hej :) no to świetnie, że nie ma ataku ;) wiem co przeżywasz...ja sobie nie wyobrażam, że musiałabym uśpić Nike :roll: mam nadzieje, że to się nigdy nie zdarzy :( niech psiny żyją jak najdłużej i niech świat będzie znów kolorowy :>>
[quote name='DiDDlina85']Dzien dobry..co tam u Nikusi? dostałą jakis prezent na Dzien Kobiet??:D[/quote]
E...nie dostała :razz: ja tylko w szkole :lol:
[quote name='g_o_n_i_a']Cześć :multi:[/quote]
Hej!!! :p
[quote name='Rinuś']Izka zobaczyla ze Brutus sie kula w czyms bo ja to oczywiscie nie wiem gdzie mam oczy:mad::angryy:
jak podeszla to zobaczyla ze to pewnie jakis piesek zmarły:-(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img329.imageshack.us/img329/1866/s6001172vfxn9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1866/s6001172vfxn9.jpg[/IMG][/URL][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img177.imageshack.us/img177/9976/s6001173bgfsq3.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9976/s6001173bgfsq3.jpg[/IMG][/URL][/URL]
widac ze pieska ktos przyniosl tam poniewaz mu zmarl..ale mogl chociaz go zakopac troszq...[/QUOTE]
straszne!!! :placz: biedaczek :(
[quote name='_ChiQuiTa_']No właaaśnie !!
ja też mam za******* w szkole...
a wiesz co sie dzisiaj stalo.... zgineły nam z dziennika kartki :-o i to z ocenami z religi polskiego i czegos tam... ktos normalnie bezczelnie wyrwał chyba :crazyeye::crazyeye:
a najgarorsze jest to ze ja [B]jestem odpowiedzialna za dziennik :placz::placz::placz::placz::placz:[/B][/QUOTE]
znowu ktoś ma kłopoty? :placz: nie mogeeee!!!!Czemu akurat my?!?!?! :placz: tyle że ja mam klopoty w domu...a ty w szkole :(