-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia'] NIe to nie jest związane z nim. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:calus: cokolwiek Cię zdołowało... trzymam kciuki żeby było lepiej :kciuki: [/B][/COLOR][/FONT] On zostanie u mnie nie widzę innej przyszłości nie oddam Go nikomu chyba że wezmą mnie razem z nim ;) Zbyt bardzo Go kocham! Po moim trupie!! Bardzo się cieszę że to powiedziałaś :) dziękuję :buzi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czasem mimo naszych najszczerszych chęci los płata figle.... ale i tak mam nadzieje że mama sie zakocha w Qdlatym.... ni ma takiego co go nie pokochał :loveu:;)[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Gonitwa']Mój RRR... Patrz 3 posty wyżej...;) Ej blakmetaluchy fajne chopaki;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no mówie że mam wrażenie że nas podgląda....zza perkusji spoziera :diabloti: eeee tak tak fajne synki z tym mejkapem :diabloti: a tak na poważnie .... dziołcha... nie wyglądam ale od 20 lat siedze w metalu ... znaczy nie w kajdankach :evil_lol::evil_lol: tera może mniej bo czasu brak na nowości ale już 18 lat temu organizowałam koncertosy metalowe i zina wydawałam.... i takie tam :roll: jesooooo :mdleje: jaka ja stara :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Gonitwa']Ja szatan zaczynam się Was bać kobiety:) Jedziemy sobie z Robertem tramwajem ostatnio i tylko całe droge on słuchał że szatanistą jest, a ja że emo;) co to sie porobiło w tym społeczeństwie...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a to czemu sie tak wyzywacie :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a mój Pawcio dodał se Twojego RRRRRRRRR do przyjaciół na majszajsie :diabloti::eviltong:[/B] ABW znaczy nie blekmetaluchów[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue] P.S. mam wrażenie że Twój RRRR nas tu podgląda :diabloti: Pawcio też mi powiedział że zaloguje sie na dogo żeby ze mną wymieniać dialogi :roll::diabloti: [/COLOR][/FONT]
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia'] Dziś przytłoczyła mnie inna wiadomość dlatego tym bardziej chcę mu pomóc. Chcę by spał koło mnie i Funi w zimne paskudne poranki byśmy przeżywali dobre i złe razem do końca. I wieże że nam się uda![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Luiza...sorki że pytam.. czy to co cie przytłoczyło to związane z Qdłaczkiem????:oops::oops: chciałabym... nawet nie wiesz jakbym chciała żeby to był jego domek już na zawsze..... OSTATNI, po tułaczkach w jego króciutkim życiu :-(:-( ale jak nie będzie takiej możliwości.... zrozumię... będziemy szukać TAKIEGO SAMEGO KOCHANEGO DOMKU JAK TWÓJ ...... a ja dziś miałam telefon w sprawie Qdłaczka..... ze Świnoujścia :roll::roll: powiedziałam że nieaktualne ;)[/B] [/COLOR][/FONT] -
[quote name='Selket']Nie uważasz, że go przekarmiasz??? Nie wiesz, że psy jedzą we wtorki.. W środę to totalne burżujstwo:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz::placz::placz: o ja zła i podła..... od dziś co druga środa .... 11 zł mnie karma kosztuje ... a on to źre :placz::placz: i goowno z tego jest :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Selket']Kłapię, kłapię, kłapię....ale kurde to prawda, ja kłapię a nie robię.. Bosze, po obiadku psa kolczatą traktować? A może mu się coś w brzuszku przewróciło???:diabloti:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to my jedli obiad on nie :shake::shake: jadł w środe... starczy :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi: śliczne foteczki z Jimem morrisonem ;):multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Gonitwa']-Stigmata(zdjęcie z próby akurat) [URL]http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=128140714[/URL] -The Wrath-się rozpadło juz -As We Speak(hardcore:)) [URL]http://www.myspace.com/aswespeakpoland[/URL] I jeszcze coś tam tylko się nie mogą na nazwe zdecydować...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]iii se słucham diobłów [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-597.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/Zik/Musique47.gif[/IMG] a gdzie skrzypce, klawisze i damskie wokale..... za moich czasów.... [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-247.gif[/IMG] tera ide na AWSpeak ;)[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims5.free.fr/Zik/Musique59.gif[/IMG]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Gonitwa..... ja znam takich blek metaluchów jak Twój R..... to ci w koszulkach MAYHEM rozwalają te groby i praktykują satanizm :diabloti: palą xięży na grilu ... belzebuby jedne.... :eviltong::eviltong::eviltong::diabloti: w jakiej kapeli wymiata ten twój pióracz??? :razz::razz: SELKET!!! kłapaj tym ozorem kłapaj..... i pamiętaj coby dużo gadać mało robić :multi::multi: wrócilim z obiadku .... melduje że ja niedogomaniak.... z racji iż mam niekastrowanego psa z pseudohodowli..... zadałam mu dzisiaj ból.... znaczy nie ja ino ten mój skinhead :diabloti: bo sie pies napalił na cieczke.... i stał w trawie i lizał i lizał i lizał.... i nie przemówiło do niego KLIK KLIK CHODŹ.... więc było... kurrrrrrrrr...piiiiiiiiii CHODŹ! i szarpnięcie kolczatką, nie pomogło raz, więc mocniej- mocniejsze szarpnięcie i mocniejsze RRRRRRRRRR.... nie pomogło... więc z potrojoną siłą.... :diabloti: zareagował :cool1: a zaślinił sie jak wścieknięty- pewnie z bólu :roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Selket']e...to ja mam jeszcze jakieś szanse ;) Ale mój TZ nie, bo tyż taki skórzasty ;) Ja tutaj jestem niedługo, i tak sobie chodzam po różnych wątkach...Nie wiem czy było to wcześniej czy co, ale zauważyłam wielkie podskoki sobie do gardeł..Ten oskraża tamtego o to, ten sie broni i jadem pluje..A jak ktoś tłumaczy racjonalnie, z sensem, obiektywnie to zostaje zmieszany z błotem..A zwierzaki siedzą i cierpia, bo nikt im prawa głosu nie dał... Wielcy miłośnicy zwierząt, którzy do swej działalności potrzebują całej otoczki chwały..Nie wspominając o tym, że tylko ich teorie nt obsługi psa są sluszne. Przykre to.. Tak jak w jednej kłótni, ktoś napisał (osoba postronna), że on ma w doopie wzajemne oskrażenia i idzie zająć się tym czym powinien czyli pomocą; I kazdy powiennien pomóc tak jak potrafi, i to się liczy. Abicie piany na dogo nikomu nie pomogło... A ja sama już nie wiem kto jest "dobry", a kto "zly" to stoję jak sierota pośrodku.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niektórzy pomagają psom inni czekają na poklaski i pokłony...... mozna pomagać psom bez rozgłosu... ale kto cie bedzie za to szanował... bedziesz BE bo co TY robisz dla tych psów.... też my to z Alą usłyszały :evil_lol::evil_lol: i mam to w doopie- jak kolczyka zresztą :roll::roll: P.S. JA JESTEM TA ZŁA:multi::multi::multi: i dobrze mi z tym zakładam psu kolczatke i ide do mamy na obiad :hand: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:KWM moje wy pseudodogomaniaczki ...zara mnie tu bojówki dogomaniackie wkroczą za sianie herezji :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...ale mam to TAM :roll::oops:.... nie karmię EUKANUBĄ :diabloti:, nie mam KLIKERA :diabloti: , pies pije kranowe a nie oligoceńską :diabloti:, ma łańcuch , kolczatke , szelki , obroże , kaganiec ....metalowy :diabloti:powlekany plastikiem :diabloti:....i wogóle takie tam ....reaguje na słowo z naciskiem na RRRRRRRRRRRR:diabloti: , zostaje w domu sam po 8 godzin nawet teraz jak jestem na urlopie :diabloti:, jak mi sie nie chce ubierać to idzie siq o 10 :diabloti:.....i takie tam ...jestem zła , niedobra i wogóle :diabloti: a teraz pale placki ziemniaczane bo TZ takie lubi :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ani PSA ani MĘŻA nie powinnaś mieć..... pójdziesz do kryminału..... zło wraca z podwójną siłą.... czy jakoś tak :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a potem zakolczykowany hemoroid :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll::roll: skąd wiesz???? :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Ej weź mnie nie strasz kobieto! Ja nie chcę mieć kolczyka w żołąku...:( Na karku chcę, ale nie w żołądku...