cześć dziewczyny :evil_lol: ale z was gaduły :eviltong:
[quote name='Paulina_mickey']ja nie golądałam 3 częsci HP...:-(
bo nigdzie nie moge jej znaleźć...:roll:[/quote]
Przyjedź do mnie to razem se pooglądamy :evil_lol:
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A moim zdaniem 3 książka i 3 film najlepsze właśnie :smile:[/quote]
Jupi :multi: mi z filmów najbardziej sie trzecia czesc podoba, potem czwarta. ale z książek to nie wiem :cool3:
[quote name='_ChiQuiTa_']Heeej :-D
no jak to nie mówiłam ? a na gg to kto mowił?
oczywiście że HAGRID mi sie podoba naj bardziej :loveu:[/quote]
Cześć. Ze mną na gg o tym gadałaś...ale ludzie jeszcze nie wiedzieli więc musiałaś napisać tutaj :cool3:
[quote name='Paulina_mickey']co Ci sie najbardziej w Hagridzie podoba?miłość do zwierząt(zwykle baaaardzo nie typowych) czy postura:evil_lol:[/quote]
Ja myśle że postura :evil_lol:
[quote name='Kati']U mnie sa jesze wypozyczalnie video, ale dobrze bo ja nie mam dvd (nawet na kompie). Chociaż ja dużo bardziej wole książki niż filmy. Chmielewska i masterton to podstawa :smile: HP też bardzo lubię, ale czytałam tylko 3 książki.
I pomysleć, że weszłam tutaj poogladac fotki psów, a gadam o książkach. :lol:[/quote]
Witamy, witamy :cool3: Fajnie że wpadłaś...no przynajmniej wyraziłaś swoje zdanko o książkach :evil_lol:
[quote name='Samturia']HP... lubie 3,4 i 6 część :-D:-D:-D[/quote]
Film czy książke? :D
[quote name='Xiara']Hejka..! :smile:[/quote]
Cześć :eviltong:
A co do książek to ja jeszcze lubie Tolkiena :cool3: A tak poza tym...to może przegram fotki na kompa... :P Kto chce? :cool3: To będzie w nagrode za taką rozmowe o książkach :evil_lol: