[quote name='Helga_psiaki']cześć :diabloti:[/quote]
Cześć :multi:
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]heh, co tam knujesz? :errrr: podziel się planem, podziel :diabloti:[/COLOR][/quote]Plan był taki, żeby zrobić foty jesienne jakieś, ale jest wieczór i za ciemno :eviltong:
[quote name='luzia']Coś się zrobiła tajenicza ostatnio :diabloti:[/quote]
noo...:loveu: :diabloti:
Dobra...dam jakieś domowe fotki, ale dajcie mi chwilke :cool3: