Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Rinuś'][B][I]a co takirgo porabiasz?:cool3:[/I][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pracuje w schronisku :cool1::eviltong: pilotuje NA RAZIE adopcje boxia, asta i szczeniaków, oraz bazarki..... zanim obskocze po pracy te wątki jest już rano :evil_lol::evil_lol: cze moje robaczki !!! tenskniem jak job twoju mać :placz: amstaff ma dom na mazurach..... pani uwielbia rase :roll: TAK BARDZO UWIELBIA ŻE SIE ZAGALOPOWAŁA I NA 100% bierze jeszcze 2 asty z fundacji ast i kto wie co jeszcze :mad::mad: uffff jak dobrze że można popytać na dogo o potencjalnych chętnych :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='doddy']Tak, ten sam.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no to sprawa wyjaśniona... mówiłam że zbyt piękne by mogło być prawdziwe :angryy::angryy::angryy: na czarne kwiatki ją!!! :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poprosiłam Panią o zdjęcia poprzedniej suczki [/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]niestety za duzo przezyc i smutku maz usunal wszystko z komputera bo siedzialam godzinami i wpatrywalam sie w zdjecia! a to spowodowalao u mnie troszke załąmanie;( zalezy mi bardzo na tym pasiaku)[/QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i spytałam jeszcze raz o rodzine [/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]syn ma 10 lat a maz jest na misji niedlugo wraca ma pani jakies zdjecie Neferka? ustawilabym sobie go na pulpit;)[/QUOTE] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]:roll::roll: cholewcia.........[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='jotka']W niedzielę wyjeżdżamy![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: tak po cichaczu?? :placz::placz: a to do domku docelowego czy tymczas??? Ivanko- szczęscia :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='doddy']Pani z Bartoszyc napisała do mnie dziś o Tośkę. :evil_lol: Wczoraj pisała o Focusa. Nadal prosi o dowiezienie. Wytłumaczyłam jej czemu nie dowozimy psów, że to oni muszą przyjechać zobaczyć psa, choć przejść się z nim na spacer, zobaczyć jak reaguje na pieski, kotki, ludzi, na nich, porozmawiać kiedy pies robi to i to. Zarazem powiedziałam, że zarówno Focus jak i Tosia świetnie z nimi pojadą pociągiem. Pani dwa razy napisała mi w mailu, że ona nie ma środków lokomocji... Pani ma 31 lat, ma męża i 10 - letnie dziecko. Mi najbardziej nie pasuje to że mało interesuje się jak ten dorosły pies się zachowuje... najważniejsze by dowieźć... Ma dziecko a ani razu o zachowanie psa do dziecka nie spytała... Myślę, że wynika to pewnie z niewiedzy a nie ze złych intencji ale jak dla mnie mało do tej pani dociera z tego co piszę... a równa się to z tym, że ja się obawiam o moje psy by tak jechały w ciemno...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a mail może adrcisz@......[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='zulugula']dokładnie ten :lol: I nie ma domku? Przecież tak bardzo się stara :-( Ile on ma lat? [FONT=Arial]ząbki ma ładne i bialutkie- charakter podrostka przylepy :-(:-( 2 ?? 3 ?? [/FONT]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:calus: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Są fotaski tylko nie wiem czy dziś wrzucę ....[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :modla::modla::modla::roll:
