-
Posts
1482 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tina.Sara
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
ciiiiiiicho :eviltong: w końcu siedze na swoim kompie i zaraz coś wkleje -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[quote name='agaciaaa']Nie dam sie :mad: albo wstawiasz foty, albo spadaj do łóżka!!!! :eviltong:[/quote] zmuszasz mnie do przewertowania kompa MOJEGO TATY :evil_lol: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba że.... :hmmmm: chyba że na jakieś dobro niematerialne... np. przedłużenie żywota psa mojego najukochanego :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] To rozumiem :loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie wiemy co ...bo zamilkła i pewno już nam nie powie:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A wcale że nie, już powiedziała :evil_lol:
- 78403 replies
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[quote name='agaciaaa']Chcesz mnie zarazić :mad:[/quote] No jasne :diabloti: :mad: -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[quote name='agaciaaa']Ty sie chorobą nie zasłaniaj :eviltong: jaka taka chora jesteś to w łóżku leż!!! :cool3: Dobra spadam, bo jeszcze mnie zarazisz :evil_lol:[/quote] No heeeeeeeeeeello. :placz: Wracaj :mad::mad::mad::mad: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co ty...... wiesz jakie to kochane .... nie zamieniłabym mojego legwanka na nic na świecie :loveu::loveu: noooo... chyba że... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Chyba, że..? :razz:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] prawda że koffany??? ja też uwielbiam [/B][COLOR=MediumTurquoise]ja[/COLOR][B]SZCZURKI :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tak cudowny... :mdleje: [SIZE=1]to mnie przeraża [/SIZE]:placz:
- 78403 replies
-
fotki :loveu: hej :multi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Tina.Sara replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
czeeeeeść :cool3: -
[URL]http://images30.fotosik.pl/85/58d555ca19c40c2c.jpg[/URL] mało na zawał nie padłam :mdleje:
- 78403 replies
-
haaaj :loveu: śliczne foty, chcę następne! :eviltong:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Tina.Sara replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
buuu... bez neta to głuuupio :eviltong: śliczne mordercze foty :evil_lol: -
uuuaaa... powodzenia w nauce :evil_lol: hej :multi:
- 78403 replies
-
oooo, ty też chora... :evil_lol: jak miło :eviltong:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
o co wy mnie tu posądzacie? :mad::placz: fot nie będzie do końca września, o. jestem chora, mam antybiotyk i tone leków :eviltong: ledwo siedze przed tym kompem.. no chyba, że jakieś pojedyncze się znajdą, nawet z okresu jak Tina i Sara były malutkie... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Tina.Sara replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Kawy? :evil_lol:[/quote] Neeeee, bo nie zasne :evil_lol: Coś na ból głowy daj :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Tina.Sara replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Cześc Karolinciu :loveu::loveu: Herbatki? :mad:[/quote] Sylwuś :loveu: Neeeee, herbatki neeeeeee... :shake: :evil_lol: -
cześć śliczności :multi:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Tina.Sara replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Brawooooooooo :multi: gadanie... 13 zawsze jest szczęśliwa :cool3: