-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anka__']aaa....bo ja niepatrzałam na wasze posty wcześniejsze i niewidzialam tych fotke ...no to faktycznie nie jest zadbany ten szczenial ale tego setera nie ma tam fotki więc niewiem[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rano był zadbany.. tera jak wlazł do zasyfiałego schronu to pewniejuż nie :roll: koniec offa to wątek szczeniorów setera ogłosze w poniedz. jak jeszcze bedzie :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie miałam dogo .... a Aluchna już odpowiedziała... Ania spójrz na szczeniora ... czy on wygląda na zadbanego?? on z tydzien nie jadł :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anka__']a no to moja bluza bo w tej budzie się nie zmieściły to rozłożyłam im bluze ale one sie na nia rzucily i gryzly potem leżały a ja zapomniałam ja wziąć ale co tam niepotrzebna mi była Kurde miałam dziś iść do schroniska ale rodzice uziemili mnie w domu bo mamy remont i musze im pomóc ale jutro juz chyba będę Mamy nowego pieska??[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak mamy szczeniora i ... setera irlandzkiego mam nadzieje że sie zgubił... :roll: bo pięęękny ... nie mam fotek:oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT] -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']biedunienkie, nie na betonie a na cieplym kocyku powinny grzac cialka...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powinni... maja budke z kocykiem i leżanko i dywanik i ktoś wrzucił im bluze ... do prowizorycznego kojca zewnętrznego ale piranie sie wydostają i rozbiegają po schronie :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT] -
chce wyrwać kraty... COCKER SPANIEL. Już w domu u Nikity!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dlaczego taka kolejka nie ustawia sie po boxia i amstaffa :placz::placz: one też piekne kochane i nie trza czesać :roll::cool1: [/B][/COLOR][/FONT] -
chce wyrwać kraty... COCKER SPANIEL. Już w domu u Nikity!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='hyanda']witam:) kontaktowalismy sie dzis w sprawie malego psiaka. Po telefonie mielimy dostac e-mail. Skrzynka pusta. Prosimy o jakieś info:);)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wysłałam 3 min temu :roll::oops: dopiero zasiadłam na dłużej do kompka ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
chce wyrwać kraty... COCKER SPANIEL. Już w domu u Nikity!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w spanielku zero agresji....gupie to to takie jak szczenior :loveu: do boxia dzisiaj merdał ogonkiem i szlaał, a boxiu drugi taki zwariowaniec.... nie zaryzykowaliśmy jednak bliższego spotkania bo między nogami mieli szczeniaki :roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/0e21905609b76153.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Podesłałam wątek Tiny do Anashara [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki :loveu: a sunie dziś wyspacerowali... ONI :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [SIZE=3][COLOR=Green][B]tak sie zapiera jak ktoś chce ją poprowadzić w strone jej kojca :-([/B][/COLOR][/SIZE] [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/d571a9ffc82b7876.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/052a2af3de701e27.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/360296e4427158d4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/85cde9b2c396b611.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/120b55fe9f1ccd9c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pomagiery :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/1edf28db679e38a4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/caf7f42425a3c3c9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/7432d235248628fc.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']czy ona jest z resztą tych maluchów?... :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] brykała po schronie z nimi- bez klatki kennelowej nie ma innej opcji- nie ma gdzie jej w dzień dać :shake: na noz zostanie zamknięta do klatki do przewozu psów- razem iść nie mogą... mam nadzieje że stróz nie odpierdzieli numeru ..... ale ogólnie szczeniaki wsje do kupy :angryy:[/B][/COLOR][/FONT] -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie przypomina wam to czegoś???? "ratuj szczeniaki z zamościa- śpią na betonie" :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/2ffb9c94f9cadecc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/631a9d3fbe7537c7.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/2d46e82cec39831e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/d08d7d98b2961e30.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/42fa21092131c154.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/82f0d68d26126c12.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/1c75163531d4a9ea.jpg[/IMG][/URL] :placz::placz::placz::placz::placz: [/CENTER] -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]OBY NIE!! :kciuki: Sajnox masz za zadanie zajechać do babeczki na wizyte poadopcyjną jak gdzieś niedaleko- ale po telef. rozmowie z Tobą wczoraj wierze że to DOBRY DOMEK!!!!! mówiłam że sie zakocha!!!:loveu::loveu: dziękuję kochana za wszystko:loveu: a żeby nie było za pieknie- dzisiejsza znajda: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/c5a2a93b4d8134bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/3125a797203e8ce6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/9d5f1183a96eda3b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/6ee360fd8fe61523.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/fb689c6aa556e348.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
clockwork replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']Porazka! Pani posłała sms,ze mąż zabronił jej brac TAKIEGO psa! Albo pies albo on!!!!!!!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz ci los :evil: kolejny kowalski słuchający mediów :angryy::angryy: mam nadzieje że wybierze psa :roll::roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
mix doga- ok. roczna sunia zabrana ze schronu do domu ...
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dozia została przeniesiona na kojce zewnętrzne- za sąsiadke za ścianą ma agresywną suke i tak sie razem nakręcają :shake: jak by sie dopadły nie obyłoby sie bez rozlewu krwi ... a była taka potulna, kochliwa i wesoła :-([/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciocia marchewa wyspacerowała boxia... byli nawet nad wodą :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa ciociunia marchewa wyspacerowała Neferka:loveu::loveu: a jej TZ sie w nim zakochał .... szkoda że mają Bruna :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
chce wyrwać kraty... COCKER SPANIEL. Już w domu u Nikity!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak u spanieli szuka sie tatuażu :cool1: on ma wszędzie włosy do ziemi :evil_lol::evil_lol: odgarniałam włos po włosku - nie widziałam :roll: za to wyrwałam mu 2 tysiące rzepków ;) miałam dziś konkretny telefon w sprawie spanielka.... chyba od faceta hyanda;) wspomniałam też o boxerku bo tak jakoś wyszło z rozmowy:roll: mam podesłac linka też na boxera :razz::razz: wizyta przedadopcyjna jaknajbardziej- co do kastraci tez pan Piotr nie miał oporów :cool3::cool3: bedzie domek do wizytacji w Katowicach :p lece pisać maila ;) [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miałam telefon z boxerów w potrzebie jeżeli uzbieramy 25/dobe na hotel jest szansa że wezmą go pod swoje skrzydła... ja nie dam rady:shake: dokarmiamy psy, utrzymujemy szczeniaki, itd......[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie stać nas na hotel :shake::shake: dokarmiamy z własnych kieszeni -dogomaniaków- psy, utrzymujemy szczeniaki, bazarki poszły ale to starczy na karme na 15 dni :-([/B][/COLOR][/FONT]
-
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala mi zadzwoniła z niemiłą wiadomością :placz::placz: tfu tfu- mam nadzieje że to nie parwo, tylko ze jej siostra przedwczoraj i wczoraj miała te same objawy :-( wszystkie psiaki razem..... rozłażą sie po schronie... matko jak wybuchnie nam epidemia parwo to przysiegam że własnymi ręcami udusze tych którzy żałują kasy na psy i skazują ją na tą dobijalnie!!!! Beatko.... informuj co i jak, qrde- objawy jak przy............. [/B]bierz paragoniki...[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dziś przywieźliśmy skrajnie zagłodzonego szczeniaka ok 3 mies. :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]serce mi pęka jak słysze jej płacz :-( z kanapy, miziana, karmiona.... w extremalnych warunkach :placz: [/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/705056e21d3e9a11.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/87c5ae7262970e9a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/5a23362b878ddb0e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/5d0cba8937355d79.jpg[/IMG][/URL]