[quote name='basia bonnie']
fajnie jest, nie?
[/quote]A nawet, nawet...:cool3: :p
[URL]http://tinypic.pl/t1/out.php/i58219_tnIMG3364.jpg[/URL]
No, no...jak ci fajnie idzie :loveu: Super, że w teren jezdzisz...ja jeszcze nie, bo się boją, że wyskoczy jakaś kuropatwa czy coś i się konie przestraszą, a my dopiero początkujący jesteśmy :eviltong: z resztą mi też się nie śpieszy :D