Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [url]http://images31.fotosik.pl/42/b298bd4ac77b1d4c.jpg[/url] Jak lata...:)
  2. :mad: <<<DaWaJ>>> :mad:
  3. Dawaj foty xD
  4. Ja też żadnego numeru nie wyrzucam...mam pułki gdzie trzymam gazety, ale i tak pojedyncze egzemplarze latają po pokoju :evil_lol:
  5. [quote name='basia bonnie']Niki lubi śnieg? nie jest jej zimno? :loveu: :loveu:[/QUOTE] Bardzo lubi! :D w tamtym roku było jej zimno i obwiązywałam nią szalikiem, ale w tym roku utyła :oops:
  6. no co ty...przecież fajnie ci wyszło...tajemniczo...a jakie dokładnie to zadanie jest? :)
  7. Ja niedawno czytałam "Ten obcy" i tam był pies Dunaj, którego osoby (w moim wieku) oswajały...:lol:
  8. Nie, nie...to beton na którym wylała się woda i gdzie niegdzie zrobił się lód ;) Dzięki! :loveu:
  9. [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/fc1d4813d0.jpg[/url] Hihi...:loveu:
  10. My też niedaleko Krk :D PS:Zapytałam, bo u was taka sama pogoda była co u nas to się dziwię xD
  11. Jaki śliczniutki Lucky i Jacky :loveu: :lol: PS:Widać marzenia jednak się spełniają ;)
  12. [B][size=3]Fotki! Nika w małym śniegu cz.1 :eviltong: [IMG]http://images30.fotosik.pl/111/c81a5931e8a85fa0.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/111/e890fc4c0c8b1837.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/111/bece0c9b70fd94ca.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/42/939af566328f94d2.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/42/a8638cca6c2b2f0d.jpg[/IMG] [/size] [/B]
  13. W jakich okolicach Polski mieszkasz? xD [url]http://img80.imageshack.us/img80/3400/nocchoinagw8.jpg[/url] Jaaaaak fajnie pada :) Uwielbiam taką pogodę!
  14. [quote name='basia bonnie']nie, to jest "pada śnieg, pada śnieg, je*** granatami, a Mikołaj dostał z kulki leży pod saniami":diabloti::cool1: branoc, Werka:loveu:[/QUOTE] ...dostał w łeb(!)... :mad:
  15. A ja mam tłustego manchestera...:eviltong: Jaka Bonnie słodziutka...:loveu:
  16. [quote name='Rybka_39']Śliczna księzniczka!:loveu:[/quote] Thanks! :p [quote name='Niki-lidka']jak ona dumnie na tym fotelu zasiada!!!!!!!!!![/quote] Dzięki...:multi: [quote name='DuDziaczek']Dumnie zasiada jak to ksieznA :cool3:[/quote] Hihi...:lol: :evil_lol:
  17. Mi się podoba w PP to, że jest wywiad z HODOWCĄ, który, wiadomo ;), lepiej zna swoją rasę niż kynolog...ale mogło by być więcej stron w "Przyjacielu..." :D
  18. Moja Nika pożera dobermany na śniadanie...:eviltong:
  19. Mój starszy brat i koledzy są (a można powiedzieć byli? :hmmmm:) ochroniarzami w Krakowie...ale do Wrocławia na bank nie pojadą...:cool3:
  20. A u nas śniegu jak na lekarstwo...:cool3:
  21. żebym sobie tylko nie zapomniała :)
  22. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]co? mamy płakać?:razz:[/COLOR][/quote]Mogę sprawić za pomocą czarodziejskiej różdżki (:x), że zaczniecie...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]like a queen :loveu:[/COLOR] [URL="http://images32.fotosik.pl/39/7d331e621b55d720.jpg"][COLOR=royalblue]http://images32.fotosik.pl/39/7d331e621b55d720.jpg[/COLOR][/URL][/quote] :lol: [quote name='Ola164']Dziękuje za podlinkowanie [COLOR=royalblue]:loveu: [COLOR=Black]Sunia jak zwykle super wyszła :)[/COLOR] [/COLOR][/quote]Proszzzzz... :p Dzięki! :multi:
  24. Cześć...:) Bardzo fajne fotaszki :loveu: ale większy rozmiar proszę :mad: co najmniej 500x4ileś
×
×
  • Create New...