-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/187c9f93db4db759.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/0aefba57e6c2ccd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/d2857d53418a61e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/2fda176968940480.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/aacb8ae2f51909af.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/5e066469793f1929.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/6d046ed1bb840d78.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Black][B]idziemy na jagody... czarne jagody :siara::siara:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/7a49e96a054dd976.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][FONT=Arial][B]w Fak Donalds spotkajmy sieeee :evil_lol:[/B][/FONT][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/4993f24d399a772d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/f4ad7c80c29e9cf8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mogesz Alu :evil_lol::evil_lol: Dilerowa dawaj no z tym Qndlem na te walki :razz::razz: cholera czemu szychta mi tak szybko zleciała :roll: mam foty Klotza wgrywają sie na fotoszita.... dłuuugo sie wgrywają... zara bedą ;) nie wiem jak jakościowo bo tak do doopy mam ten monitor że tu to wogóle nic nie widze.... wszystko 5x ciemniejsze a monitor rozjaśniony na maxa :angryy::angryy: [/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i banerek :razz::razz: częstujcie sie ;)[/B] [/COLOR][/FONT] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110579"][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/252530fc8fa8346f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]o Mnie nie pomyślała :cool1:......[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :ices_bla::oops: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]amikat... Alicje też cmoknij w nochala :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]BAZARKI[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=3][COLOR=Red]witrażyki [/COLOR][/SIZE][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111090[/URL] [SIZE=3][COLOR=Red][B]co nieco :razz:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10134969[/URL] [SIZE=3][COLOR=Red][B]MUZYCZNIE [/B][/COLOR][/SIZE][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-402.gif[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10135087[/url] niebawem kolejne :razz::razz: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia'] A co do fotek to w miarę możliwości będę się starała wstawiać jak nie tu to do mnie do galerii na razie czekamy na zdjęcie szwów to wtedy wykąpiemy brzydala :p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeżeli chodzi o foty to ZDJĘCIE szwów też może byc :evil_lol::evil_lol::eviltong::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]Klockowa Madzialeno ma miła... a to Ty też przeprowadzkowa?? :crazyeye: :cool3: i ja nic nie wiem o tym?:roll: zajrzyj no na gg kobieto i napisz mi zaraz czym prędzej co to za przeprowadzanie manatków i dokądże...;) buzi buzi!! :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Basieńko... sklep wyprowadzam.... likwiduję sklep, znaczy teoretycznie już zlikwidowałam z ostatnim kwietnia .... ino nie mam gdzie sie podziać z gratami :evil_lol: Berczysław dziewuszki.... Padłam wczoraj o 21szej- chyba zaś jakieś choróbsko mnie biere:mad: czuje sie jak wymiętolony popularny :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA']Magda,od której jutro będziesz w sklepie?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]marchewo... koło 12tej powinnam dotrzeć ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='amikat']Kurde - nie działało mi dogo TYLE czasu! DIanka vel IVANKA - tak ma teraz na imie! czuje sie coraz lepiej . Od dzisiaj dostaje GALASTOP i Uromil. Ma strasznie mocną laktację...... To kochany kochany pies..... Teraz - szuka bliskości człowieka, podziwia słońce , kwiatki.... Bardzo boi się samochodów .... przypłaszcza sie do ziemi..... ale z tym sobie poradzimy.....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nooo amikat jest :multi::multi: będą informacje z pierwszej ręki :multi:;) ja dziś postaram się wystawić bazarki, bo coś ciężko mi to idzie - czasowo nie wyrabiam.... za 10 dni wraca koleś do pracy- będę go naciskać coby wyszarpał od szefa coś grosza na Ivankę.... niech sie poczuje chłop do odpowiedzialności.... choć finansowej :cool1: cmoknij Ivanke w nochala od cioteczki Klockowej :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam :multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cie też :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kurgan']Hej ludziska jak zrobic avatar z duzego zdjecia??