Jump to content
Dogomania

Tina.Sara

Members
  • Posts

    1482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tina.Sara

  1. ciiiiiiicho :eviltong: w końcu siedze na swoim kompie i zaraz coś wkleje
  2. [quote name='agaciaaa']Nie dam sie :mad: albo wstawiasz foty, albo spadaj do łóżka!!!! :eviltong:[/quote] zmuszasz mnie do przewertowania kompa MOJEGO TATY :evil_lol:
  3. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba że.... :hmmmm: chyba że na jakieś dobro niematerialne... np. przedłużenie żywota psa mojego najukochanego :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] To rozumiem :loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie wiemy co ...bo zamilkła i pewno już nam nie powie:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A wcale że nie, już powiedziała :evil_lol:
  4. [quote name='agaciaaa']Chcesz mnie zarazić :mad:[/quote] No jasne :diabloti: :mad:
  5. [quote name='agaciaaa']Ty sie chorobą nie zasłaniaj :eviltong: jaka taka chora jesteś to w łóżku leż!!! :cool3: Dobra spadam, bo jeszcze mnie zarazisz :evil_lol:[/quote] No heeeeeeeeeeello. :placz: Wracaj :mad::mad::mad::mad:
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co ty...... wiesz jakie to kochane .... nie zamieniłabym mojego legwanka na nic na świecie :loveu::loveu: noooo... chyba że... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Chyba, że..? :razz:
  7. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] prawda że koffany??? ja też uwielbiam [/B][COLOR=MediumTurquoise]ja[/COLOR][B]SZCZURKI :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tak cudowny... :mdleje: [SIZE=1]to mnie przeraża [/SIZE]:placz:
  8. fotki :loveu: hej :multi:
  9. czeeeeeeeść:cool3: ciekawe foty... :evil_lol:
  10. cześć cuda :p
  11. [URL]http://images30.fotosik.pl/85/58d555ca19c40c2c.jpg[/URL] mało na zawał nie padłam :mdleje:
  12. haaaj :loveu: śliczne foty, chcę następne! :eviltong:
  13. buuu... bez neta to głuuupio :eviltong: śliczne mordercze foty :evil_lol:
  14. no mów, mów :cool3:
  15. oooo, ty też chora... :evil_lol: jak miło :eviltong:
  16. o co wy mnie tu posądzacie? :mad::placz: fot nie będzie do końca września, o. jestem chora, mam antybiotyk i tone leków :eviltong: ledwo siedze przed tym kompem.. no chyba, że jakieś pojedyncze się znajdą, nawet z okresu jak Tina i Sara były malutkie...
  17. ślicznotki :loveu:
  18. [quote name=':: FiGa ::']Kawy? :evil_lol:[/quote] Neeeee, bo nie zasne :evil_lol: Coś na ból głowy daj :eviltong:
  19. heeeeeeeeeeej :loveu: ja też czekam :eviltong:
  20. [quote name=':: FiGa ::']Cześc Karolinciu :loveu::loveu: Herbatki? :mad:[/quote] Sylwuś :loveu: Neeeee, herbatki neeeeeee... :shake: :evil_lol:
  21. cześć śliczności :multi:
  22. Brawooooooooo :multi: gadanie... 13 zawsze jest szczęśliwa :cool3:
×
×
  • Create New...