Jump to content
Dogomania

Paola06

Members
  • Posts

    1575
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paola06

  1. Bosze,istna makabra:placz: Ja niestety nie jestem mobilna.:placz: Gosiara,trzymaj się.Ten dłuugi łikend-niestety.Mu też zaraz wyjezdzamy:(
  2. Lavinio-jak bedziesz mogła ,daj znać co z Petkowym domkiem:)? ?
  3. Byłam:) Czytałam:) Całuśny,przytulasty-no poprostu wulkan milości i energii:) :):)
  4. Pamietam historie Zuzi:( Biedna sucza:( Dajcie znać co u Kropki,jak juz bedzie po wizycie.
  5. Super że sunia juz prawie bezpieczna:) Sliczna jest:)tylko bardzo chudziutka. Szybka akcja,dzieki dziewczyny:calus:
  6. To trzymamy kciukasy:)
  7. Jest Grubcia:)-znowu niepokojąco spadła:mad: Stronka na alegro super-dzięki wielki:calus: sUNIA SZUKA DOMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Ale cudownie że suczydło uratowałyście. Przeżyła istna gehennę,nawet nie chce mi się tego wyobrażać:placz: Niestety czuje że brzusiu to nie tylko z kiełbasek taki okraglutki:mad: Lavinio-mocna kafka-albo drzemka w locie:)
  9. Hey,hey:) Jaka miła konwersacja nocna:) Furciaczek-ty to chyba nocny marek jesteś? Wydaje mi sie że sterylizowanej suczki nie wolno wystawiac-ale moge sie mylić.
  10. Dzień doberek:) Maluchy pewnie juz po śniadaniu,a ja wpadłam na chwilkę,bedę się rozglądać za domkami:) Filmik wymiata:)
  11. Dzień doberek:) Czekamy na wieści z wizyty u suni. Halbina-tekst poraża serce-pozytywnie.Dziekujemy:calus: No malutka,bedzie juz tylko lepiej:)
  12. Juz wróciłam:) Nie chce mi sie jego wątek otworzyć.Muszę coś pokombinować.
  13. [quote name='AgaiTheta']Oktawia dziękuję bardzo, ale u nas sztab ogłoszeniowy się nim zajmie ;) Tu jest wątek Farta na naszym forum i bieżące informacje prosto z placu boju ;) [url]http://www.fundacjabokserywpotrzebie**********/w-klinikach,10/sggw-fart-uwiazany-w-lesie-na-krowim-lancuchu,621.html[/url][/QUOTE] Dzien doberek wszystkim:) Mam nadzieje że chłopaczysko grzeczne i zmykam czytać jego wątek bokserzy. BOKSIO SZUKA DOMKUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. Dzień doberek Lavinio:) Ty wogóle cos spałaś dzisiaj???
  15. A tak się pięknie komponował...:):):) Ale super że znalazł domek:) Ambra-masz fartowną rękę do adopcji:calus:
  16. Brak słów:placz::placz: Zero komentarza,bo zbyteczny:( Niestety brzucho niepokojace-ciekawa jestem...:( A poza tym bedzie juz tylko lepiej,trzymam kciukasy:) Dziewczyny jesteście wspaniałe:calus::calus: Wpadne tu póżniej.
  17. Biedna malutka:( Mam nadzieje że długo nie bedzie czekac na odpowiedzialny domek.
  18. A ja Grubcię-hoop na górę. Szukamy cały czas dla niej domu-przecież:)
  19. Ja sie też troszke pogubiłam,co nie znaczy że maluch-maluchy nie szukaja domków. Słodziaki,a kotka też widziałam:) Dziekuję za szybką interwencję i podziwiam stadko,i ich opiekunkę:calus:
  20. Piekny. Hoopaj na górę:)
  21. Super że tak szybko znalazł domek:multi: Super dziewczyny:calus:
  22. Wiem,wiem:) Ja też czekam na info.,takze o tej biedulce:placz:
  23. Z tego co zrozumiałam-Fundacja bierze suńke <na siebie>dzieki wielkie:modla:
×
×
  • Create New...