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co ty... ćpasz że chcesz kolca na karku???? to ino wykolejeńcy se robią :diabloti::diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Gonitwa']O to to właśnie. Ja jadąc po Wieśkę, też się bałam, ze mi jej nie sprzedadzą bo ja metal, brudas przecież, ćpam i kradnę tylko. Jak Rob by pojechał to już w ogóle-włosy do pasa, dziary i wredny wyraz twarzy.. :diabloti: Hmm.. Ludzie są dziwni, a dgm co raz częściej mnie zaskakuje.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaaaa... pokaż zarośniętego Roberta :cool3::cool3::cool3: aa co do ćpania- witaj w klubie- ja też sie dowiaduje co rusz że ćpam i wogóle spadam na dno.... i jeszcze sklep zamknęłam bo wszystko na prochy wydałam :diabloti: aaaa a mój pies je eukanube..... ino że z biedronki albo lidla :diabloti::diabloti: 11 zł za 5 kilo - cena hurtowa :evil_lol::evil_lol: boszzzzz... jaki on nieszczęśliwy :placz::placz::placz: kto chce bandosia :placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Gdzież Ty go miała, żeś go połknęła?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no miałam w wardze... tera mam w żoładku... niebawem w okrężnicy :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
powiem szczerze że mi już czasami wstyd że działam na dogo..... ludzie z zewnątrz mają nas JAKO OGÓŁ za świrów.... :roll::oops: wymagania z kosmosu- pracuje- źle bo pies sam bedzie, nie pracuje- źle, bo skąd na utrzymanie.... łysy łeb NIE, bo do walk psa bierze... kiedyś odezwałam sie w tej sprawie na wątku, bo łysy wytatuowany gość chciał asta i wielka panika bo kibol i bedzie psa maltretował.... kiedy sie wrzuca asty, bulle, itp. do jednego worka bo TO MORDERCY- panika... bo tak nie jest, ale łysych do jednego wora wrzucić to ok. zaznaczyłam że z naszym wyglądem NIKT z dogo nie oddałby nam (mi i TZtowi) psa bo go zakatujemy- tatuaże, kolczyki.... łyse pały..... :roll: pseudohodowle-BE, hodowle jak sie okazuje też BE.... :niewiem: każdy potencjalny dom BE... dogomaniaczki jak ja .. BE :diabloti: ups... przepraszam... pseudodogomaniaczki :eviltong: Kolczatki BE, klik klik CACY :diabloti: ciekawam ile tych radzących dostosowuje sie do tego wszystkiego w praktyce..... które mają psy wychowane na pikobelo :roll: osobiście ja takowych nie znam...... :loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']Witojcie:multi:przyszlo do nas lato:multi::loveu:wygrzewam gnaty na slonku...:loveu: KWM:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz::placz::placz: oć do mła ...... HELP MI!!! :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] :cool1::cool1: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żonkila.... ja stałam po 2 stronie aparatu :grins: [SIZE=3]POŁKNĘŁAM KOLCZYKA!!!!!:placz::placz::placz:[/SIZE] Dilerowa!!!!! czy malinka połknięta przez Dilera..... jak wyszła do światła była cała??? :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TADAM!!!!!!:multi::multi::multi::diabloti: przeoczyłam Cie ... i pewnie nie tylko cie :oops::oops: APOKALIPSA!!!! pies bez rodowodu... zwyrodnialcu TY [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oks przeleciałam wszystkie CHYBA blogasy zajęło mi to bagatela 5 godzin..... na swój już nie mam czasu :mdleje: CZE DZIOŁSZKI... [/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://img204.imageshack.us/img204/3416/dsc0403sr8.jpg[/url] [url]http://img257.imageshack.us/img257/6209/dsc0440fg3.jpg[/url] uwielbiam takie słodkie dzieciaczki ........... cudze :diabloti: noooo misski są wporzo- dupłam ze śmiechu :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)