Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miałam telefon o boxia ..... ale kastracja nie wchodzi w gre... pani kocha boxery i nie ma zamiaru go okaleczać :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Alicja'][CENTER][SIZE=3][COLOR=Red][FONT=Arial][B][SIZE=5]SUCZKI[/SIZE] 1. mała czarna jamniczkowata [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/e78571f1ea104887.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/8f48c20fe8752710.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/e21a76c6b209e3de.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]POJECHAŁA DO DOMCIU DZIŚ!!!! do rodziny naszej wetki :razz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]MAMUSIA :loveu: wystraszona , spragniona pieszczot ....w tygodniu idzie już na zbiorcze boxy:roll: [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/b4efca5138eade11.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4]MAMCIA MUSI WYJŚĆ ZE SCHRONU DO DT!!![/SIZE] ma chorobe skóry :placz: albo nuzyca, albo grzybica, albo bóg wie co :placz::placz: sypie sie całymi płatami - i łysieje plackami :-( nie ma szans na adopcje :shake::shake::placz: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Anka__']Ta cudowne sa te szczeniaki :) Dziś jeden już trafił do domu :) Miejmy nadzieje że będzie mu sie dobrze żyło :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam na forum naszą wolontariuszke :razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/5e909b2d913d02fa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/ce384c26ecee61a2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/38c480a4eb507ad5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/62a268bc7085e105.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/9c3efe3a85dd3c82.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  4. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/d7c8e33a751dfc49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/d66eed2594c74b72.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/9f5c5cc7a1972ccf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/915fe4736a473988.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/74f33417c96205b0.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][/FONT][/CENTER]
  5. [CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/832099dd671a6b19.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/56350e95886f790b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/4a55efa1cf1b1b40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/f2e02b34a501bcea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/a9b75e7db6a54609.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][/FONT][/CENTER]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powinny być dobrze "odchudzone" zapomniałam że portale ogłoszeniowe mają limit bajtów- bede teraz na bierząco- od razu zmniejszać ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/39131377c220af71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/43f852de09992f26.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/29c8982937fd1f40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/438caf81bfe428a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/27bed02ea176f5c6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][/FONT]
  7. [quote name='BBeta']Byłam dzisiaj u weterynarza, co do szczepień, można to zrobić już teraz, ale szczepienie będzie trzeba powtarzać jeszcze 2-krotnie (lub nawet 3) natomiast jeżeli pierwszą dwake dostaną dopiero w 8 lub 12 tygodniu życia szczepienie będzie powtarzane tylko 1 raz, dla szczeniąt to podobno lepiej ;) [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn85/sabotazystka/DSC_46.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że niby one nie mają 8 tyg???? :crazyeye: jak określił twój wet???? jeżeli tak mówi to ok.. ja już zapomniałam jak to ze szczeniakami :roll::oops: pamiętaj o paragonach;) a tablety na robale wzięłaś???? [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękuję :modla::modla::modla:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='furciaczek']Nie jak mi wygodnie tylko jak wam wygodnie nooo:mad: I Madziu nie zebrasz... pomagasz tym psiakom:loveu: Dawaj namiary na schron ( tylko zalezy mi zebys to Ty otworzyla i dostala ta paczke), teraz wysle to a pozniej juz kase na konto bede Ci wplacac w miare regularnie bo cos mi sie konto zchrzanilo:angryy::roll: i musialabym przez posrednikow wysylac:shake: Nawet lepiej ze do schronu prosto...musialabyc duzo targac:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo kochana... nie bede targać bo auto nadal u blacharza :angryy::angryy: apropos blacharza... dziś przywieźli do schronu pitbulla zerkam... dupa nie pitbull....:diabloti: cane corso:loveu: ... przyglądam sie :crazyeye::crazyeye: znam.. myśle (dobra przesadziłam :cool1:) blacharza!!!! TAAAKKKK!!!!! sunia od blacharza!!!!! dzwonie do niego... przyjechał odebrać Borcie :multi::multi: wykopała rankiem dziure pod ogrodzeniem :mad: jakie szczęście że człowiek idąc gdziekolwiek zapoznaje sie z psami :roll: czy to zboczenie???? :oops::oops: Funciaczkowa: Schronisko dla bezdomnych psów 44-335 Jastrzębie Szeroka Norwida 50 tel. (wpisz bo ciężko trafić) 604626239 godz. dostarczenia 11-16 fenkju :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/777aad3a75ee2acc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/8b407d7fd7bbabcb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/936b1189370fb1ff.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/e78571f1ea104887.jpg[/IMG][/URL] :roll::roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/403c3fc544fa5b97.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [quote name='furciaczek']Madziu i Alu kochane moje cioteczki:loveu: Powiedzcie czy lepiej wyslac paczke czy moze wolicie pieniazki, chyba najlepiej wiecie na co przeznaczyc.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cioteczko ... za co kolwiek psiaczki będą wdzięczne... pieniążki... przesyłka kosztuje... dary.. paczka kosztuje :placz::placz: co się lepiej kalkuluje Tobie... jeżeli chcesz nam pomóc- decyzje zostawiam tobie i jestem ci wdzięczna po grób [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG] wstyd mi że żebram... naprawde :placz: [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/25853eba3def5de9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/aa51a07177aaad15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/64d48cc0adb0abd0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/d4aefb2f9eaa4532.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/00721951c957556b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  12. [quote name='halbina']nie mogę Was odwiedzać... za bardzo łamiecie mi serce tymi maleństwami... :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ależ możesz halbinko... możesz :roll::roll::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/63a77253b97e7574.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/589c22fb601f084e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/8f48c20fe8752710.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/8cf657c9d30632d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/7112408dafdac89d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  13. [quote name='dogomanka_']Zdjęcie zmniejsze dzisiaj,ale jakoś koło 11-12. Moze ciut poźniej lub wczesniej bo musze isc do lekarza,a nie wiem na którą mnei przyjmie.[/quote] a do jakiego rozmiaru zmniejszyć??
  14. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/c019838b34188502.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/aa1a587b30f1a3fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/bff11076760e0193.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/dea7f11800e41041.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]nie zrobiłyśmy boxiowi fotek jako niani szczeniaków :placz::placz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  15. [quote name='majqa'][CENTER][B]Przerażenie w oczach amstaffa to druzgocący widok.Nefer. ........................................ [/B][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poryczałam sie :placz::placz: i tera sama bym go adoptowała ... dala szanse i miłość :-(:-( dziękuje majga .. dziękuję w imieniu Neferka :Rose::Rose::Rose: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/bcaf9948201ee59b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/7e3bf83c8a3c5fa5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/0fef4087f539e309.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/90b12ad999818192.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/6b55a01e2071bf6d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/f0154794cbcaa73d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/0d1fc4d8226ab63b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/3986f8125e3c1af7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/ddd6d23b98e40bd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/5fc299d75f835d5b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i brakło mi dziś .... wstawiam foty jutro :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/280b0860a68a2f16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/d937d1184092274e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/c1907dff36c5ca75.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/feeed8f35b9f5e64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/1430fe8e26832ecc.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  19. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/b3074a9589f5a3ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/17c55af987672e32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/fd8c592857ba40ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/c8af11cbac6f4188.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/4fff0db77b5451c3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wyrabiam czasowo ale pomniejsze dziś choć 5 :crazyeye::crazyeye: zara bedzie koniec dziś :crazyeye::crazyeye: :scared: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]amikat... sorki- to nie tak że powierzyłam ci Ivanke i mam to gdzieś.. zaczęłam prace w jastrzębskim schronie i mam zapierdziel na maxa.... pamiętam ale brakuje mi doby :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='halbina']Sprawdzcie go na kota... może ma szanse na dom, ale taki z kotem![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake::shake: nie ma jak........ co prawda mamy w schronie kotke i 4 kociaki- ale dzikie ..... nie dadzą sie złapac :placz::placz: wierze że pokochałby kota bo kocha wszystko co sie rusza- psy, ludzi, szczeniaki, :loveu: ale test na kota nie wchodzi w gre :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='emilia2280']to ile teraz zostalo jak maluch ma dom? i czy to adopcja schroniskowa czy dogomaniacka?[/quote] :hmmmm: w schronie- 2 czekoladki, 2 czarnulki, 1 ONkopodobny, 1 beżowa [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]SUNIA [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/e21a76c6b209e3de.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] SUCZKA kudłata z ogonkiem [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 640x713.[IMG]http://images6.fotosik.pl/226/60d1de14c8a78aff.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] PIESEK kudłaty bez ogonka [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/6df08a1ae2b77c65.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ok. 8 tyg. sunia, będzie raczej mniejsza niż średnia[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/023dbfae3f3e9c61.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ok 7-8 tyg. sunia. znaleziona w piaskownicy .... zna relacje pies-człowiek, na widok ludzia szaleje bedzie mała [/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/729014ad268adaf7.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ONek???? 3 mies. pies zagubiony, wystraszony ........ będzie duży [/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/1f3a1d7d684e24e2.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B]i na DT u BBeta: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] PIESEK gładki półogonek [COLOR=Red]na DT u BBeta[/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/f77a086af6565437.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] SUCZKA kudłata bez ogonka[COLOR=Red] NA DT u BBeta[/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/09b6b8634be985f2.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B]ADOPCJA SCHRONISKOWA ............... :shake::shake: I MACIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/b4efca5138eade11.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [/LEFT] [/CENTER]
  24. [quote name='majqa']Próżny żal nad rozlanym mlekiem. Ukarano go w imię czego? :angryy: Na wszelki wypadek, bo gdzieś, coś i za sprawą innego psa, innych ludzi, się wydarzyło. Za jakiś czas york kogoś dziabnie w tętnicę i reszta rasy zbierze żniwo. Chory świat. :shake: Dziewczyny za przysłowiowy moment, na pewno w tym tyg. dopomogę w ogłoszeniach.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]my to wiemy ale wytłumacz przeciętnemu kowalskiemu :-(:-( pan nawet rozważał odebranie psa.... ale odradziłam.. bo za miesiąc znów zmienią zdanie i trafi już nie do ludzi którym bedzie na nim zależało :roll:[/B][/COLOR][/FONT]:mad:
  25. [quote name='bonsai_88']Umówiłam się na wizytę w sobotę. A... Madziu, napisz do której jest schronisko w piątki otwarte, bo mnie się pytali ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dostałam mailika od pani że w piatek przyjeżdża po sunie :multi::multi: po konsultacji z paroma osobami obcykanych w adopcjach zaufałyśmy Pani ... umówimy sie na wizyte poadopcyjną za jakiś tydzień, jak już psiaki sie zaakceptują zależy nam na czasie bo ONka jest w boxie z trzema sukami- małymi i ją atakują... boje sie że zrobią jej krzywde :-( dziś mieliśmy w boxach 2 starcia- jeden psiak kontuzjowany :-(:-( CZEŚĆ I CZOŁEM WSZYSTKIM!!!!! :multi::loveu: jesooo jak mi brakuje popieprzyć głupoty na waszych blogasach :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...