-
Posts
1482 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tina.Sara
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
a to żadna nowość :diabloti: -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
cholercia, wydało się :placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Tina.Sara replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']I jaka stara co? :mad:[/QUOTE] prawda boli :diabloti: [url]http://img810.imageshack.us/img810/3541/dsc2390.jpg[/url] zdjęcie miesiąca :evil_lol: -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[quote name=':: FiGa ::'][url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_0470.jpg[/url] WTF???!!! xD[/QUOTE] też dostrzegasz w niej takiego trochę zboczeńca? :diabloti: -
hej hej :hand: co tam u was?
-
[url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Salsa%20Rasta%20spacer/DSCF2370.jpg?t=1306077489[/url] :loveu::loveu::loveu: [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Salsa%20Rasta%20spacer/DSCF2423.jpg?t=1306162636[/url] o jak ładnie :loveu:
-
witamy się wieczornie :loveu:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[quote name='papillonek']Tak biorą sobie zdjęcia fajnych psiaków,zadbanych,a sami pewnie za swoimi nawet na dwór nie wyjdą :/ Byłam na obozie mlodziezowym ,ale było genialnie w hotelu Garb na Santa Maria :D[/QUOTE] ja też w sumie byłam na obozie ale w hotelu Copacabana :P ale ten twój chyba niedaleko :mdrmed: ja tam zostawiłam kilka rzeczy i mam nadzieję, że kiedyś tam po nie wrócę :eviltong: mimo że ich nie znajdę to i tak bym chciała wrócić :evil_lol: -
[url]http://imageshack.us/m/545/7175/dogo24.jpg[/url] padłam :roflt: świetne foty :loveu:
-
Boziu jakie ładne psiska :placz: :loveu: i podtrzymuję - udanego wyjazdu :D
-
[quote name='_ChiQuiTa_']Ojej Kochana jak miło, że do nas zawitaliście :* kope lat :D gdzie się podziewałaś :)[/QUOTE] tu i tam... :evil_lol: ale wróciłam was nękać :diabloti: :loveu: ffoteeek żądam!! :loveu:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
cześć cioteczki, witamy się poniedziałkowo :loveu: [quote name='Ireath']Dałam! :D I piłkę rzucałam, czy jakąś zabawkę xD[/QUOTE] a ja tylko podawałam :P [quote name='Pusiakowa']Witam :) Zgrany duet :loveu:[/QUOTE] hej hej :) no czasem zdarzą się sprzeczki matka-córka ale na ogół są zgodne :eviltong: [quote name='_ChiQuiTa_']Cześć cześć cześć :D Faaaajnie Was znów widzieć :D ^^ Dziewuchy pjęęękne i Lucky też :)) ahh się naoglądałam, dawaj więcej :))[/QUOTE] o maaamo jak ja za tobą tęskniłam xD hej hej :loveu: fotki jakieś niedługo skombinuję a tymczasem wstawię kilka starych :eviltong: [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]dzień dobry^^ i jak tam mija dzionek?[/COLOR][/QUOTE] dobry :) mija dość spokojnie, żadnych śmiertelnych ofiar w postaci małych ptaszków :eviltong: [quote name='papillonek']Witamy w Waszej galerii :) Masz bardzo fajne i chyba zgodne psiaki(przynajmniej tak wnioskuje po zdjęciach :evil_lol:) [URL]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_0474.jpg[/URL] Co do Llloret to też tam byłam w tamte wakacje,cudnie prawda? :) A z tymi fotkami to też bym się wkurzyła :angryy: Ciekawe ,czy mojej Sońki nigdzie tam nie ma :shake:[/QUOTE] dzień dobry ;) haha, jak już wyżej pisałam czasem się kłócą ale w sumie i tak się kochają ;) Lloret genialne :) a w którym hotelu byłaś? poszukaj lepiej bo ta strona to jakaś paranoja :shake: [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_0436-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_0491.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_0523.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_0568.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_0470.jpg[/IMG] -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[quote name='Ireath']Tina, Sara! <3 Kocham je! ^ ^' I żałuję, że nie miałam okazji (okazję miałam, ale zbyt krótką xDD), żeby mnie polubiły! xDD[/QUOTE] o ile dobrze pamiętam to nawet chyba dałaś im jakiegoś smakołyka :) -
ha no i w końcu doczekałam się galerii naszego przystojniaka :mdrmed: ślicznyyy jak zawsze :loveu: czekam na więcej :eviltong:
-
[url]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkz4_tng4I/AAAAAAAAEbs/2IKIBLchSsk/_DSC7927.JPG[/url] cudna :loveu: dobry wieczór :)
-
[url]http://images47.fotosik.pl/880/9df2481380f5689amed.jpg[/url] urocze :evil_lol:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
Tina.Sara replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
dzień dobry :D ależ masz przystojniaka w domu :loveu: -
witamy się po prawie rocznej nieobecności :diabloti:
- 78403 replies
-
[url]http://img829.imageshack.us/img829/8268/dsc1723i.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: mogę ją ukraść? :diabloti:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[quote name='Lucky.']witamy się :) A co się stało, że tyle Was tutaj nie było? Super, że tak się razem bawią. Ja się czasami zastanawiam czy M umie się bawić :P[/QUOTE] kosmici nas porwali :evil_lol: a tak na poważnie to nie wiem, jakoś tak... się nie chciało, się zapomniało... :diabloti: jak to, czemu? :P -
[quote name='Paulina_mickey']A mój właśnie tylko po tym nie ma jakiś tam problemów, tzn jak dostaje jakieś ucho albo suchą kość to zaraz zatwardzenie ma, takich biszkoptowych ciastek nie tknie- te za to uwielbia, tylko po niebieskich robi później zieloną kooope :diabloti:[/QUOTE] ach te kupki w kolorach tęczy :diabloti: a ile tych patyczków mu dajesz dziennie?
-
to była kwestia czasu, żebym odwiedziła takie śliczności :loveu: witamy się :mdrmed:
-
dzień dobry po raz pierwszy i na pewno nie ostatni :loveu: śliczne
-
cześć cudeńka :loveu: