[quote name='Marta_Ares']oo co ja tu widze moj pies:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: faktycznie troche podobny, szczegolnie postawa tylko Mickey jest chyba troszke wieksz, ile on ma w klebie??
MOj tez tak zawsze lapke podwija:loveu: :loveu:[/quote]
Twój pies jest sławny :evil_lol:
[B]Paulina[/B], śliczne fotki :loveu: