[quote name='agaciaaa']:roflt::roflt::roflt:
rzeczywiście lekka głupawka :evil_lol:[/quote]
No, dzisiaj na polskim było 'wśród nocnej ciszy' :cool3:
[quote name='*luthien*'][B]szkoda ze u mnie nie bylyscie :-D poszczula bym was psem mym groznym:diabloti::diabloti::evil_lol:[/B]
[B]a spiewalyscie przybiezeli do betlejem?:cool1::loveu::loveu::loveu ::loveu:[/B]
[B]tak w ogole to hej:loveu::loveu:[/B][/quote]hej :loveu: przybieżeli do betlejem też było :cool3:
[quote name='Pimpek']Chora jesteś ?!:shake:
Grrr......... :shake:
No to czekaj aż rodzice gdzieś wyjadą,zawołaj Tinę i Sarę do domu, i zrób im foty :diabloti:[/quote]
Moooooooże... :cool3:
[quote name='chihuahua'][SIZE=5][FONT=Garamond]a moglabym robic za chorki, bo pani od muzy mowi , ze jeszcze tak okropnie "spiwajacej" osoby nie miala przyjemnosci sluchac...[/FONT][/quote][/size]hahaha :cool3: no to byś dobra była :eviltong:
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:pja na oblewanko po obronie pracy dypl. mialam ubrana choinkę :oops::oops::evil_lol:
witam :p[/B][/FONT][/COLOR][/quote]No co, choinki są fajne :evil_lol:
hej :multi: