Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/a5d29017b7b1ee5d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/93e4f1d05b81fabc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/019b341dcd63f39d.jpg[/IMG][/URL] :roll::eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/08b9c767a13f2c65.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/3259f3f222f8633f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Klotz z blabladorką Kenduchą :loveu: dla WAS :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/49c4546a34d1263a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/4f64d1a21f517252.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/5314262ab4f2473d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/2cdbf4860b5e1662.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/162/a770b0f60f02911d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]konwent dopiero w sobote :razz::razz: a poprostu nie chce mi sie wchodzić na dogo.... nie chce mi sie już nic :cool1: witam i do zaś :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Ulka18']Clockwork, Alicja, mamy nadzieje, ze uda Wam sie namowic panow na wyciagniecie suni z boksu i pstrykniecie kilku zdjec. Trzymamy kciuki :kciuki: PS. Czy sterylizacja suni przed adopcja jest mozliwa w schronisku?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niestety , sterylka w schronisku wogóle nie wchodzi w rachubę , umowa adopcyjna też nie narzuca :shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial]:diabloti:indyk się zakopał w wyściółce w budzie ....a w misce został sam chleb wymoczony w wodzie http://images6.fotosik.pl/162/acab0ffad713d435.jpg oooo o to mi szło .....jak sielskie mają życie duże psy ...osobne M1 ...i łoże jak w wersalu :angryy: http://images6.fotosik.pl/162/6d6fa428e624a406.jpg no i szkoda że nie mamy foty wiszących numerków na kratach :cool1:[/FONT] [FONT=Arial]może mamy... musze przejrzeć filmik video :cool1:[/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękujemy kochane :Rose::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeżeli tylko uda mi się namówić panów na wyciagnięcie psa, choć nie ukrywam że będzie trudno- bo nie zgadzają sie na takie rzeczy.... będą i foty Qdłaczki poza boxem. wszystko zależy od pana stróża i jego chęci ... jeżeli zależy im na znalezieniu domku to myśle że nie powinni mieć oporów ;) podjadę tam kiedy tylko będzie to możliwe (niezmotoryzowana :p) [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic]jezu to normalnie brzmi jak nie do ruszenia......:shake:[/FONT] [FONT=Arial]no niestety.... jak wszystko w jebiu- jak to się u nas mawia- jastrzębska osmiornica :p[/FONT]
  8. [FONT=Arial]hmmmm.... wznawiam wątek żeby pokazać Wam nasze pieskie ELDORADO.... po pismach, wizytach i naciskach jest zauważalnych pare zmian... Ci którzy jeździli tam wcześniej- jak ja, wiedzą i zauważają zmiany- psy i suki w końcu w osobnych boxach, czysta woda- w ogóle woda - w miskach, więcej chleba w wodzie :cool1: numerki zawieszone na szyi psów a nie na kratach,i nie ukrywam że jestem dumna że już coś się poprawia (wizualnie) dzięki osobom które naciskając miały na to wpływ :cool1: i czekam z utęsknieniem na kolejne efekty i realizacje obietnic....:roll::cool1: marzy mi się jeszcze konkretniejsze jedzenie dla psiaków, wyprowadzanie na spacery, resocjalizacja żeby psy były przystosowane do życia z człowiekiem:cool1: leczenie, ocieplanie i wyściełanie bud żeby psiaki nie leżały na gołych dechach, jakakolwiek izolacja dwóch pierwszych boxów... sterylizacja/kastracja psów.... nic więcej... niby tak niewiele a jakie nierealne:roll: [/FONT]wcześniej...... :roll: [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial]super dopasowane obroże :roll:[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] rok temu :cool1:[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] teraz...... [FONT=Arial]dziś :p indyk w sosie własnym :diabloti:[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial]wielkość budy dopasowana do wielkości psa ;) [/FONT][FONT=Arial] [/FONT] zdjęcia nie są objęte prawami autorskimi- można kopiować :razz:
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do góry Qdłaczko :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial]W jastrzębskim schronisku /Jastrzębie Zrój k/Rybnika/ nie ma czegoś takiego jak wolontariat , o resocjalizacji psiaków to nawet chyba nie słyszeli :diabloti:....psy śpią w budach ....zimą z namiastką słomy zaś od wiosny do wczesnej zimy na gołych dechach , kafelkach czy betonie :angryy:...psy nie są w ogóle wyprowadzane poza boxy ...nie można zapiąć ich i wyspacerować po terenie schroniska .[/FONT] [FONT=Arial]nie można nawet dac jeść bo suchy chleb rozmoczony w wodzie podobno im wystarcza ... niestety... tak wyglada nasz schron, próbowaliśmy podjąć współpracę i lizaniem tyłka i wojną.... nic....mogę się tylko domyslać czemu "opiekunom" zależy tak bardzo żeby nikt z zewnątrz nie widział co dzieje sie w schronie... nie dziwne że większośc psiaków nie ma szans na adopcje lub z niej powracają.... resocjalizacja to obce słowo w tej dobijalni :placz: kołdry które zawiozłam dla psiaków... znikły... jak karma wożona przez ludzi którym los tych psiaków nie jest obojętny [/FONT]
  11. [quote name='BoJa']Włażę Tu raz na ruski rok,a Ty mnie jeszcze połowe kasujesz:-x:obrazic::obrazic::obrazic:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale zostawie Twojego potrójnego focha... a co tam... dodam Ci jeszcze 3 [/B][/COLOR][/FONT] :obrazic::obrazic::obrazic: [CENTER]:evil_lol::evil_lol: [/CENTER]
  12. [quote name='zona']Słyszałam, że mi tu ktoś piesę próbował sprzedać na allegro i wiązać jej łapki taśmą, pięknie, kutwa, pięknie. I na łóżku jej kazaliście leżeć, biednej mojej psince. :mad::eviltong: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]brutale z nas.... wydało sie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] Dzięki Klockowa za opiekę, podwójne spacerki i za to, że wytrzymaliście nocne wycie Brukselindy. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bałam sie że sąsiedzi nie wytrzymią... co sie otwierały drzwi klatkowe to widziałam panów policajdów jak rzucają mnie na ziemie i pałują :diabloti: ale sąsiedzi dali rade :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] Jak wróciła do domu, to chciała z radości roznieść całe mieszkanie - musieliśmy ją wszyscy po kolei miziać po brzuchu i dawać się obślinić. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhh... jak psy potrafia kochac i tęsknić :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] A później zeżarła dwie miski żarełka na raz i do wieczora pierdziała.:evil_lol::razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co u nas sie zagłodziła??? :crazyeye: jadła swoje a potem leciała do Klockowej michy :cool1: a bąki ma masakryczne :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG]WITAJ ty Nasza niekompetentna ......:roflt:........[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-451.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ty może napisałabyś jakiego wartosciowego posta a nie hopasz mi blogasa :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']hahaha to tak jak ja :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ufff.... nie jestem sama :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='zuzolandia']Upsssssssss ale zawialo nienawiscia hihihihihih ja znam jeszcze kilka ktore robia ekstra foty hihihi ...i tez mnie w dołku sciska ;-) cze BLUMUNKO !!!!!!!!!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano niesprawiedliwe to takie ... że ONE takie robią a nie ja :obrazic: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cze madzia, czytałam o mocherkach i o 1%, sie zbrechałam i przyszłam powiedzieć.. CHo do nas na foty:razz:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pójde, jak znajde chwilunie;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BoJa']ja wypiję za 1800:knajpa::drink1::beerchug: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]skasowałam połowe Twego alkoholizowania sie ... aż tyle nie zmoge :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='furciaczek']Ja mam 1801 wiec nie pije:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie żałuj se.... pij ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]CZee pijaki :diabloti: Madzialenko wstawaj[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-451.gif[/IMG] piękny dzionek nastał.......słonko...wiosna...wstawaj i delektuj się bo podobno od jutra zima :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zimno, zmarzłam... dobrze że nie ufam obcym głosom... nie dam sie omamić :diabloti: i owinąć wokół palca :diabloti: i wzięłam se qrtawke :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agbar']nie wstawaj...ja ci mowie nie wstawaj....Japkowa mowi ze od jutra zima to po co bedziesz wstawac:diabloti:spij sobie spokojnie...dobranoc:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za późno......wstałam.... masz racje... nie było sensu :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT]