  8. [quote name='zulugula']Chłopak przmieszczał się pomiedzy dwoma boksami. Wydaje mi się, że męskimi ;) Taki średni szczupły kudłacz, raczej siwy. Ciężko było go przeoczyć. Cieszył się jak szalony na widok człowieka; szczekał i szalał :-) Znalazł już domek? (byłam w maju) [FONT=Arial] mysle że chodzi ci o terierkowatego psiaka- jak tak to jest .... nie chce mnie wypuszczać z kojca :-(:-( ma chrype bo wciąż szczeka :placz::placz: [/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpadajcie wpadajcie chociaż WY bo jo nie mam czasu :placz::placz::placz: [SIZE=6]KWM!!!:loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziś mi pani zadzwoniła że nie ma transportu... sprzedała auto....:roll: musiała... i prosiła żeby nie szastać jej danymi osobowymi bo Bartoszyce to mała mieścina, a ona jest osoba publiczną tam i (dosłownie) nie chce plotek i afery :roll::roll: doddy a nie macie maila od babki?? w mailu ma imie i nazwisko- zaczyna mi coś śmierdzieć albo ja jestem przewrażliwiona :oops::oops: komu podesłać adres i telefon pani??? mus zlustrować ją na maxa.......... majga- dziękujemy że byłas i za to co zrobiłaś... jakikolwiek powód - powodzenia!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='madzia828']czy są Wam potrzebne jakieś wykładziny, koce, kołdry coś u mnie na pewno się znajdzie dajcie znać ;) [FONT=Arial]przyda sie.... szefostwo nie wyobraża sobie kocy w budach ale JA SOBIE WYOBRAŻAM :cool1: czas na zmiany :razz::razz:[/FONT] [quote name='zulugula']Brałam z tego schroniska nie tak dawno małą suńkę. Okazało się, że była szczenna ;) Zauważyłam, że kraty między boksami są tak nieszczelne, że jeden taki kudłaty, sredni chłopak przemieszcza się pomidzy dwoma klatkami. [FONT=Arial]oooo mamuniu.:mdleje: .. czyli kolejna sunia z nadbagażem o którym pewnie nikt nie poinformował :angryy::angryy: to nie są pojedyńcze przypadki :mad::mad: ludzie adoptowali i psy z nosówką- nieswiadomie :angryy::angryy: mówisz o kratach w dużych ogólnych kojcach???? nie strasz!!!! jak se tak emigrują to możemy mieć szczeniorów więcej :placz: dziękuję że dałaś szanse suni z naszej umieralni :-( [/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Boxiu wczoraj o 17tej uciekł z kojca..... całą noc brykał po schronie i nie dał sie złapać.. aż rankiem przyjechała ciocia klockowa i w te pędy lizać jej pysk :loveu::loveu: o kotach... zobaczył kotka pobiegł ale bardziej w ramach "choo sie pogonimy" kotka i kociaki nie ucierpieli :roll: powrót do kojca to dla niego trauma :-(:-([/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ma fotek szczeniorów... mój aparat jeździł dziś z szefem w aucie, a alicjowy wyciągniety na chwile ... i zapomniałyśmy bo dziewczyny spacerowały psy :p martwi mnie czekoladka- śpi osowiała, ciągle, nie ma apetytu, robi brzydkie zielone kupki i wymiotuje :-(:-( jutro pani wet kazała mi podać jakiś CEKLOR.. nie mam pojęcia na co to jest... oby pomogło :-( [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziś [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poszedł do domku piesek z lasu- nie pytajcie mnie czy do dobrego domku choć pan zaprosił mnie na kawe za jakiś czas :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/b59c3af1a165470a.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][/FONT]
  14. [quote name='doddy']Z Bartoszyc jest Sasha. Nie wiem czy ta sama pani ale dziś dostałam maila od pani z Bartoszyc o Focusa. Ale problemem był dla niej transport, że Focus w Opolu.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja pytałam o transport Pani to powiedziała że wsiądzie w auto i przyjedzie bo przecież to ona chce tego pieska i dopytywała czy nie za długa trasa czy psiakowi nic nie będzie czy da rade .... ta Pani nazywa sie Adriana- może skojarzycie czy to ta sama??? na razie nie dostałam maila z adresem.... mam nadzieje że się nie rozmyśliła :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='majqa']Bardzo jestem ciekawa, czy ta historia będzie miała tak szybkie, pozytywne zakończenie.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też bo powiem szczerze że to dla mnie zbyt piękne ... jakoś tak :oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial]ahhhhaaaa.. i zapomniałam o kolesiu przyjechał wypasioną sportowa furą... metrosexualny dupek z kucykiem n rybnickich blachach chyba pyta czy są MŁODE SUKI: doberman, Owczarek Niemiecki, jamnik i pinczerek czy ratlerek.... najlepiej z rodowodem ale niekoniecznie .............. ja mu że nie ma ale są psy :diabloti: nie młode ale potrzebujące domu :roll::diabloti: a on mi że odpada- bo psy nie rodzą :mad::mad: no to ja mu że suki stąd wychodzące MUSZĄ zostac poddane zabiegowi sterylki, a on "od kiedy?? zawsze TU brałem i nie było problemu" :angryy: - od kiedy ja tu jestem :diabloti::eviltong: nawijałam o bezdomnych psach, porzuconych i skrzywdzonych bo DUPKOM (dosłownie) chce sie rozmnażać :roll: nawijałam nawijałam, wrzuciłam text że jak bije taką pape to może wspomoże karmą umierające z głodu w schroniskach psy.... że może wsadzi do swojego wozu psa osranego z choroby i zawiezie do weta, ... pojechał zniesmaczony... wróci jak bedzie poprzedni "opiekun" :placz::placz::placz::angryy:[/FONT]
  16. [quote name='ice_t']Magda nie moge się dobic do twojej skrzynki z PW żeby zostawić wiadomość wiec napisze tutaj - kaska poszła czyli coś powinnaś mieć juz jutro na koncie :loveu:[/quote] :modla::modla::modla::Rose:
  17. [QUOTE]warunki umowy sa dla mnie oczywiscie jasne i bardzo rzeczowe, i oczywiscie zgadzam sie!. Ja juz kocham tego psa- zreszta prosze mi wierzyc kocham wszystkie psy.[/QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] na razie dostałam tyle po wysłaniu umowy adopcyjnej tera czekam na adresik i do dzieła :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. a czy taką schroniskową rzeczywistość mżna by podciągnąć pod znęcanie albo chociaz pod łamanie praw zwierząt??? [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] mamy w schronie tzw. psy depozytowe- czyli psy wobec których właścicieli toczy sie sprawa za znęcanie lub zaniedbanie. Psy są od dwóch włascicieli. Jedne od 2004r. drugie od 2007- [SIZE=3]nieadopcyjne do zakończenia spraw!!!![/SIZE] tak jak trafiły od włascicieli- tak są razem. w jednym kojcu od jednej babki (9szt) , w drugim od drugiej (2+ w pojedyńczych kojcach 2 duże) ... PSY Z SUKAMI!!!!!!!!!!!!:angryy::angryy: dziś zauważyłam że suka jest szczenna :placz::placz: a jak potem sie dowiedziałam... to NORMALKA- co cieczka te sunie rodzą a szczeniaki są oddawane do adopcji.... mało tego- liczba psów musi sie zgadzać, więc jak któryś padnie, zostanie zagryziony lub umrze przy porodzie dla uzupełniania są zastępowane innymi bezdomniakami- byle liczba grała bo ona i tak nie pamięta jakie to były :placz::placz: [SIZE=3]Boże oni skazują na dożywocie psy które podstawiają za padłe, jako nieadopcyjne!!!!!!!!! [/SIZE] kobieta wobec której toczy sie sprawa ma już kolejne 10 bo przygarnia każdą bide z ulicy czy ktoś w tym zasranym urzędzie ma serce dla tych psów????? :angryy::angryy: [/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10468809#post10468809[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10453493#post10453493[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10453159#post10453159[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10453417#post10453417[/url]
  19. [FONT=Arial]wymiękłam :mdleje: mamy w schronie tzw. psy depozytowe- czyli psy wobec których właścicieli toczy sie sprawa za znęcanie lub zaniedbanie. Psy są od dwóch włascicieli. Jedne od 2004r. drugie od 2007- nieadopcyjne do zakończenia spraw!!!! tak jak trafiły od włascicieli- tak są razem. w jednym kojcu od jednej babki (9szt) , w drugim od drugiej (2+ w pojedyńczych kojcach 2 duże) ... PSY Z SUKAMI!!!!!!!!!!!!:angryy::angryy: dziś zauważyłam że suka jest szczenna :placz::placz: a jak potem sie dowiedziałam... to NORMALKA- co cieczka te sunie rodzą a szczeniaki są LIKWIDOWANE.... mało tego- liczba psów musi sie zgadzać, więc jak któryś padnie, zostanie zagryziony lub umrze przy porodzie dla uzupełniania są zastępowane innymi bezdomniakami- byle liczba grała bo ona i tak nie pamięta jakie to były :placz::placz: Boże oni skazują na dożywocie psy które podstawiają za padłe, jako nieadopcyjne!!!!!!!!! kobieta wobec której toczy sie sprawa ma już kolejne 10 bo przygarnia każdą bide z ulicy czy ktoś w tym zasranym urzędzie ma serce dla tych psów????? :angryy::angryy:[/FONT]
