Jump to content
Dogomania

Tina.Sara

Members
  • Posts

    1482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tina.Sara

  1. i ode mnie mizianko dla ślicznotki :loveu:
  2. hej :) bardzo ładna kartka :loveu::loveu:
  3. dzień doberek :cool3: Lisa jest urocza :loveu: [url]http://img9.imageshack.us/img9/4357/zdjcie031b.jpg[/url] wow :o
  4. [quote name='QQk']Witanko! [URL]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378552.jpg[/URL] - piłkarki ;) [URL]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378524.jpg[/URL] - ślicznota :)[/QUOTE] Hej :) dokładnie :loveu: [quote name='wiki4'][URL]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378481_E.jpg[/URL] Boskie :lol: Witamy po raz pierwszy, ale na pewno nie po raz ostatni ;)[/QUOTE] Dzięki i witamy :multi:
  5. [url]http://img189.imageshack.us/img189/626/s111209041.jpg[/url] zakochałam się po raz kolejny :loveu::placz:
  6. [url]http://img13.imageshack.us/img13/6125/img7402j.jpg[/url] jak ładnie :loveu: hej po przerwie :multi:
  7. [url]http://i49.tinypic.com/334hxdk.jpg[/url] :loveu: a glany przydatna rzecz, ale obcierają :eviltong:
  8. Misia piękna jak zawsze :loveu: a pomidor niezły :evil_lol:
  9. [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz026-5.jpg[/url] niezła :evil_lol:
  10. Boziu, jaka cudna :loveu::loveu::loveu:
  11. hej po długaśnej przerwie :) [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200905/94125/373554/00000021.JPG[/url] Boziu, jakie cudeńko :loveu: Ślicznota :loveu: i oczywiście pozostałe dwa rudzielce też piękne :loveu:
  12. eh niedobrze :shake: ale wierzę w ciebie :buzi: będzie dobrze ;) a poza tym dzień dobry wieczór ;)
  13. [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378601.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378629.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378633.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378611.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378626.jpg[/IMG] i koniec :D
  14. [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378598.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378597.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378594.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378593.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378579.jpg[/IMG] i jeszcze :eviltong:
  15. [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378570.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378569.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378568.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378565.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378560.jpg[/IMG] i jeszcze kilka :diabloti:
  16. [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378557.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378552.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378546.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378524.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378520.jpg[/IMG] blablablabla :P
  17. Dzień dobry :loveu: [quote name=':: FiGa ::']Polowanie na żółwia :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] za pierwszym razem chciała ją złapać za pazury :evil_lol: [quote name='agaciaaa'][url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378464.jpg[/url] ona na pewno chce się tylko pobawić (z) żółwiem :lol:[/QUOTE] jaaaasne :evil_lol: [quote name='QQk']Dobry! [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378467.jpg[/url] - A jej się marzy zupa żółwiowa ;)[/QUOTE] nie zjadłaby :diabloti: [quote name=':: FiGa ::']I wcięłołoło ją! :evil_lol:[/QUOTE] wcale nie :diabloti: Zapeszyłam mówiąc, że wszystkie trzy dziewczyny zdrowe :shake: A zaczęło się od tego, że ona od poprzedniego antybiotyku nie przestała kichać, a teraz zaczęła jeszcze tak dziwnie piszczeć :roll: W środe pojechaliśmy z powrotem do weta z Eleną i doktorowa była w szoku, jak ją zobaczyła, nawet nie wiedziała co jej jest. Pytała co ona jadła ostatnio, to powiedziałam że kapuste pekińską i cykorię, ale to niewiele, bo nie chciała za bardzo. Doktorowa powiedziała, że żółwica jest bardzo blada i ma opuchnięte śluzuwki w gardle. Wspomniałam, że ostatnio zrobiła kupkę ale śmierdziała jakąś chemią. Na co wet, że najwidoczniej jakaś partia cykorii musiała być niesamowicie spryskana i nawet mycie nic nie dało i Elena musiała się zatruć. Powiedziała, że powinniśmy ją zostawić, bo jazda z nią codziennie na mrozie nie jest dobrym pomysłem. Byliśmy w Wilanowie, a doktorowa urzęduje głównie na Ratuszowej, koło ZOO, więc powiedziała, że ją tam przewiezie i Elcia będzie tam tydzień. Miała pobrać jej krew i pobrała. Okazało się, że miała racje, żółw się zatruł i ma uszkodzone nerki i wysokie wskaźniki wątroby :shake: El siedzi teraz tam w szpitalu i ma zastrzyki, kąpiele i inhalacje z rumianku codziennie. Wet powiedziała, że w czwartek podgryzała swój czerwony ręczniczek, z którym przyjechała więc dała jej jeść. Więc we wtorek powinniśmy ją odebrać, jeśli wszystko pójdzie dobrze i leczenie się jakoś uda. Ale pani doktor powiedziała, że nawet jeśli się uda to już i tak nigdy nie będzie wszystko idealnie :shake: Tak więc okres przedświąteczny udany :roll: Ale chociaż Tina i Sara dobrze bawią się w śniegu, zadowolone z życia :lol: A Sara jeszcze ma cieczkę, więc Tina ma podwójną rolę i udaje samca :diabloti: Ale za to mam BARDZO dużo fot :loveu: [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378329_E.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378430_E.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378481_E.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378516.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378515.jpg[/IMG]
  18. [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz146-2.jpg[/url] :evil_lol: [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz149-1.jpg[/url] ostro :diabloti:
  19. [url]http://i46.tinypic.com/2lllkrc.jpg[/url] [url]http://i45.tinypic.com/2qvehw0.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. jesteśmy :loveu: wszystko dobrze, trzy dziewczynki zdrowe :loveu: Sara wykazuje niepokojące zainteresowanie Eleną :evil_lol: [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378464.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378467.jpg[/IMG]
  21. [quote name='agaciaaa'][url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378109.jpg[/url] genialne! :lol: [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378093.jpg[/url] panienka z okienka :evil_lol: [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378148.jpg[/url] aaa :loveu::loveu::loveu: Co żółwicy dolega?[/QUOTE] :loveu: przeziębiła się :shake: od soboty 5 dni antybiotyk, ale już jej lepiej ;) [quote name='_ChiQuiTa_']Aleee miło Was pooglądać:) Żółwi fajne:) Też mieliśmy mieć ale nie wyszło:([/QUOTE] hej :loveu: a czemu?
  22. taki jej urok :loveu: a my zaraz jedziemy z Eleną do weta :shake:
  23. [quote name='furciaczek']O a ktoz to nas nawiedzil:diabloti:[/QUOTE] no ciekawe :diabloti: śliczne foteczkyy :loveu:
×
×
  • Create New...