czarna60
Members-
Posts
63 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by czarna60
-
Dżek ma dom i dzięki wam dogo jedzie do Wrocławia!
czarna60 replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='czarna60'][FONT=Arial Black][COLOR=blue]==No cóż pomóżmy.. zbierać na transport.../DŻEK ma dom/...[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/5FF2.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/quote] też dodałam do podpisu -
Dżek ma dom i dzięki wam dogo jedzie do Wrocławia!
czarna60 replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial Black][COLOR=blue]==No cóż pomóżmy.. zbierać na transport.../DŻEK ma dom/...[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/5FF2.gif[/IMG][/COLOR][/FONT] -
Śliczna Jamniczka znalazła juz dom, ale sa pewne problemy :-((
czarna60 replied to doras75's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial Black][COLOR=blue]Miło mi zawiadomić, że minęły 3 m-ce jak wzięłam jamniczkę.. Jest uparta jak to jamnik, ale ja jestem do tego przyzwyczajona, bo mam zawsze jamniki /do starosci ich/. Moja tez skonczyla już rok..[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]KOCHAM ICH OBIE. [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/68.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/68.gif[/IMG][/COLOR][/FONT] -
MABEL przełamała paniczny strach. W HOTELU. JUŻ W NOWYM DOMKU!
czarna60 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial Black][COLOR=blue]PIANKA ...co z pieniędzmi, które były wpłacane na HOTEL MABEL[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]Wroclaw chce pomóc ale słyszymy , że zwierzaki głodne, zaniedbywane. Prosze o odpowiedz na moje pytanie.....[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/18.gif[/IMG][/COLOR][/FONT] -
Śliczna Jamniczka znalazła juz dom, ale sa pewne problemy :-((
czarna60 replied to doras75's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial Black][COLOR=blue]Sonia jest już u mnie ponad miesiąc. Kochana suczka...Kocham je dwie jednakowo. Dużo rozrabiają, jak to jamniki ale są szczęśliwe bo kocham je obie...:Dog_run: :Dog_run: [/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial Black][COLOR=blue]==Prosimy moderatorów o zlikwidowanie zakończonych aukcji jest tego dużo.....Pozdrawiam....;) [/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial Black][COLOR=blue]=============NERIS - ile jeszcze brakuje????============:cool3: [/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial Black][COLOR=blue]Droga cioteczko!![/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]ja z zapytaniem ile brakuje jeszcze pieniążków do przewozu?? i ile zebraliście???[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]:multi: [/COLOR][/FONT]
-
Śliczna Jamniczka znalazła juz dom, ale sa pewne problemy :-((
czarna60 replied to doras75's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial Black][COLOR=blue]==Jamniczki sie dogadały razem jedzą z jednej miski, razem się bawią na spacerku.. Wygłupiaja się na kanapie..........:loveu: [/COLOR][/FONT] -
rudy, nieduży znaleziony na Białołęce Cudak. [']
czarna60 replied to esperanza's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=Arial Black]===CUDACZKU.......[/FONT] [FONT=Arial Black]Śpij spokojnie po drugiej stronie.....[/FONT] [FONT=Arial Black]to za Tobą:placz: :placz: :placz: [/FONT] -
Śliczna Jamniczka znalazła juz dom, ale sa pewne problemy :-((
czarna60 replied to doras75's topic in Już w nowym domu
=[FONT=Arial Black][COLOR=blue]=Na pewno bedzie dobrze. Są to dwie pieszczochy, musza byc razem głaskane, przytulane. :Dog_run: Na spacerku biegają razem.....:Dog_run: [/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial Black][COLOR=blue]Witam interesuje mnie FIGA chce jej dać dom i miłośc. Proszę odpisać jakie warunki mam spelniać, Jeżeli nie adopcja to nawet DT. Proszę o odpis...Pozdrawiam:multi: [/COLOR][/FONT]
-
ŻABKA - sunia kieszonkowa z Buku już bezpieczna we własnym domku.
czarna60 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial Black][COLOR=blue]Bardzo dziękuje za odpowiedż życzę abyście znależli dla niej dom i dobre serce od właściciela.ŻABCIU życze ci tego.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]Do góry może ktoś chętny będzie.:hand: :hand: :buzi: [/COLOR][/FONT] -
ŻABKA - sunia kieszonkowa z Buku już bezpieczna we własnym domku.
czarna60 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial Black][COLOR=blue].....Nie mam odpowiedzi na moje zapytanie?????:shake: [/COLOR][/FONT] -
ŻABKA - sunia kieszonkowa z Buku już bezpieczna we własnym domku.
czarna60 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial Black][COLOR=blue]Witam jestem z wrocławia. [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]Mam w domu suczkę 9-czną miesięczną i kotkę 15 letnią. ciekawa jestem czy razem by się zgodziły. Jestem emerytką i zawsze miałam przeważnie 2 pieski. Więc mogłabym dać jej domek. Najwazniejsze czy jest zdrowa i szczepiona bo na weta ciężko by mi było wyskrobywac pieniądze. Proszę o odpowiedz.......:multi: [/COLOR][/FONT] -
Lzy same cisną się do oczu. Daj znać kiedy idzie Bera na zabieg. POMÓŻMY KTO MOŻE. Ja też mam sunię i kitkę która była ciężko chora /jest już trzy miesiące po operacji mimo 15,5 lat czuje się jak małolatka/ cioteczki z dogomani pomogły bo sama nie dałabym rady z biednej emeryturki. Na pewno się zobaczymy.:multi:
-
Bardzo mi przykro nie mam teraz pieniążków i nie spodziewałam się, że tak szybko. Mogę dopiero od 11.06 br do 30.09 br. Jak tak --to jest aktualne...
-
[quote name='ANKA_89']już pamiętam:) dzięki, ale moje gg zdechło dawno temu i coś zawirusowało tamtem komputer:/ jeśli się uda zawiozłabym ją do Poznania, ale dalej już nie dam rady, aha, Sarunia ma nowe czerwone szelki i smyczkę [B]czarna[/B] niewiadomo ile potrwa tymczas, na jaki czas masz możliwość ją przyjąć?[/quote] aniu....moge przyjąć na razie na 2 - 3 mce