Cześć Ola :buzi::buzi:
[quote name='Cerber']Kurcze widzę, ze chyba muszę się też odezwać.... ehhhh ta Ola uparta :/ powiedzmy, ze Ola zrobiła sobie baaardzo długą przerwę na dogo... na gg jej też nie ma i generalnie telefonicznie też się z nią skonrtaktować nie mogę :/ ehhhh kurcze blade no... szczerze to tęskno mi za nią i to bardzo... ostatni raz widziałyśmy się prawie miesiac temu, kiedy to była u nas Usia... ciekawa jestem co u niej słychać... może uda mi sie z nią skontaktowac w jakiś sposób, a jak nie to będziee mi nawet cholernie smutno, że ma nas w nosie :-([/quote]
Ehh...właśnie zauważyłam że na esy nie odpisuje, na gg brak, na dogo ani śladu Oli... kurcze, no :(
[quote name='AśkaK']Tina, co u Oli? Dlaczego tu nie zagląda..?:mad: Przekaż jej, że niech tyłek cebulą smaruje bo jak wróci to lanie dostanie na gołą d...;-) :evil_lol:[/quote]
To i tak by nic nie dało :eviltong: