-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Niestety ja na razie finansowo nie pomogę, mam długi do spłacenia i parę złoty na maj na koncie... Ale ogloszenia u CatAngel polecam, tanio, solidnie, skutecznie! Tym razem foty śliczne! Opiszcie maluchy - płeć i jakieś imionka do ogloszeń. [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=117559[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie!!!-Pomagamy-maluchom!-Pomóż-i-TY-.!-GDZIE-JESTEŚCIE-SZKRABY/page29[/URL] a każdy, kto ma ochotę pomóc w oglaszaniu jest na wagę złota! w fundacji niestety nie mamy osoby, ktora mogłaby sie temu poświęcić... każdy ogłasza w kilku miejscach co najwyżej, a im więcej ogloszeń , tym większa pewność! -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
ludziska oglądają i braliby już... gdybyśmy wydawali na akcji, nie mielibyśmy zwierzaków... ale nie wydajemy, ludziska mogą pytać, chętni wypełniają ankietę i potem analizujemy te ankiety, weryfikujemy wstępnie, jeśli pozytywnie, to umawiamy się na wizytę przedadopcyjną, dopiero wtedy po kilku dniach i wizycie ewentualnie wydajemy zwierzę i to po podpisaniu umowy adopcyjnej oczywiście. Ale akcje warto robić, reklama, uświadamianie, możliwośc pokazania podopiecznych i teoretycznie kilka domów, no i wsparcie finansowe... -
piękny bestyj, poznalam osobiście jednego takiego, można się zakochać!
-
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Bounty była z Bytomia Podrzucam nasz watek! -
Malutka sunia,mieszkała pod mostem przy drodze-zostaje w DT na zawsze :D
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Super decyzja, oby więcej dobrych ludzi, którzy dadzą dt i zakochają się w psiaku! -
Ciąża,łańcuch,głód,zabite dzieci-Asta z Radlin ma już DOM !!!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Spróbuj się cieszyć tym, że dałaś jej szansę na wspaniały dom. I trzymajmy kciuki, żeby wszystko było dobrze! -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
halbina replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Widzę, że sytuacja opanowana, to super, bo u mnie teraz marny czas: matury... -
Ciąża,łańcuch,głód,zabite dzieci-Asta z Radlin ma już DOM !!!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
super, zaciskam kciuki! -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
W górę!!! po pomoc!!! po domki!!! -
ja tam słyszałam, że żeby świnię na dzika przerobić, to dobra jest pasta do butów, ale do zębów... :P
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBxFLlypxI/AAAAAAAAEMg/FyGKfSOPLWI/s512/DSC_0278.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBxBzGdZQI/AAAAAAAAEMQ/mY67-pJErsA/s512/DSC_0262.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBxDIoJBHI/AAAAAAAAEMU/VDgZ-9cSLUA/s512/DSC_0265.JPG[/IMG]
-
Pomponik: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBxNQUJPVI/AAAAAAAAEMs/J3o2y_F0Fkc/s512/DSC_0283.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBuKU27PDI/AAAAAAAAEHs/4qKVp1DX06M/s512/DSC_0116.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBwgbobqpI/AAAAAAAAELc/HqK3vzD2ogI/s512/DSC_0227.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBwow4FFmI/AAAAAAAAELs/USX9s8eWiMg/s512/DSC_0233.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBwql3Sv5I/AAAAAAAAEL0/2ZqmC6uyZCg/s512/DSC_0238.JPG[/IMG]
-
Sparta: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBswzcNLkI/AAAAAAAAEF0/7zFNP3HQ7qw/s512/DSC_0029.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBsbiSgXyI/AAAAAAAAEE8/uQYFeOvjvBk/s512/DSC_0007.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBsZ4wb3LI/AAAAAAAAEE4/rPqTVDkjp20/s576/DSC_0005.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBslF6L_JI/AAAAAAAAEFY/ocxyBbGrkaM/s512/DSC_0020.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBvZWsEdII/AAAAAAAAEJs/I2EAQNMTJbY/s512/DSC_0182.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBvvTei1BI/AAAAAAAAEKA/EwijN2HgXxg/s512/DSC_0192.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBv-QQGGlI/AAAAAAAAEKQ/AzYxGMmVlhE/s512/DSC_0197.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBwHpDs5iI/AAAAAAAAEKk/5kZNiFM26uw/s512/DSC_0203.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBwWePXnuI/AAAAAAAAELE/1IKkjpoP0kA/s576/DSC_0219.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBwZbOTVVI/AAAAAAAAELM/lRItdZ-H8uA/s576/DSC_0221.JPG[/IMG] _________________ [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=114448"][IMG]http://tnij.org/_hal_4[/IMG][/URL] [URL="http://www.facebook.com/album.php?aid=40840&id=132325090149040#!/SzaraPrzystan"]http://www.facebook.com/album.php?aid=4 ... raPrzystan[/URL]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBuUx5L8II/AAAAAAAAEIU/dfFGNSWnXWM/s640/DSC_0141.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBu64wMoSI/AAAAAAAAEIw/WrAyNjortEs/s576/DSC_0160.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBvCp8C1zI/AAAAAAAAEI4/cf5A7DDvmhM/s512/DSC_0163.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBvHp89gMI/AAAAAAAAEJA/ORXmmp76AG0/s512/DSC_0165.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBvVlzV1xI/AAAAAAAAEJk/JBZvhRjBjmk/s512/DSC_0179.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBvXq1EweI/AAAAAAAAEJo/Nl5C0NxYtvM/s512/DSC_0180.JPG[/IMG]
-
Jurij... powinien się nazywać Garfield... to imię bardzo oddaje jego charakter...bardziej aktywny jest w nocy niż za dnia... kocha spać. [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/roflmao.gif[/IMG] [IMG]http://edwardkhoo.com/wp-content/uploads/2008/04/garfield.jpg[/IMG] Juruś zwany Garfieldem: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBtEI2QG4I/AAAAAAAAEGs/dYRWqMgxPgo/s512/DSC_0056.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBtQCCuyQI/AAAAAAAAEG4/yp2Iieg0LH8/s512/DSC_0060.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBthR14M2I/AAAAAAAAEHQ/I6YPRN_UGf4/s512/DSC_0094.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TbBuNxMRgbI/AAAAAAAAEH8/IyajXSQe88E/s512/DSC_0126.JPG[/IMG]
-
biało-czarny dog to arlekin, płaszczowy musiałby mieć okrywę czarną na całym grzbiecie... Białas pewnie koncert z powodu ptaka zrobił jakiegoś...
-
[quote name='halbina']no dobra, to niech przyjedzie do mnie, ale nie mogę go utrzymywać w tej chwili... musicie zadbać o wyprawkę dla niego: jedzonko, obróżkę na początek...[/QUOTE] [quote name='halbina']w sprawie psiaka nikt do mnie na pv nie pisał, ja po niego nie mam jak pojechać, trzeba go dwieźć. Mam za to propozycję wyprawki dla niego, ma dotrzeć jutro - dziękuję! Niestety do pierwszego mam postnie...[/QUOTE] [quote name='BUDRYSEK']do czasu wyjazdu do halbiny Cynamonek bedzie u mnie[/QUOTE] [quote name='Klaudus__'][I]Jutro Budrysek musi z małym do weta jechać - sporo na wadze stracił... Kaszle... To szczylek - nie ma żartów... Dziękuję Aga,że zgodziłaś się Go pod skrzydełko zabrać...[/I][/QUOTE] [quote name='halbina']proponowałam i nikt się do mnie nie zwrócił, szczeniak został zaopiekowany przez dziewczyny, ja wiem tyle, co wyczytam na wątku... w tej chwili nie mogę dłużej oferować dt, bo w naszej fundacji jest obecnie 44 zwierzaki w potrzebie, w tym małe szczeniaki i kocięta, a ja w maju mam przechlapane z powodu matur.[/QUOTE] Sorki, ale piesek ma wątek już miesiąc, ja deklarowałam dt 28.03. i mam wrażenie, że propozycja nie była wzięta pod uwagę. Wobec tego pomagam tam, gdzie jestem potrzebna.
-
proponowałam i nikt się do mnie nie zwrócił, szczeniak został zaopiekowany przez dziewczyny, ja wiem tyle, co wyczytam na wątku... w tej chwili nie mogę dłużej oferować dt, bo w naszej fundacji jest obecnie 44 zwierzaki w potrzebie, w tym małe szczeniaki i kocięta, a ja w maju mam przechlapane z powodu matur.
-
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/Tayt7vOvQOI/AAAAAAAADl0/Ob6aWMdNOwA/s640/DSC_0107.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/Tayt-turslI/AAAAAAAADl8/KwFKo1pPr_g/s640/DSC_0109.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TayuFMn39qI/AAAAAAAADmM/OwicK3IoxCU/s640/DSC_0113.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TayuPjIcNcI/AAAAAAAADmo/_aPwM5zHvCM/s640/DSC_0120.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TayuWbQgarI/AAAAAAAADm4/IZTBuaNdKss/s640/DSC_0124.JPG[/IMG] [URL]https://picasaweb.google.com/115670091005766533609/Kociambry[/URL]# -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TayswQEGPHI/AAAAAAAADis/fy0NbubiKkg/s512/DSC_0060.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/Taysx53mQNI/AAAAAAAADi0/kvShPj-Z-7M/s512/DSC_0062.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/Tays0-JXIsI/AAAAAAAADjA/SCYEZw8rCdk/s512/DSC_0065.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TaytAMvx7qI/AAAAAAAADjo/qm0Le8tGMpw/s640/DSC_0075.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TaytCv68g6I/AAAAAAAADjw/-r7kv94sC14/s640/DSC_0077.JPG[/IMG] -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/Tayr0m1torI/AAAAAAAADf8/kl6puoLLilc/s640/DSC_0002.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/Tayr2gCbQOI/AAAAAAAADgA/Peuk0FdC9Kc/s640/DSC_0005.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TaysIQ0_cKI/AAAAAAAADgo/vZw3HdJdirY/s640/DSC_0018.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TaysNmczN1I/AAAAAAAADg8/6JAyvk1J56M/s640/DSC_0025.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/Taysg1eYKSI/AAAAAAAADhw/nL0RtjRvowM/s512/DSC_0039.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/Taysi0KOqvI/AAAAAAAADh4/Q6U1b-NhJu8/s512/DSC_0045.JPG[/IMG] -
ogłaszajcie!!!