Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [quote name='goldenka245'][B]Bo ty nie wiesz o co chodzi:eviltong:[/B][/QUOTE] cicho bądz! :eviltong:
  2. Wcześniej jak mało znałam się na psach to myślałam, że Akite właściciele tak ciągną do góry za ringówke, że aż sie dusi...bo to tak właśnie wyglądało....a to tylko sierść tak wygląda po prostu :lol: piękne zwierzaki...:loveu: a fretka-nie gryzie Cię? :lol:
  3. Wy sławne...hehe....nie rozśmieszajcie mnie :cool1: [SIZE=1]A teraz idziemy na jednego! A teraz idziemy wódke pić! :evil_lol:[/SIZE]
  4. ojej...ile fot :loveu: a dlaczego on ma tak dziwnie założoną kolczatke? :hmmmm: no i dlaczego w ogóle ma kolczatke...niegrzeczny piesio? :mad: [IMG]http://i210.photobucket.com/albums/bb254/kingilka/DSC02430.jpg[/IMG]
  5. o sorry....dopiero teraz weszłam do galerii....już robię :loveu:
  6. Właśnie miałam wejść żeby sie pożegnać :lol: No to pa, bo mnie już głowa od uczenia boli xD
  7. może to "kto to mówi" pogrub...żeby było czytelniej...:)
  8. [quote name='goldenka245']jutro:evil_lol: A nasza rozmowa na gg jest powalająca:evil_lol: Mogę wkleić jej kawałek? :P[/quote]No jasne....ja nie mam nic do ukrycia :diabloti:
  9. Dzięki....śliczna papużka...:loveu: pokaż je razem!
  10. A ja nie widze...bo jest pewnie na imageshacku :(
  11. [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q44/kalia2010/tn_100_0709.jpg[/IMG] super wyszedł! Taki zamyślony....:loveu:
  12. A ja właśnie czytam...:)
  13. [quote name='aleb'][b]justys[/b] ja np. będę od 10,a może nawet przed 10 ;)[/QUOTE] Aha...dzięki...:loveu: ale to i tak troche od brata zależy :)
  14. A o której myslicie przyjechać na wystawe? Bo nie chce sie wyrwać za wcześnie, żeby sie nie zanudzić :lol: a z dogomaniakami to wesoło będzie...:lol:
  15. ło...dołączam sie do impry! :D :D :D
  16. Ale masz piękne pieski :-o :D :D bardzo ładnie wyszły...:loveu:
  17. [quote name='Pinczerek-Jacky']A siwtujemy napisanie mojego 1100 posta haha :evil_lol: :evil_lol: [/quote] Za niedługo 1200 :lol: :diabloti: :multi: :multi:
  18. nie wiem czy mówiłam, ale....haszczak :loveu:
  19. chyba chodzi o to, że ON-ek sie tak nazywa a goldek nie? :hmmmm:
  20. Dziękujemy....:sweetCyb: że przyszłaś i nową strone rozpoczełaś...:loveu:
  21. [quote name='Samturia']Justyś, żeby do smyczy pasowała :D[/QUOTE] aaaa....no to rozumiem :D
  22. Ja dzisiaj byłam i nie było....był stary :roll:
  23. A ja już mam!!! :D
  24. A ja miałam iść dzisiaj...ale mi się upiekło :diabloti: ide w następną środe...:placz:
  25. Fajną ma obroże ;) A czemu jej czarnej nie kupiłaś? Widać by nie było...:diabloti:
×
×
  • Create New...