Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:loveu::loveu::loveu:ale zaje2biste .......[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_102.gif[/IMG][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B] i sama intencja i podejście jakże inne niż u nas [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='malawaszka']łoooohohooo ale swietne te psiule :loveu::loveu::loveu:[/quote] [quote name='natija']super jestem zachwycona:):loveu:[/quote] [quote name='evaxon'][URL]http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Festiwal_Tihar_2100169.jpg[/URL] błehehe ale wypas:cool3::cool3::cool3: witalam sie juz??[/quote] [CENTER]:loveu::loveu::loveu::loveu:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu: miód na nasze serducha... przy walce o te nasze psy- aż miło poczytać że gdzieś psy są świętością [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]EFFF.....nie... ze mną sie nie witałaś.... nie wiem jak z Pawciem :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  2. [quote name='Hugo-Kochaś']Alutka - ja nie wiem co Ty piłaś:lol:,ale ja mam na liczniku 197 stronkę Zaraz jadę do zw.kynolog. wysłać propozycje na przydomek hodowlany - trzymcie kciuki,coby sie udało za pierwszom razom:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja mam 99 stone :diabloti::diabloti: i zaznaczam że nic nie piłam.. jestem szoferem... musza wrócić/dojechać do chałpy :roll: jaki ten przydomek .. godej- powiem Ci czy może być ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:oops::oops::oops:o masz Ci los ...teraz to ja już sama nie wiem ...takem sie zapetliła :evil_lol: Effa napisała ....[/B][/COLOR][/FONT] Cytat: Napisał [B]evaxon[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8727916#post8727916"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I] ptaszka? :errrr: to znaczy ...Pawcia???:loveu: :hmmmm: [/I][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i co to w końcu znaczy ptaszka?? czy Pawcia?? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:byłaś juz po Pawcia ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: a to my o Pawciu mówiły?? czy o ptaszku :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='natija']ciezko duzo czytania jest,ale jak sienudzi i nie ma co robic to tylko na stronke do Ali i juz nudy nie ma:):):)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jak już trafiłaś do Ali... to uwierz... koniec z nudami... rezerwuj czas na nadrabianie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo ONE nic tylko GADAJĄ i GADAJĄ :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [CENTER]:loveu::loveu::loveu: [/CENTER] [URL]http://fakty.interia.pl/galerie/obyczaje/festiwal-tihar/zdjecie,615609,1,275[/URL] Uroczystość udzielenia błogosławieństwa psom z policyjnej szkoły tresury psów w Katmandu. To część obchodów festiwalu Tihar, drugiego co do wielkości święta w Nepalu, które trwa od 7 do 11listopada. W czasie festiwalu oddawany jest hołd krukom, uznawanym za posłańców ludzi, krowom, uważanym za inkarnację odpowiedzialnej za zdrowie bogini Laxmi, [U][B]oraz psom - najlepszym przyjacielom człowieka. [/B][/U][CENTER][IMG]http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Festiwal_Tihar_2100175.jpg[/IMG] [URL="http://fakty.interia.pl/galerie/obyczaje/festiwal-tihar/zdjecie/duze,615601,5,275"][IMG]http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Festiwal_Tihar_2100171.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fakty.interia.pl/galerie/obyczaje/festiwal-tihar/zdjecie/duze,615599,6,275"][IMG]http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Festiwal_Tihar_2100169.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/animals/3/061.gif[/IMG] [/CENTER]
  7. [quote name='natija']tylko nie pomyl cynamonka z cyjankiem;););)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaty ty alicjo... Cie kuliżanka rozszyfrowała.. nie pomyl :modla::modla::modla:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Hugo-Kochaś']Miruś nie musiał nic rżnąć:megagrin::megagrin: Klocusiowa - no tak se leżałam na ŁONIE(natury):eviltong::lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i było?? :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]połóż ręke na mym łonie[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][I]a co to jest mymłon :evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/LIST]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to ja herbatkę z cynamonkiem podam :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poprosze.....[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/c075.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] mmmmmmmmmmmmmmmmm [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Hugo-Kochaś']Ja też dzisiaj wytworzyłam se ciasto z bitą śmietanką i galaretką:siara:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ze śmietankom nie lubiam :shake::shake: ale smacznego [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/g010.gif[/IMG] a ja zdrowa żywność... jabuszko [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/n050.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Hugo-Kochaś']nie:eviltong: ale Dulka spotkała koleżankę i zabawom nie było końca:roll:,[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja prawie przymarzłam do podłoża[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]leżałaś?? :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja poczytałam WSZYTKO :grins: i wcale nie lepiej tu gadacie niż u nas :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ostygło :grins:....możeta wpadać na ciacho ..nawet kawę wam moge podać :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpadłam :grins: kawy nie chce... wypiłam juz 2 :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='malawaszka']przeczytałam wsio :p jestem z siebie dumna :cool1: tylko niewiem po co to czytałam jak nic mundrego nie było :shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sama gadasz goopoty... same ważne, mądre, istotne rzeczy....:roll: nooo... chyba że ...ONE cisły jakieś pierdoły :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]zawitałam tu po dawnym niebyciu:loveu::loveu::loveu: pooglądałam różne fotaski.. klockowe i nie klockowe:razz: ładniutkie wszystkie:) buziakujemy Was mocniachno!:loveu:[/B] [/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że elaborat przeczytany :evil_lol::evil_lol: zajęło mi to mniej czasu niz otwarcie strony :angryy::angryy: ale wdepłam se do siebie.. a co tam :cool1: dzięki że zajrzałaś ... bo już myślałam że zapomniałaś o nas :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='malawaszka']tu nie dałam rady wszystkiego :shake: dogomuł doprowadza mnie do szału :angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a załuj... żałuj :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Red]chętnie ...ciasto poczekajcie aż ostygnie :p[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tera na ciasto bedziemy czekać :roll::roll::roll: długo bedzie stygło?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Pandisia']Mój TZ też z Rybnika no i tak się dałam zbałamucić a ,że kiedyś szkoliłam się w Rybnickiej szkole to i sentyment był. Tęskno czasem za Jastrzębiem :-(.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]straszne..... a to taki kawał drogi :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze Rybeńko ...jeszcze troszke i bedzie 11 ;) witanko weekendowe :multi::multi::multi::multi:...no prawie ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co o 11tej... czy 11tego :razz::razz: cześć prawie popołudniowo :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='evaxon']ale wam fajnie:-( tez bym chciala takie miejsce spacerowe taka gorke z widokiem:loveu:[/quote] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] ja bym chciała mieć jakąś rzeczkę, staw, jeziorko (cokolwiek z wodą, a są tylko 3 bagna)...na Salsy nóżkę pływanie by dobrze podziałało, no ale niestety.[/B][/FONT][/COLOR][FONT=Georgia][/FONT][FONT=Georgia][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mdleje: zawsze źle... zawsze nie tak :shake::shake::shake: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :cool1: my tam nie narzekamy... mamy w jebiu w choliere zieleni... a i tak prawie z tego nie korzystamy... stałe miejsca spacerowe i już ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Paula_'] Dzięki, jajniki już nie bolą, za to łeb mi pęka :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] czy to następsto jajników?? ból głowy?? bo EFFA miała to samo... najpierw jajko a potem czerep :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Paula_'] Przecież piszę, że mi padło :eviltong: :diabloti: Witam Cię, bo tak :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaaa.. jak tak to jesteś rozgrzeszona ... Witam cie bo... TY mnie witasz :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins: dobrobyt by był gdybyś jeszcze pomerdała łyżeczką w kawce ....pomerdam se sama :evil_lol::evil_lol::evil_lol: piekę ciastko kakaowe czyli nygra:razz: przyniosę do kaffy :p [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='natija']jak rozdajecie kawusie i ciasteczka to ja tez poprosze:oops: doberek wszystkim:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ciasteczko przyniesie Ala... na kawe u medorowej nie idzie sie doczekać.... eeeehhhhhh... niech strace... zaś na mój koszt :shake::shake: [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/n060.gif[/IMG] częstujcie sie ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa']Ujawniłam się, cobyś mogła nacieszyć się obecnością mojej osoby:B-fly::B-fly:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]masz [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/food/2/54.gif[/IMG] zanieś gościom :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='lech-Z']Namawiam wszystkich chetnych do wziecia udzialu w przetargu na obsługe tego schroniska, przetarg prawdopodobnie odbedzie sie na poczatku grudnia , im wiecej nas wezmie udzial w przetargu tym mniejsza bedzie mozliwosc manipulacji.Podaje nr telefony do JZK 32 4751495 w 30 .W ubiegłym roku grabarz wygral przetarg za kwote 116,500.Wiec w gre wchodza tylko nizsze.Jak widac po sachronisku nic nie trzeba tam robic wiec nie nalezy sie przejmowac zbytnio specyfikacja Jezeli sa jakies pytania to chetnie na nie odpowiem.Czasu jest nie wiele na zalozenie dzialalnosci gospodarczej potrzeba okolo 2 tyg.Zycze powodzenia[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i to jedyny warunek jaki trzeba spełnić??? założenie działalnośći?????? jeżeli tak to ja w to wchodze :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/food/25.gif[/IMG]....zaje2bista EMOTA :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a kaffy dalij ni ma :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czekamy ............ [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/r015.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Pandisia']Te najchorsze to tuczą cholernie ale też smakują:eviltong: najlepiej (mówię o sobie). Tak przy okazji to Cię pozdrawiam serdecznie bo ja jestem była jastrzębianka :loveu: a teraz rybniczanka .[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz... z takiego pięknego Jebia :roll: wyjechałas do jakiegoś tam Rybola :shake::shake: ehhhhhh... zero w tobie patriotyzmu.... lokalnego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pozdrawiam Cie też ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='natalia_aa']Hmm... jak sie miewa, tak jak bandos bez domu, smutny i zrezygnowany... Powiem tak, jak go pierwszy raz zobaczylam wydawal mi sie takim duzym, poteznym psem, do ktorego wchodzilo sie z respektem, a teraz z kazda moja wizyta Sauron jakos mi tak maleje w oczach... Nie wiem czemu, fakt troche schudl, z reszta jak przechodzi sie kolo boksu to nie ten sam Sauron, teraz lezy wtulony w kraty i katem oka wypatruje swojego czlowieka... Podnosze Cie kochanie, oby domek sie w koncu znalazl, ilez mozna czekac... ehhhhhhhh.... za co te piesy muszą przechodzić to piekło...za miłość?? oddanie??? bezinteresowność?? :niewiem: świat jest niesprawiedliwy... a im dłużej siedze na dogo tym bardziej mi wstyd że jestem człowiekiem.... człowieki to najgorsze bydlaki na ziemi...:roll: na szczęście są jeszcze dobre duszyczki na tym świecie :loveu: dziewczęta.. wymiziajcie tak extra odemnie Sauronika :-(
×
×
  • Create New...