Jump to content
Dogomania

czarna60

Members
  • Posts

    63
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by czarna60

  1. [quote name='czarna60'][FONT=Arial Black][COLOR=blue]==No cóż pomóżmy.. zbierać na transport.../DŻEK ma dom/...[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/5FF2.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/quote] też dodałam do podpisu
  2. [FONT=Arial Black][COLOR=blue]==No cóż pomóżmy.. zbierać na transport.../DŻEK ma dom/...[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/5FF2.gif[/IMG][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial Black][COLOR=blue]Miło mi zawiadomić, że minęły 3 m-ce jak wzięłam jamniczkę.. Jest uparta jak to jamnik, ale ja jestem do tego przyzwyczajona, bo mam zawsze jamniki /do starosci ich/. Moja tez skonczyla już rok..[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]KOCHAM ICH OBIE. [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/68.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/68.gif[/IMG][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial Black][COLOR=blue]PIANKA ...co z pieniędzmi, które były wpłacane na HOTEL MABEL[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]Wroclaw chce pomóc ale słyszymy , że zwierzaki głodne, zaniedbywane. Prosze o odpowiedz na moje pytanie.....[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/18.gif[/IMG][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial Black][COLOR=blue]==Mieszkam bardzo blisko dworca ale nikt nie szukał żadnego pieska... Blisko mieszka cioteczka ULV może ona cos bedzie wiedziała..........:shake: [/COLOR][/FONT]
  6. Biedna sunia...Bardzo żałuję,że nie mogłam Ci pomóc FIONIU - ŚPIJ SPOKOJNIE DROGA PSINKO!!!!:placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
  7. [FONT=Arial Black][COLOR=blue]Sonia jest już u mnie ponad miesiąc. Kochana suczka...Kocham je dwie jednakowo. Dużo rozrabiają, jak to jamniki ale są szczęśliwe bo kocham je obie...:Dog_run: :Dog_run: [/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial Black][COLOR=blue]==Prosimy moderatorów o zlikwidowanie zakończonych aukcji jest tego dużo.....Pozdrawiam....;) [/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial Black]==SKOREK bądż szczęśliwy tam gdzie poszedłeś.....[/FONT] [FONT=Arial Black] A TOBIE ULV ....najgłębsze wyrazy współczucia....Trzymaj się....:placz: [/FONT]
  10. [FONT=Arial Black][COLOR=blue]=============NERIS - ile jeszcze brakuje????============:cool3: [/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial Black][COLOR=blue]Droga cioteczko!![/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]ja z zapytaniem ile brakuje jeszcze pieniążków do przewozu?? i ile zebraliście???[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]:multi: [/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial Black][COLOR=blue]==Jamniczki sie dogadały razem jedzą z jednej miski, razem się bawią na spacerku.. Wygłupiaja się na kanapie..........:loveu: [/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial Black]===CUDACZKU.......[/FONT] [FONT=Arial Black]Śpij spokojnie po drugiej stronie.....[/FONT] [FONT=Arial Black]to za Tobą:placz: :placz: :placz: [/FONT]
  14. =[FONT=Arial Black][COLOR=blue]=Na pewno bedzie dobrze. Są to dwie pieszczochy, musza byc razem głaskane, przytulane. :Dog_run: Na spacerku biegają razem.....:Dog_run: [/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial Black][COLOR=blue]Witam interesuje mnie FIGA chce jej dać dom i miłośc. Proszę odpisać jakie warunki mam spelniać, Jeżeli nie adopcja to nawet DT. Proszę o odpis...Pozdrawiam:multi: [/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial Black][COLOR=blue]Do góry Tytusku.......:multi: [/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial Black][COLOR=blue]Bardzo dziękuje za odpowiedż życzę abyście znależli dla niej dom i dobre serce od właściciela.ŻABCIU życze ci tego.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]Do góry może ktoś chętny będzie.:hand: :hand: :buzi: [/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial Black][COLOR=blue].....Nie mam odpowiedzi na moje zapytanie?????:shake: [/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial Black][COLOR=blue]Witam jestem z wrocławia. [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#0000ff]Mam w domu suczkę 9-czną miesięczną i kotkę 15 letnią. ciekawa jestem czy razem by się zgodziły. Jestem emerytką i zawsze miałam przeważnie 2 pieski. Więc mogłabym dać jej domek. Najwazniejsze czy jest zdrowa i szczepiona bo na weta ciężko by mi było wyskrobywac pieniądze. Proszę o odpowiedz.......:multi: [/COLOR][/FONT]
  20. Przykro bardzo mi ale CUDAK jest za duży do tego mieszkania.=== Może coś małego jest to emerytka i mieszka w 10 m2 pokoju. Jeszcze raz przepraszam. Cudaczku szukaj domciu. Życze Ci tego!!!!:placz:
  21. Witam odpisz mi do kiedy ma DT. Jaki jest duży czy do bloku się nadaje i jak reaguje z kotkiem.Odpisz prędziutko może coś pomogę.....:multi: I jeszcze jedno czy jest zdrowy i ma szczepienia????
  22. P O D N O S Z E A CZY TEN PIESEK WIDZI??? A ILE MOŻE MIEĆ LAT???? CZY ZGODZIŁ BY SIĘ Z KOTKIEM???? MOŻE ZNAJDĘ TYMCZASOWY DOMEK. BIDULKA:placz:
  23. Lzy same cisną się do oczu. Daj znać kiedy idzie Bera na zabieg. POMÓŻMY KTO MOŻE. Ja też mam sunię i kitkę która była ciężko chora /jest już trzy miesiące po operacji mimo 15,5 lat czuje się jak małolatka/ cioteczki z dogomani pomogły bo sama nie dałabym rady z biednej emeryturki. Na pewno się zobaczymy.:multi:
  24. Bardzo mi przykro nie mam teraz pieniążków i nie spodziewałam się, że tak szybko. Mogę dopiero od 11.06 br do 30.09 br. Jak tak --to jest aktualne...
  25. [quote name='ANKA_89']już pamiętam:) dzięki, ale moje gg zdechło dawno temu i coś zawirusowało tamtem komputer:/ jeśli się uda zawiozłabym ją do Poznania, ale dalej już nie dam rady, aha, Sarunia ma nowe czerwone szelki i smyczkę [B]czarna[/B] niewiadomo ile potrwa tymczas, na jaki czas masz możliwość ją przyjąć?[/quote] aniu....moge przyjąć na razie na 2 - 3 mce
×
×
  • Create New...