Jump to content
Dogomania

iwi10

Members
  • Posts

    936
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwi10

  1. Kurcze masakra:shake: A wiadomo co się stało vet już go oglądał
  2. [quote name='Jagoda1']Gacuś początkowo sprawiał Państwu duże i przykre "niespodzianki". Jednak odpowiedzialność za jego los i miłość do łobuziaka zwyciężyły. Niewiele jest takich "domów". :lol: Gacuś to wielki szczęściarz![/quote] Przecież on tak długo czekał i się doczekał na wspaniały kochający i odpowiedzialny domek:lol: Dziękujemy państwu za cierpliwość i miłość dla Gacusia:loveu:
  3. super fotka po prostu prawdziwa psia przyjaźń:lol:
  4. [quote name='Bamboo ®']Albo jeszcze lepiej: kastrując/sterylizując odbiorę swojemu pieskowi/suczce szansę na sprawdzenie się w roli ojca/matki, on/ona będzie nieszczęśliwa, nie będzie się czuł 'męsko/kobieco', nie pozna co to miłość. Ja mam odbierać moim ukochanym pupilkom takie przyjemności? W życiu! Okaleczać, pozbawiać go godności? Po moim trupie! Jak on będzie się biedny czuł bez tych niezbędnych do szczęścia narządów...A jaki wstyd przed kolegami! :shake: Masakra, ludzie utożsamiają się ze zwierzętami pod tym względem i myślą, że pies będzie świadomy utraty klejnotów. :grab:[/quote] Ja kiedyś przeczytałam że Bóg stworzył i nie możemy pozbawiać suczkę macierzyństwa:mdleje:do czego ludzka głupota się posuwa... Tylko szkoda że nie pomyślą że w stadzie wilków tylko para alfa ma młode dlatego aby przetrwało stado. Ale nie niektórzy egoistycznie myślą przecież moje szczeniaczki nie trafią źle ja o to zadbam, tylko dlaczego jest tak dużo porzuconych, pobitych, zagłodzonych i gdzie jest ta wiara u takich ludzi
  5. [quote name='PATIszon']I wlasnie dla tego mam coraz wiekszy zapal do wdrozenia w zycie mojego pomyslu. Chcialam mianowicie kiedys zrobic pokaz agility, frisbee czy czegokolwiek zlozony TYLKO i WYLACZNIE z wysterylizowanych psow. Wymyslilam sobie takipokaz na np Polach Mokotowskich przy okazji jakiegos dnia ziemi czy innego zwierzaka, tak zeby jednak sporo osob to zobaczylo. Przeciez masa tego biega , uprawia psie sporty i sa zywym zaprzeczeniem teorii, ze pies robi sieleniwy i tyje.....:mad:[/quote] Super pomysł ludzie zobaczą że jak wysterylizowany psiak tyje to jest to tylko nasza wina bo pozwoliliśmy na to dlatego że nic nie robimy a nie dlatego ze miał zabieg. My tez przymierzamy się z moja na taki sport mam nadzieje że malamuty też dają rade na agility:lol:
  6. Też o tym słyszałam i znowu najlepiej się pokłóci niż zrobić co konkretnego dla dobra zwierząt.:angryy: to są ludzie którzy nigdy nie byli w schroniskach a bezdomność to tylko na papierze widzieli. Parodia w Polskim wydaniu:diabloti: przecież oni jeszcze nic konkretnego nie zrobili...ręce opadają jak słyszę teksty ze pies traci osobowość moja jest wysterylizowana i żadnych zmian nie widzę oprócz tego ze ma większy apetyt:cool3:
  7. iwi10

    Metamorfozy

    Niesamowita metamorfoza aż łezka mi się zakręciła....po 10 latach wreszcie cudowny spacer:lol:
  8. super zdjęcia aby jak najwięcej takich zakończeń:lol:
  9. I co u Sokoła słychać a może ma domek:???:
  10. Ok. to mocno trzymam kciuki:kciuki::kciuki:
  11. To robić następne allegro czy narazie się wstrzymać.
  12. czy są jakieś inf. o małym;)
  13. Ja również przyłączam się do tej prośby :lol:
  14. A to są już dwa psy może trochę za dużo jak na raz. Pies to nie jest zabawka przecież już przy dwóch psach jest dużo zachodu czy ty jesteś pewna proponując te domki czy dałabyś radę te psy są już po przejściach i potrzebują domów które dadzą rade na 100% a nie litości.
  15. [quote name='AJB78']Mowilam o stalym domku.Chcialam zeby zamieszkala zemna.Przepraszam za problem.pozdrawiam.[/quote] A to nie jest propozycja domku z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-czarna-z-marek-poszukuje-domu-128145/?highlight="][B][COLOR=#000000]Mała czarna z Marek poszukuje domu[/COLOR][/B][/URL]
  16. Gacuś szczęściarz że ma taki kochający domek. Dziękujemy wam za to że go przygarnęliście;)
  17. Dokładnie tęsknimy;)
  18. I już się skończyło allegro dla Sokoła i co wystawić go ponownie czy może coś się szykuje bo straszna cisza u Sokoła.
  19. Jaka dobra wiadomość że sunia ma nowy i mam też nadzieje że stały domek. To allegro mogę już zlikwidować czy się wstrzymać?
  20. A co tu taka cisza u Sokoła..... ma dwóch obserwatorów na allegro może ktoś dzwonił w sprawie adopcji?
  21. Super fotki......... aby wszystkie bezdomne pieski znalazły w tym nadchodzącym nowym roku tak wspaniałe domki:lol:
×
×
  • Create New...