Wcześniej jak mało znałam się na psach to myślałam, że Akite właściciele tak ciągną do góry za ringówke, że aż sie dusi...bo to tak właśnie wyglądało....a to tylko sierść tak wygląda po prostu :lol: piękne zwierzaki...:loveu: a fretka-nie gryzie Cię? :lol: