-
Posts
1575 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paola06
-
Jutro jedziem do schronu-to sie wyklaruje czy będą osobne wątki,czy założyć nowy wątek. Gaga-masz rację-nikt na siłę nie chce i nie robi psiaków rasowymi. A to że że są w typie jakieś rasy,tylko ułatwia ,też dlatego że na wielu forach psów RASOWYCH, są wątki adopcyjnie-i tam umieszczone znajduja grono miłośników rasy,właśnie tej. Fudacje i bokserów,i buldożków itd.maja pod opieką również te mniej rasowe i w typie. Fajnie że się pokazałas na wątku,może akurat zainteresujesz "swoich"tą sunią.
-
Dzien doberek:) Psiaki mysłowickie-na górę!! Adajeje-byloby super jakbys sie pojawiła razem z nami w schronie.I rażniej i milej,i wstępnie mozna cos ustalić na miejscu. Pustawo tu bardzo. Nikt nie chce pieknej PONki?? Nikt nie chce stada dobermanów? A dla wybrednych to i wilk by sie znalazł,tudzież dla bardziej zmanierowanych-w tej samej wersji ale pod innym tytułem:czechoslowacki wilczak.
-
Witam Ada-jeje:calus: Cos napewno trzeba wymyśleć żeby i tam pomagac psiakom. Jade do schronu we wtorek z Asią.Może bedę miała DT.dla tej ponki-ale muszę coś o niej wiedzieć więc najlepiej jak po prostu tam podjadę i luknę tez na inne psiaki,o ile możesz to uprzedz p.kierownik o naszej wizycie-po 15-żeby pozwoliła własnie zrobic zdjęcia.No a potem wątki,ogłoszenia:)
-
Hey. W Myslowickim schronie przebywa piękna suka w typie PONa. Macie jakieś pomysły? Jej zdjęcia są na wątku własnie tegoż schroniska.
-
[quote name='A-s-i-a']Tak, Pani kierownik jest jak najbardziej OK. A teraz fotki: [URL="http://img11.imageshack.us/my.php?image=owczareknizinny.jpg"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/298/owczareknizinny.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img11/owczareknizinny.jpg/1/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/owczareknizinny.jpg/1/w1544.png[/IMG][/URL][/QUOTE] No i nikt takiej pieknoty nie chce?
-
Przydałoby sie założyć wątek ponce.Dzisiaj pójdę do znajomych i zapytam czy nie wzieli by jej na tymczas.Ale gdyby odmówili to niestety nie dam rady jeżdzic do tego schronu. Wpadłam tu na wątek przypadkiem,ale z racji braku zainteresowania mysłowickimi psiakami-bede tu wpadać częściej.Trzeba pomóc tym psiakom w znajowaniu domków.
-
Szkoda....:placz::placz: I szkoda że jest takie małe zainteresowanie watkiem i psiakami z Mysłowic.Byłam kiedyś w tym schronie ,z dwa lata temu.Niestety nie zrobił najlepszego wrażenia na mnie. Kuba,moze otworzysz osobny wątek suczkom,albo chociaż tej ponce? Niestety jak dłużej posiedzi w schronie,to z racji jej długiej i gęstej sierści(nie wspominajając o psychice)będą coraz mniejsze szanse na adopcje,a i wycinanie dredów to średnia zabawa. Zrobiłaś jakieś zdjęcia?
-
[quote name='kuba123']JA NIE ZAGLĄDAŁAM WCZEŚNIEJ , BO W PRACY BYŁAM jutro podjadę do schronu i sprawdzę a ten tymczas to pewny by był[/QUOTE] Najpierw trzeba sprawdzić czy ta sunia wogole jest jest w schronie,a potem moge zapytac znajomych czy ją wezma na tymczas.Prosze Kuba,rozejrzyj się uważnie,i pewnie jakies zdjątka psiaków porobisz:) I zerknij czy jest wilkowata to aby nie WILK:razz:(żartuję):)
-
[quote name='A-s-i-a']Tak, Pani kierownik jest jak najbardziej OK. A teraz fotki: [URL="http://img11.imageshack.us/my.php?image=owczareknizinny.jpg"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/298/owczareknizinny.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img11/owczareknizinny.jpg/1/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/owczareknizinny.jpg/1/w1544.png[/IMG][/URL][/QUOTE] Jest jeszcze ta sunia:( Tymczas by się przydał:placz::placz: Potem sierśc bedzie ciężko wypielegnować:(
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Paola06 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Cudne są:) Dobrze że juz w domciu pupinki grzeją:) Mamcie rozczulająca:) Dzieki dziewczyny:calus: -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Paola06 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Gdyby tymczas nie znalazł sie w poblizu,to sadze że twoja Renatko,propozycja jest dla rodzinki najlepszym rozwiazaniem.Nie trzeba ich rozdzielać,mamusia wyglada jak osiczka-biedulka:( -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Paola06 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Figu juz zaalarmowana:) -
Płacz bo szuka nadal domku,a poza tym jakis fatalny wysyp BA:(
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Paola06 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
To byłaby szansa dla psiaczków. Drobinki malutkie:) Figu jezdzi regularnie.Moze pojawi sie tu na wątku,zaraz do niej napiszę:) -
Nikt do Stefcia nie zaglada:placz: Domek stały potrzebny:placz::placz:
-
Jak juz bedzie wiadomo co i jak-daj znać-o tymczas sie nie martw:)
- 26 replies
-
Buldożki i Buldogi do Adopcji - wątek zbiorczy !!!!
Paola06 replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A gdzie ten nowy bazarek:mad:?