[quote name='basia bonnie']Niki lubi śnieg? nie jest jej zimno? :loveu: :loveu:[/QUOTE]
Bardzo lubi! :D w tamtym roku było jej zimno i obwiązywałam nią szalikiem, ale w tym roku utyła :oops:
W jakich okolicach Polski mieszkasz? xD
[url]http://img80.imageshack.us/img80/3400/nocchoinagw8.jpg[/url]
Jaaaaak fajnie pada :) Uwielbiam taką pogodę!
[quote name='basia bonnie']nie, to jest "pada śnieg, pada śnieg, je*** granatami, a Mikołaj dostał z kulki leży pod saniami":diabloti::cool1:
branoc, Werka:loveu:[/QUOTE]
...dostał w łeb(!)...
:mad:
[quote name='Rybka_39']Śliczna księzniczka!:loveu:[/quote]
Thanks! :p
[quote name='Niki-lidka']jak ona dumnie na tym fotelu zasiada!!!!!!!!!![/quote]
Dzięki...:multi:
[quote name='DuDziaczek']Dumnie zasiada jak to ksieznA :cool3:[/quote]
Hihi...:lol: :evil_lol:
Mi się podoba w PP to, że jest wywiad z HODOWCĄ, który, wiadomo ;), lepiej zna swoją rasę niż kynolog...ale mogło by być więcej stron w "Przyjacielu..." :D
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]co? mamy płakać?:razz:[/COLOR][/quote]Mogę sprawić za pomocą czarodziejskiej różdżki (:x), że zaczniecie...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]like a queen :loveu:[/COLOR]
[URL="http://images32.fotosik.pl/39/7d331e621b55d720.jpg"][COLOR=royalblue]http://images32.fotosik.pl/39/7d331e621b55d720.jpg[/COLOR][/URL][/quote]
:lol:
[quote name='Ola164']Dziękuje za podlinkowanie [COLOR=royalblue]:loveu:
[COLOR=Black]Sunia jak zwykle super wyszła :)[/COLOR]
[/COLOR][/quote]Proszzzzz... :p
Dzięki! :multi: