[quote name='AgaiTheta']Oktawia dziękuję bardzo, ale u nas sztab ogłoszeniowy się nim zajmie ;)
Tu jest wątek Farta na naszym forum i bieżące informacje prosto z placu boju ;)
[url]http://www.fundacjabokserywpotrzebie**********/w-klinikach,10/sggw-fart-uwiazany-w-lesie-na-krowim-lancuchu,621.html[/url][/QUOTE]
Dzien doberek wszystkim:)
Mam nadzieje że chłopaczysko grzeczne i zmykam czytać jego wątek bokserzy.
BOKSIO SZUKA DOMKUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!