[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pomniejszyć??:roll::eviltong: 100 na 100 pixeli lub 19.5 KB (lub mniejsze). co z Coffee Kurgan... gonitwa nic nie pisze a ja sie zamartwiam :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do Ciebie wpadłam na końcu bo wiedziałam że bede nadrabiać nadrabiać... fotki otwieraja sie całą wieczność.. ale grzecznie czekałam.... i tera żałuje :placz::placz: daj chociaż jedna ciulatą :diabloti: masz ślimoki w domu?? :crazyeye::crazyeye: paczaj jaka ja nie na czasie :roll::shake:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to się nazywa siła perswazji :evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie idziesz?? :megagrin::megagrin: ić ić ... jo ino tak godom bo mie żal dupe ścisko że jo ni moga iść z Wami :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czytałam wcześniej o Topsie i Mańku.... ale dopiero tera pisze... spox że już lepiej z Topsikiem i że mu nie odpadła główka :evil_lol::evil_lol::roll: [url]http://images24.fotosik.pl/211/2658f5bcc2811d5c.jpg[/url] maupa... całą kawe co wypiła :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BoJa']Klocusiowa - mało mosz GOROLI w Jebiu???? jeszcze Ci sie GÓRALI zachciewa???:shock:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeee... yyyyy... w Jebiu same pieruńskie hanysy som... goroli nie ma :grins: yyyyy :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] :mad:wiedziałam że nie zaglądałaś na foty :diabloti::evil_lol: [COLOR=Blue]oglądałam ale skąd miałam wiedzieć jak gniazdko wygląda :roll::roll::diabloti:i ze to je ono :evil_lol::evil_lol:[/COLOR] pczółki mieszkająw ulu :grins: ....mają takie chałupki :evil_lol:i bzyczą :hmmmm: bzykają :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pciółki , oski.... wsjo ryba ... dale mnie to to samo ;)[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala nie ić :cool1::cool1::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='BoJa']Czeeeeść dzierlatki:multi::lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze kobiałko co to jej Dulka chałpe roznosi :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa :splat: gniazdko jak w morde strzelił :evil_lol::evil_lol: szkoda że nigdy wcześniej nie widziałam gniazda od pczołuff :roll::roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a masz fotki górskiego oka??? :roll::roll: wogóle daj jakieś na czasie a nie zimowe z Bożego narodzenia tu wstawiasz... foch zajedwabisty :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']to z dziurkami?? a to nie jakies suchy kwiat??:razz::razz::razz::diabloti::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pewnie że to to gniazdko osy... nie widzisz???? :roll::roll::evil_lol: boshhhhhh.... co za ludzie ... wogóle na przyrodzie sie nie znacie :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='basiapron']miałam dziwne podejrzenie ze Therion to facet:)spotkałam go na wątku misieek bo mam dla niej prezenciki:)a tak w ogóle lubię ten zespół.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] noooo co wy... ja od samego poczatku wiedziałam że to facet- pisał ...em a nie jak baba am ;) ino nie wiedziałam że to facet wet :roll: jaki ewenement nam sie trafił.... ;) [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Ojjjjjjj mieszkasz na kartonach:cool1:, nie fajnie, podrzuć coś do mnie to ci przechowam w kanciapie:roll::lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] :roll::roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)nie jest tak źle ....porobiła ścieżki i drogowskazy co by nie pobłądzić w chałupce a tak serio to zaś przesadziła :eviltong::eviltong:jak to Klocusiowa :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll::roll: [quote name='Alicja'][CENTER][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B]Zajrzyjcie na Selkecikowy Bazarek dla dobci Ivanki [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111090[/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [/quote] :loveu::loveu: [quote name='evaxon']:hand::hand: hoo do mnie sa foty:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłam... nogi wleźli mi do ... doopy ... góry góry, góry... dawa górali jakis szwarnych :razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ;)[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]i co [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B].......widziałaś :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niieeee.... a powinnam była uwidzieć??? :roll::roll::cool1::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='sota36']ło kurde - Tys teraz "stoliczanka"!!! No nie pogadasz!!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]POD-Stoliczanka :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no tera to ja już nikaj nie dojda... zaś zaliczyłam Góry :mdleje: widziałam snieg i zimno mi sie zrobiło brrrrrrrrrrrrrrrr [/B][/COLOR][/FONT]