Marek poszukuje domu[/COLOR][/B][/URL] -
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
iwi10 replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Sokół już ma allegro. -
Dokładnie tęsknimy;)
-
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
iwi10 replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
I już się skończyło allegro dla Sokoła i co wystawić go ponownie czy może coś się szykuje bo straszna cisza u Sokoła. -
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
iwi10 replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
A co tu taka cisza u Sokoła..... ma dwóch obserwatorów na allegro może ktoś dzwonił w sprawie adopcji?