  14. [quote name='Pysia']Weszka kłamie - fotka jamnika jest moja :evil_lol: Przyszłam ją tutaj podpitolić :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: pysia???? ja pinkole.... jak podkablować to Pysiasta pierwsza :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='gops']witamy :) nadrobilismy 11 stron :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nabieraj sił na kolejne 11 :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']byłam i wdzialam kanapowe piesy:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też... nawet czułam te kanapowce :mdleje: nie wiem gdzie one sie stołują ale masakra była :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75']czesc guru[IMG]http://www.pic4ever.com/images/meditationf.gif[/IMG] jutro formatuje karte w aparatce i wale na jakis plener....cos musi wyjsc:niewiem: co do tych co ich nienawidze za fotki ktore robia to Ty:diabloti:, pozniej malawaszka:loveu::diabloti:, Alicja R.:loveu::diabloti:, Vectra:diabloti::loveu:, dziewczyna od dlugowlosej akitki Mandora:loveu::diabloti:, i jeszcze ktos ale zapomnialam w tej chwili:p. Co poradze....nienawidzic jest zdrowo podobno:grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8186&page=2039"]wejdź do dbsst[/URL] :diabloti: Twoja nienawiść do mnie Ci minie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale piesy padły [URL]http://images30.fotosik.pl/186/5b3facdf081774b8.jpg[/URL] :evil_lol: a Klocek ma zUowrogą minę :) hehe[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo un je zły pies :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesteś jeszcze w tym schronie?? czy już Cie ktoś wypatrzył???? :razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]cze dziewuszki.... nie to żebym zaspała :roll::oops: nie, nie.... po prostu nie widziałam sensu wczesnego wstawania :cool1:[/FONT][/B][/COLOR]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano szuka..... trzymam za nią kciuki tak mocno jak potrafię ... [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooojjj Alunia.... czemu płacze..........[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-102.gif[/IMG] nie płakaj...oć na imprezke :loveu::loveu: 200 stronka [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-448.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]..................................iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...............:razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/4mldogomas.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=11103"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/customavatars/avatar11103_4.gif[/IMG][/URL] Zarejestrowany: May 2006 Miasto: Jaworzno Postów: 1000 [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]TYSIĘCZNY POST MAMUŃKI [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=4][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-182.gif[/IMG][/SIZE] [RIGHT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-122.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-121.gif[/IMG] [/RIGHT] [FONT=Arial][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa.... balsam na serce :loveu::loveu: dziękuję za relacje... miło poczytać co u NASZEJ z bidy :loveu: teraz to już na pewno Chapsik zaokrąglony :loveu::loveu: nie wiem jak WAM dziękować za nowe życie Rogerka vel Chapsa :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]u mnie na mailu cisza..... :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='malawaszka']buahaha Madziu wyjdź już z TAMTEGO 0X forum :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeeeee.... a ja myśle czy sie nie zalogować :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='malawaszka']ooo imprezka :drinking: :lol: powiedz mi babo jedna czemu napisałaś u mnie że nie moje foty z wystawy :mad: bo mi to spokoju nie daje i już sprawdzałam czy wsie moje :lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Twoje??? :razz::razz: bo jest widoczny piach:eviltong: :multi::multi::multi: weszce nie wyszły foty, weszce nie wyszły foty :bigcool::bigcool: ale fajowo... na weszki fotach jest widoczne ziaaaarno :multi::multi: tera cie kocham :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi:[URL]http://images34.fotosik.pl/199/814a72a5efe93f82.jpg[/URL] jełopkowi z ryjca kapie :evil_lol::evil_lol: :smhair2::smhair2: łun ma aureole :crazyeye::crazyeye::look3: [URL="http://images33.fotosik.pl/199/eb7f53dcfb100e78.jpg:eek2:"]http://images33.fotosik.pl/199/eb7f53dcfb100e78.jpg[/URL] [URL="http://images33.fotosik.pl/199/eb7f53dcfb100e78.jpg:eek2:"]:eek2:[/URL] [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=5]900 stronka!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :Dog_run::Dog_run: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:popcorn::popcorn: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] że tu sie punktów nie nabija :razz::razz: alem bym płonęła :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]grzebie se za czymś po necie i normalnie cośmnie pociągło TU... na KATOLICKIE FORUM o 1% podatku :diabloti: normalnie czytam i leje..... katolicyzm polaków wiąże se ino z moherem :evil_lol::evil_lol: w życiu nie widziałam takiego oburzenia i zawiści że ktoś chce przeznaczyć procent podatku na psy :eek::roflt::roflt: toż to skandal!!!!! riki tiki katoliki :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://www.dyskusje.katolik.pl/viewtopic.php?t=13016&sid=19fc3602d7a89ec1297d050e0c480608[/URL]
×
×
  • Create New...