  20. :mad:[quote name='Anka__']No niestety jest nas 2 a psów 90 niemamy jak chociaz na 15 minutowy spacer z wszystkimi wyjśći tak dziczeją[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]3 Aniu bo bardzo pomaga mi Alicja która nie może codziennie bo ma rodzine i mieszka w Rybniku ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Green][B]PIESEK dzisiejszy [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/b59c3af1a165470a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/334614e76b1ac74d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/0116091ef7771188.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][SIZE=4][B]SUNIA[/B][/SIZE][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/5b890586c12551d7.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Green][B] DRUGIEJ SUNI NIE MAM bo............ pomyliłam z tą z piaskownicy... one są jak z jednego miotu :roll::oops::oops: jutro wstawie :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zara wysmaruje Pani maila bo poprosiła o podesłanie umowy adopcyjnej żeby sie zaznajomić .... ale odpisze pewnie jutro bo teraz w pracy, a ja jutro w schronie, potem na zebraniu stowarzyszenia prozwierzęcego.... bez dostępu do kompa :oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='furciaczek']Madziu a w schronie nie ma weta zeby sprawdzil co z maluchami??:oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ma... z doskoku w biegu .... :roll: czy ja już mówiłam że walczyłam i bede walczyć o poprawe bytu dla tych psów???? bo wcale nie cieszy mnie jeden wydany piesek- kiedy 90 cierpi głód, choroby, pogryzienia....... :shake: psy mamy zdziczałe- wyjmując z kojca jakiegoś psiaka w kojcach zaczynają sie zadymy i to porządne .... :placz: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='MARCHEWA']A może to zmiana jedzenia?Daj im jutro to co zawsze i zobacz.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zaobserwuje, ale ryżyk miały pomieszany z tym co zawsze- czyli suchą :-( martwię się szkrabami.... czekoladki to wogóle jakieś takie nijakie- jak nie szczeniaki :shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='MARCHEWA']Dostałam takiego maila z ale.gratki w sprawie Nefera: Witam Jestem zainteresowany tym pieskiem ale prosze mi cos wiencej o nim napisac tzn jak sie zachowuje do dzieci jak rauguje na ocych czy zna jakies komedy czy nadaje sie do mieszkania itd i jak bym bral pieska to bym chcial zeby byl nie wysterelizowany ja bede go pilnowal bardzo dobrze i niepozwole na to a spotkanie juz mialem przed adobcyjne i dobre mam warunki dla pieska i jestem naprawde opiekunczy Poprosiłam o więcej danych,ale na razie cisza.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll: do mnie to nie przemawia.... za to przemawia do mnie telefon który miałam od pani z ok. Olsztyna. pani kocha rase, miała amstaffke ale odeszła po mizernym leczeniu na raka macicy... miała 4 lata. wydała mnóstwo pieniędzy ale nie udało się jej uratować.... nie była świadoma sterylek- Nefera wykastrowałby na pewno choćby z tego względu żeby poraz kolejny nie walczyć z rakiem. Pani pracuje 4 godz. dziennie- reszte poświęciłaby 3 letniemu dziecku i Neferowi. Zgodziła sie na wizyte przedadopcyjną choć uważa że to godzi w jej dobro osobiste, ale z obawy żeby ktoś nie zrobił Neferowi krzywdy- przystała na to .... [SIZE=5]JEST DOM DO SPRAWDZENIA W :hmmmm: Bartoszycach na Mazurach...[/SIZE] mam maila do Pani więc dopytam czy nie pomyliłam miasta [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='MARCHEWA']A ja miałam doła,że nie zabrałam jej dzisiaj ze sobą,a jej to na dobre wyszło:multi:.A wetka mówiła,że to dobrzy ludzie? A jedzonko smakowało maluchom?:cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]martwią mnie bo nie mają apetytu :-(:-( boje sie że coś im dolega :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...