Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [quote name='Alusia'] Agresywne psy w kagańcach niech przychodzą ,albo wogóle nie przychodzą!!!! Raczej agresorów NIE PRZYJMUJEMY!!!![/quote]A co jeśli pies jest grzeczny, a na wystawie coś się zdaży nieprzwidzianego? :cool3:
  2. [quote name='Kincia']:evil_lol: Fot nie ma wszystkie juz wstawilam :diabloti:[/QUOTE] Osz ty...:placz: ani jednego?
  3. A co? w szkole będę spać? :diabloti:
  4. Dobry wieczór...:D zaraz będę spadać....:placz:
  5. Ło żesz w morde...:mad: 5 zdjęć na 5 stron! nie ładnie, nie ładnie...:diabloti: EDIT:NO! :D [URL]http://images26.fotosik.pl/104/f4b9fb54a9321c20.jpg[/URL] Jaka zadowolona...wiadomo :diabloti:
  6. Mniam!! :D :) Ślicznie wychodzi na zdjęciach! :loveu:
  7. To zdrowiej i przy okazji dawaj co masz ;)
  8. Ja i tak nie dawno jadłam, więc się zgadzam :eviltong:
  9. No 5 fot na 4 strony to troche mało, nie? :mad:
  10. Aha... PS::saint1:
  11. [quote name='dadiii']a niemowilam ze justys zrobi lepszy !![/QUOTE] Nie przesadzaj...twój przynajmniej jest nastrojowy! :cool3:
  12. A co wy takie diabełki robicie? :diabloti:
  13. Już zrobiłam, ale ta lewa część mi tak dziwnie wyszła jakoś :cool3: dawno nie robiłam takich rzeczy :evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=94981"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1619/58390319rf7.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='luzia'] Jest u mnie od 08.12.2007r. [/quote]To chyba nie możliwe :crazyeye: [quote name='luzia']A jedna prośba czy mógł by ktoś zrobić mi banerek z odnośnikiem do mojej galerii :cool3:[/quote]Ja, ja, ja spróbuję...:lol: jaki rozmiar? Ale fajnie wyszła...:loveu:
  15. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]taaaaa:evil_lol:[/COLOR][/quote] Ty tesz! :turn-l:
  16. [quote name='luzia']Fajne fotki zapraszm do nas :eviltong: Hehe nie no żarcik :evil_lol:[/quote]A wiesz, że wpadnę! :diabloti: [quote name='basia bonnie'][URL]http://images32.fotosik.pl/28/c7a33ce7dd9e3940.jpg[/URL] Nikusia :loveu: hej :multi:[/quote]Dzięki bardzo! :multi:
  17. I te buciki na ostatnim...:evil_lol:
  18. Codzienne to raczej: "Fajne foty." "Super! PS:Zapraszamy do nas" ":loveu:" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. Jaki słodkiii....:loveu:
  20. [quote name='luzia'][url]http://images28.fotosik.pl/104/4f2225c7318c2120.jpg[/url] Mam taką pościel o ile mogę to skomentować[/QUOTE] Bardzo fajny komentarz...niecodzienny :D
  21. A ja mówię po Polskiemu! :loveu: :p
  22. Oczywiście :loveu: a nie możnaby tego sznura i żyłki zastąpić czymś....delikatnym :lol: Tuś mi się przypadkowo zdjęcie zrobiło :oops: [IMG]http://images32.fotosik.pl/28/1693b36e1cc9d779.jpg[/IMG] Ozzy zaległy... [IMG]http://images28.fotosik.pl/104/2d592e47e2952a8a.jpg[/IMG] i najważniejsza część: Niki na ręczniku od mojego brata :loveu: [IMG]http://images32.fotosik.pl/28/c7a33ce7dd9e3940.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/104/d1dcfd28539302bf.jpg[/IMG] W pościeli...:mad: [IMG]http://images28.fotosik.pl/104/4f2225c7318c2120.jpg[/IMG] No! I teraz mi komentować, ale już!
  23. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]no, gadaj gadaj:errrr:[/COLOR][/quote] [quote name='luzia']Wyduś to z siebie :diabloti:[/quote] Ależ ja nic nie ukrywam...:diabloti: :eviltong: PS:Nie piszcie tak szybko, bo nie nadążam...:-o
  24. [quote name='Helga_psiaki']cześć :diabloti:[/quote] Cześć :multi: [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]heh, co tam knujesz? :errrr: podziel się planem, podziel :diabloti:[/COLOR][/quote]Plan był taki, żeby zrobić foty jesienne jakieś, ale jest wieczór i za ciemno :eviltong: [quote name='luzia']Coś się zrobiła tajenicza ostatnio :diabloti:[/quote] noo...:loveu: :diabloti: Dobra...dam jakieś domowe fotki, ale dajcie mi chwilke :cool3:
×
×
  • Create New...