-
Posts
5678 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bewarka
-
[quote name='luzia']Teraz poprosimy o fotki Nikowej :cool3:[/quote] Jak zdażę to dziś będą :cool3: :p [quote name='Pimpek'][URL]http://images27.fotosik.pl/114/f372d88126bc5009.jpg[/URL] Niki !:loveu: [URL]http://images27.fotosik.pl/114/4f0d3467fa8e89f0.jpg[/URL] Wyglądają jak Pierogi ! xD A to pączki xD [URL]http://images34.fotosik.pl/47/da22f34e533beba2.jpg[/URL] WOW !:crazyeye: [URL]http://images34.fotosik.pl/47/2e26cbbd10ca1838.jpg[/URL] To już Tłusty Czwartek czy ja śnię ? xD [URL]http://images31.fotosik.pl/48/8a845244c887d138.jpg[/URL] Nie kuś,nie kuś :diabloti: [URL]http://images24.fotosik.pl/114/fbd423ece1440acc.jpg[/URL] Czy w tym jest dżem ?:loveu: "[B][COLOR=red]Nowy serwer już jest !!![/COLOR] Ale dzisiaj w nocy planowana jest jeszcze kilkugodzinna przerwa, aby dokładnie go skonfigurować.[/B]" Czytałaś to ?! Co za radość ! Wreszcie nie będzie dogo mulić !:multi: Huuuura ! A w nocy to niech sobie konfigurują !:diabloti:[/quote]Włączyła mi się b.szybko spoglądnęłam na napis i... :multi: :multi: :multi: Dzięki :loveu: [quote name='Kincia']Musiałas dac takie fotki !!!! :placz::placz::placz: Mniam xD[/quote]Musiałam, bo nie miałam nic innego do roboty :lol: [quote name='Rybka_39']...Jaka sadystka ide z tąd:evil_lol:(wiecznie nienazarte dziecko) Tak na serio WItam i pozdrawiam!:multi:[/quote]Hihi...:lol: Dzięki! Good morning! :p
-
Piosenka fajowska xD PS:Witamy :)
-
Coco, Monti, Toluch, Stefcia, Nutka, Kubuś, Młody i Młoda :]
Bewarka replied to Karolajna's topic in Foto Blogi
My też! A te też są super! :) -
[quote name='luzia']Czemu Ty zawsze masz takie smaczne fotki :evil_lol: :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]Bo ja smaczna jestem :loveu: :diabloti: [quote name='basia bonnie']zglodniałam przez Ciebie![/quote] Hihi! :diabloti:
-
"PIES" - Kwartalnik Związku Kynologicznego w Polsce
Bewarka replied to gwiezdny-wyslannik's topic in Czasopisma
No "lecznicowe historie" były świetne! :diabloti: -
Jej...Jackuś i Luckuś :loveu: piękności! :)
-
Jak ja kiedyś próbowałam zrobić tor to się tata zdenerwował, bo mu wszystkie deski i drabinę wzięłam :lol: i miałam tylko jeden dzień :cool3:
-
[IMG]http://images24.fotosik.pl/114/fbd423ece1440acc.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/114/f1d96e84150ce61f.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/48/8a845244c887d138.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/114/3ffe1e6ca39120f1.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/47/2e26cbbd10ca1838.jpg[/IMG] [size=3][B]KONIEC! Mniam![/size][/B]
-
Cz.2 [IMG]http://images33.fotosik.pl/48/221abfc61d804e1d.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/113/0d06dc67b5e5d0cf.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/114/e40c6f68f3db3a6c.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/48/78392e2117311ec9.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/114/da30731a81fafa58.jpg[/IMG]
-
Ok...a więc fotki z robienia pączusiów! :loveu: Cześć 1: [IMG]http://images34.fotosik.pl/47/da22f34e533beba2.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/114/ec51060b0afe904a.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/114/e2ffd7b3e108a4d9.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/114/4f0d3467fa8e89f0.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/48/e4c5b866fc9ae2b9.jpg[/IMG] C.D.N.
-
Mi się wszystkie podobają, bo w śniegu :loveu:
-
Cześć! I ja jestem...doszłam, ale długo tu szłam xD
-
Dzięki! Przyjdę do ciebie za chwile (w tempie Dogo) :)
-
Funia, Stefanek, Ola... i nowy domownik Rysiek ;)
Bewarka replied to Karolajnaxx's topic in Foto Blogi
Śliczna jest Funiczka! :loveu: :p -
No to świetnie! Z okazji, że wyzdrowiałaś możesz wkleić te fotki :evil_lol:
-
Foty konika oczywiście obowiązkowe-no jak już dostaniesz go :cool3: szykuj aparat :diabloti:
-
[url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/265bc08c3e.jpg[/url] Łał...minka świetna :)
-
[quote name='Pimpek'][URL]http://images31.fotosik.pl/44/f67ac9bd4fc8e53f.jpg[/URL] Hi,hi, tu mi przypomina pinczerka !:evil_lol: [URL]http://images23.fotosik.pl/112/0c0c73ae3cdfbe43.jpg[/URL] ;):loveu: Chcę więcej !:lol:[/quote]Dzięki...:multi: Więcej będzie jak Dogo będzie w pełni sprawne :cool3: na razie dam jedną fotę :eviltong: [IMG]http://images27.fotosik.pl/114/f372d88126bc5009.jpg[/IMG] [quote name='basia bonnie']a u nas jest więcej śniegu :diabloti:[/quote] U nas też, tylko te zdjęcia były robione kilka dni temu ;)
-
A mi się niebieska kokardeczka podoba bardziej :eviltong: PS:Róbcie dużo fotek, bo jak urośnie to będziecie żałować, że tak mało...a my też się ucieszymy, jak więcej zobaczymy :evil_lol:
-
Wiosenna galeria szeltika Frediego :)
Bewarka replied to Dalmatynkaa's topic in Owczarek szetlandzki
Co tu tak pusto! PS:Shelciaka masz superowego :) -
Hmmm? Moim zdaniem za mało postów ;)
-
Śliiczna...:) i zabawki fajne...xD
-
Teraz jest szczęśliwa...:)
-
[B][SIZE=3]Nika w małym śniegu cz.2 i ostatnia :eviltong:[/SIZE][/B] [IMG]http://images31.fotosik.pl/44/7730a550957848ce.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/112/0c0c73ae3cdfbe43.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/112/094851440acddcba.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/44/f67ac9bd4fc8e53f.jpg[/IMG]