Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam nadzieje że to nie ON zrobił TAM :roll::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/8ef59d7927931a57.jpg[/IMG][/URL] fotki robione starym haszpelkiem.. więc ... takie se ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/75d539068a8a5c94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/f973eb9cb7d15cf7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/efe0441600e2b899.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/f77452102551d8bd.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sota!!! na ta keta klockowa to dziołchy lecom;) wiesz jako... biżuteria na karku ma brzęczeć :grins: a tak na serio... nie jestem przeciwnikiem kolczatek.... z wyjątkiem tych z zaostrzonymi końcówkami, nie jestem idealnym właścicielem który radzi sobie z każdym problemem związanym z psem..... Klocuś CIĄGNIE więc chodzi na kolczatce :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER]***** [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przerabiałam wczoraj Pawciowe fotecki z Englanda.... a se wrzuce dla urozmaicenia:cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/166/9076d444850f9bde.jpg[/IMG][/URL] dziarki zrobione TAM przez Pawcia :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/16eccdd375dc7fc5.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/7ca8aae2f6a2b833.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/c01b361a28fcb889.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/43d63f5505ffba8b.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  3. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/46211f279ea4e3fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/5b4bdd56b0c7e5a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/6e66850ddffc752b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/9909a278fccf1a05.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/166/33119c3a5ffd9e0b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/170/b3ccfc6668987781.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/d842f65f870595dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/166/f711dd6bd55bd919.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/3d863c514ac26a80.jpg[/IMG][/URL]
  5. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/ddcf879b3f5cb7f2.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/b5311fba063478c2.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/165/a98b2fc6eb8f9f75.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/165/5b468c3b6afb0a89.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/166/f0c32455dc25879a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa to jak tu jestem to macie ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/c7ac7042ea71b812.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/166/425ec4bd7872002a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/601c927ac4d38ef1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/64948cd8eedbf8e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/88eec3f47fcdc1a9.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam wszystkich przybyszów... niemam czasu i ochoty na dogo :roll: napisze wam ino wczorajsze zdarzenie które wzruszyło mnie do łez....:-([/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] szłam wyrzucić śmieci... a tam kolo grzebie w śmietniku.... taki kloszardzik..... z psiakiem na smyczy.... więc ja tititi pieseczku ti ti :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no a pan do mne ti ti... i zaczęliśmy dialog.... pan mi powiedział że sytuacja materialna zmusza go do grzebania po śmieciach ( nie wygladał na pijusa;))[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]... i że psiaka(szczeniaka)......... wygrzebał w jednym z kontenerów :crazyeye::placz: spytałam czy może pomóc mu szukać domu dla psiny... a on mi na to że[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]"w życiu go nie odda... już raz go skrzywdził człowiek, a on mimo że nie ma zbyt wiele kasy na pierwszym miejscu stawia tegoż psiaka bo psy nie krzywdzą ludziów i należy im sie lepsze życie, a lepsze życie to nie dom ze złota tylko miłość, przyjaźń, oddanie:placz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B].... że to taki jego przyjaciel- jedyny na świecie... że potrafi go pocieszyć w ciężkich chwilach... że mieszkać mają gdzie.. ino z kaską ciężko...." :loveu: ale że kasa to rzecz nabyta... a taki przyjaciel to więcej niż złocona chata :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zaproponowałam że przyniose mu troszke karmy dla psiaka... odmówił "duma mu nie pozwala ... daje jakoś rade- wygrzebuje złom i jakoś żyjemy sobie ubogo ale szczęśliwie... w przyjaźni" psiak był strasznie radosny, wyglądał na szczęsliwego i wcale nie zagłodzonego :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wie że w razie draki mieszkam gdzieś tu[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] 3 godz później spotkałam damulke.. wipicowaną... że jakbym szczeliła w pysk umarłabym na pylice od tej tapety na ryjcu.....złotem błyszcząca jak watykan :diabloti: szła z jamnikiem... z okrutnym chyba rakiem jąder ... ledwo powłóczący nogami... widać że cierpiał ... a ta go tarmosiła na tej smyczy :mad::mad: no comment ;) ja wyciągnęłam wnioski ..... [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć miśki :loveu::loveu: a ja dzis sie wybieram do[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] naszego[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] schronu... wiecie co mnie martwi.... chyba już gdzieś tu o tym wspomniałam...... martwi mnie że rotacja psów w naszym "schronie" jest wieelka a wogóle nie ma psów bullowatych :roll: RAZ widziałam astka ... po 2 dniach zniknął.... i nie daje mi to spać... co sie dzieje z bojowymi przechodzącymi przez nasz schron..................:roll::mad::-([/B][/COLOR][/FONT]
  9. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/fec9451db3be0d91.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/b22c4f45a297e24f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/661e00d02f4e092d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/d1854f2c43603736.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  10. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiosenka bardzo wczesna.... abo jesień późna... ziąb jak cholera :eek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/5182e4ef00094209.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/dd5c629892db3747.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/f7722b28c1b67a68.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/170/275aa1b292cfa060.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  11. [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B] :razz: :razz: a pójdą same pośladki [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-423.gif[/IMG]czy ty też [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-551.gif[/IMG] siem też doberkuję [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-348.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie myśle czy też iść :roll:;)[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [url]http://images1.fotosik.pl/106/e568c1e0730c3564.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]olewający stosunek do jorczków ;)[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://images2.fotosik.pl/198/0babeb3e8b7f527d.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa!!! i w kółeczku... [SIZE=-1]Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ !:evil_lol::evil_lol: berek cioteczko wielu piesów [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żeby nie było że zaspałam to donosze że nie zaspałam ......;) doberkuje sie z Wami:multi::multi::loveu: i trza szykować pośladki do arbajtu.... :p Furciaczkowa!!!! Klocek odsyła liza ;):loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/2649bfc387f893d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/170/2558c093d174d83d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/aeb706422c7e7ca7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/a8835640e9f5d0ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/d2b8df27576bd1ae.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]KUNIEC NA DZIŚ... cza iść spać [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-636.gif[/IMG] DOBROŁNOC [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-165.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  15. [quote name='malawaszka']no - o to mi chodziło :lol: a molestuj nas molestuj bo Klocencjusz się pięknie komponuje w tymi krzaczorami :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo... niektóre foty przepalone jak moi klienci :cool1::cool1: ale wyjde z czasem z tego ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/3d07e8d4e3b9ed57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/165/de42746a7bb9a6db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/165/f94f928596d8f68c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/a14b2226bb70e786.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/166/47b8705036613e1f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  16. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Madzia takie zdjęcia Zielonego możesz mi na dobranoc codziennie fundować :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/165/6dd558aa38baef80.jpg[/URL] jak się prezentuje ładnie :) DOBRANOC :multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uczyłam go postawy wystawowej.... już my są gotowi jechać po to zwycięztwo.... aaaa jest legwanica do przejęcia!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106423[/url][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol: niesie se jakby to był paluszek beskidzki ;) [URL]http://images25.fotosik.pl/168/3db1830a1be975dd.jpg[/URL] już się robi wcięcie :multi::multi::multi: [URL]http://images34.fotosik.pl/165/6dd558aa38baef80.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: no mam nadzieje że po tych paluszkach i oponkach to on schudnie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol: [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/07872345a6275478.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/165/4ac619367f200379.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/166/7b5e47af90adabb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/b4c53cf59ace8d25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/00a659da265d4bc6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/ab377d3237cab5d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/1aea311679074f2c.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]korba z nadmiaru energii :stupid::stupid:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/b712febc0a27f4b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/e68f206dd61af15e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/77952cf5f3ac86c4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  18. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/804b6db14aed7960.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/48ab71f0f2ea63cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/25ec2203835e834e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/5c4ba48fb907e82b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/165/6dd558aa38baef80.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przez jakieś 5 dni bede was molestować dzisiejszymi fotami :shock::grins: ... jak sie znudzicie to zapraszam gdzieś koło piątku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/4cc006a720a4f85d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/3db1830a1be975dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/166/eae0eb5bdee0487f.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/170/f39eba987f5449ae.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/165/91c56d78192b2c45.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  20. [url]http://images26.fotosik.pl/170/6a2986484b29aab4.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hihi.... i wieczny piach na panelach :diabloti: znam to....... :cool1: sprzątaniu nie bedzie końca [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=#000000][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/Laver02.gif[/IMG][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/LaverLesSols.gif[/IMG][/B][/COLOR]
  21. [quote name='evaxon'] juz jestem...Madź juz mozesz isc do domu:razz:..ja jestem umierajaca:placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a to ty dziś pracowałaś????? ja miałam wolne... bom myślała że poniedziałki masz nierobocze :roll::p jak widze nie umarłaś... cieszkam ... :sweetCyb::sweetCyb:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]medorowo... ten maluch to tfuj???? [url]http://img517.imageshack.us/img517/9986/jajaimedor2xa4.jpg[/url] a tak serio to jakoś tak dziwnie tu foty ogladać..... a Medor ... faucktycznie... jak Klocuś ..wielkobrzuchy :loveu::loveu: ty se mieszkasz... w takim fajnym starym budownictwie??? ja też chce... tam są wielkie izby :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Alicja'] [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/93c5bdef41e78080.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote] [quote name='Alicja'][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/165/96ef9dd9d3786b2b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote] znajdź 5 różnic ;) [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Dulczyńska... Klocuś sie pyta Dulki czy i z nim nie chciałaby sie kieeedys tam porandkować :evil_lol::evil_lol: bo pozazdrościł Ozziemu spacera ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='malawaszka']a teraz masz jaki? :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prosze o następny zestaw pytań :roll::roll: taki co był w zestawie... gdzie to pisze ??? :roll::cool1: 18-55 mm... o to chodzi???? [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a gdzie una ma jajka?? :hmmmm: aaaa!!!!! kastrat!!! ;)[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images27.fotosik.pl/169/1fd8e64d0a562d74.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu: PAN I WŁADCA :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images34.fotosik.pl/165/24bd73889c21ba8c.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahhahah... krówecki... na pastwisku :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images26.fotosik.pl/169/2c5f1db662b048c5.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]DULKA!!!! szukaj!!! :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images24.fotosik.pl/170/6a91cf91399d8673.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:turn-l::turn-l:szczepili sie... pośladami :laugh2_2::laugh2_2:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images25.fotosik.pl/168/9fec59768b9ae072.jpg[/URL]
×
×
  • Create New...