Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KM-64KUejD0/TeP8yd1ThHI/AAAAAAAAABw/gdzFKxt67c0/s640/DSC_0045.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lv5Gtn6xHbA/TeP8VgqZ7WI/AAAAAAAAABU/JSWZ1ssAW7A/s576/DSC_0040.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-cSBeCvHkLNY/TeP8iZ3MD9I/AAAAAAAAABc/HhyoUxZpIpc/s512/DSC_0042.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-21ZkpjlmkQQ/TeP8mEn0J8I/AAAAAAAAABo/QO-CuCekSTs/s640/DSC_0043.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-OHJ58W7H2ys/TeP80a1HktI/AAAAAAAAAB0/Z_t9pIrIyUQ/s512/DSC_0047.JPG[/IMG] Rozrabiaka i przytulak Roki (dla mnie Albiś...) - trzymać kciuki za domek!
  2. Super! A ciotka własnie umęczona maturami wróciła na taką chwilę... i zaległe 40 zł. wpłaciła.
  3. [URL]https://picasaweb.google.com/115670091005766533609/TosiaMajaIRoki?authkey=Gv1sRgCPe-jPzbk_eNIA[/URL]# niestety, właśnie wyczerpałam limit miejsca, więc tylko tyle fot... :roll:
  4. Jestem, choć majówka z maturami wciąż trwa i wykańcza mnie skutecznie... Stąd moja absencja. Maluszki: Tosia, Maja i Roki są kochane, ale i roznoszą chałupę, która po dwóch tygodniach i tak wymaga odgruzowania... Dziś porobiłam fotki, ale tak byle porobić, wszystkie rogówkowe, te plenerowe o wiele lepsze! Wrzucę jednak, bo pewnie ktoś stęskniony i sie zamartwia o nie...
  5. Nie marudź, co ja mam powiedziec?... zobacz, co mi Bjuta zafundowała... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/32488-**Czterej-pancerni-Platon-Inka-Byron-Junior-i-Halbinka-o-ogromnym-sercu**/page180[/URL] (a miałam się najpierw przenieść do niewidocznego albumu... )
  6. mała rozczula, ale niepokoi mnie ta jej senność... uważajcie!
  7. niestety nie mogę pomóc bezpośrednio, ale jestem z Wami sercem! Lordziu, znajdziesz swój dom!
  8. [URL]http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.187341064647442.46978.132325090149040[/URL]
  9. Zwierzaki podziwiać! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccPVKTEKlI/AAAAAAAAFDs/rdj_w60yTvA/s640/DSC_0262.JPG[/IMG] ja... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccPoXasmkI/AAAAAAAAFEE/ZkFBgDTYu0U/s640/DSC_0269.JPG[/IMG] Gosiara i Jarek [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccgY-c480I/AAAAAAAAFSo/-nRSN4WaA4Q/s640/DSC_0517.JPG[/IMG] Betta [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccQ4fl1cGI/AAAAAAAAFFc/xVk1g6StAEo/s640/DSC_0291.JPG[/IMG] Formica i jej TŻ [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccRVZ5YyZI/AAAAAAAAFGA/KZdv00RyGAk/s512/DSC_0303.JPG[/IMG] Alina [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/Tccct8qkKkI/AAAAAAAAFIs/-bB4auC4LR4/s640/DSC_0342.JPG[/IMG] Ma ja [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccjgLjI7jI/AAAAAAAAFXk/_7Q-zJ7Qp0w/s640/DSC_0601.JPG[/IMG] Marra
  10. [quote name='ma-ja']:evil_lol: Najbardziej mi się podoba Jarek z rogami :lol: Fotki świetne, Halbina nie wywalaj nic! Ja wrzuciłam dziś trochę na FB, zerknijcie, bo na życzenie mogę niektóre usunać (w końcu nie każdy chce mieć swoja twarz na FB :cool3: )[/QUOTE] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccPylQbQTI/AAAAAAAAFEM/CI123pYdMBs/s512/DSC_0271.JPG[/IMG]
  11. A tak, juz sie zaczelo... ale w sobote i wczoraj zasuwalam na akcji w Platanie, akcji naszej fundacji [URL]https://picasaweb.google.com/115670091005766533609/PlatanAkcjaMaj[/URL]#
  12. Tak, pol dogomanii tesknilo za Bjutką ... ta lepsza polowa! Psiaki rozczulają
  13. aaaaaaaaaaaaalllllleeeeeeeeeeee ssssuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr!
  14. Nic nie wywalę... specjalnie wybierałam twarzowe... :P
  15. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccMhcQqGXI/AAAAAAAAFA4/urIvUj6aX34/s512/DSC_0211.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccMswmM8fI/AAAAAAAAFBM/sU9LY031kx0/s512/DSC_0216.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccNC7-HLpI/AAAAAAAAFBg/M75kM_Iic4E/s512/DSC_0221.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccNOxFkOFI/AAAAAAAAFB0/oIdn5OyaLWQ/s512/DSC_0226.JPG[/IMG]
  16. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccJxt-ipRI/AAAAAAAAE_Y/RZSviQyhzNw/s576/DSC_0187.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccLext72AI/AAAAAAAAFAc/Cr11jTqouEI/s512/DSC_0204.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccMEYKasOI/AAAAAAAAFAs/7E8Hyy9Mrzc/s512/DSC_0208.JPG[/IMG]
  17. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccGay-t_pI/AAAAAAAAE8I/7XtoPvIZ3Qk/s512/DSC_0130.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccGnJMz5hI/AAAAAAAAE8Q/09nucgqZ0Lc/s512/DSC_0132.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccIoAfmx8I/AAAAAAAAE-Q/kO5Ve7PrVtg/s640/DSC_0169.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccJas8fcBI/AAAAAAAAE_I/Tu-XjnDbtY4/s512/DSC_0183.JPG[/IMG]
  18. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccC56ye-BI/AAAAAAAAE4A/Efp0Vf9Zc2c/s640/DSC_0052.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccDD1hlc7I/AAAAAAAAE4Q/zn8EcT3zzxc/s640/DSC_0056.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccDLU4pgyI/AAAAAAAAE4Y/36JDrl4utCw/s640/DSC_0058.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccDhyWet6I/AAAAAAAAE4s/o5J04AaiNFc/s640/DSC_0063.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccEmmWv2MI/AAAAAAAAE5w/cwSIvGLpfl0/s640/DSC_0079.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccFYU7_N1I/AAAAAAAAE64/J9L_ISgNYf4/s640/DSC_0103.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccGLblY2lI/AAAAAAAAE70/elsD2D_wumU/s512/DSC_0122.JPG[/IMG]
  19. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccBSs5XTFI/AAAAAAAAE2o/r98vQkWS_-A/s512/DSC_0030.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccBW_M5kAI/AAAAAAAAE2s/Re9K1_Pzw5o/s576/DSC_0031.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccBik5-wwI/AAAAAAAAE28/_QcLD5pWruA/s640/DSC_0035.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccBmraMfuI/AAAAAAAAE3E/QpLkqN4xo5M/s512/DSC_0037.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccCUtxSnBI/AAAAAAAAE3Y/QT6kVHYMeXE/s576/DSC_0042.JPG[/IMG]
  20. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/Tcb-JBbrvvI/AAAAAAAAE0k/K0QJwjyUDC8/s640/DSC_0668.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/Tcb_nbGDJRI/AAAAAAAAE1o/DViRrPPAUBk/s576/DSC_0015.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TccAkJUtWhI/AAAAAAAAE2M/_uoKaxSgETw/s512/DSC_0021.JPG[/IMG]
  21. nie zdarza się, tak wydaje się koty podczas akcji w SCC, schroniskowe z Katowic, po rozmowie i podpisaniu umowy adopcyjnej, jednak z zastrzeżeniem, że mogą wrócić do schroniska i z prośbą o kontakt i informacje... dla tych kotów to szansa i akcje się sprawdzają. Jednak nasze, fundacyjne, mają dt i nie jesteśmy aż tak zdesperowani, by wydawać natychmiast... akcje traktujemy raczej jako autoreklamę fundacji i możliwość edukacji społeczeńtwa...
×
×
  • Create New...