Ta, szczególnie że nasza klasa troche wyrośnięta :eviltong:
Boże, jak tym pierwszakom sie powie, że to bal a nie dyskoteka to przychodzą na galowo ubrani. Wszyscy sie z nich śmiali :cool3: Ale ogólnie było bosko :loveu: troche sie potańczyło itd. Wyszliśmy paczką godzinke wcześniej bo nic sie nie działo i polazliśmy do maca. I tu, o 19:00, do mnie kumpela pisze 'szkoda, że poszliście, było zaje2biście. wszyscy tańczyli i śpiewali' NO SUPER PO PROSTU :mdleje: na następnej zostaje do końca.