-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
i... pojechały panny: jedna - Pyzia - do Zabrza, do pana Zbyszka, który ma dwóch dziesięcioletnich synków bliźniaków, do mieszkania z kotem, mała cała rozmerdana do chłopaków... druga - Mamba - do Bytomia, do państwa bez dzieci, z perspektywą wyjazdów przez ponad pół roku na działkę, czyli kontakt z żywą naturą. Gorzej będzie ze zdjęciami, bo państwo komputera nie mają, nawet nie naciskałam na fotki czy emaile w ich przypadku. I jeszcze Lipton pojechał dziś do swojego domku! Jemu trafiła się nadzieja na domek niedawno, pani zadzwoniła, że szuka kotki, powiedziałam, że mam tylko kocurki, podrzuciłam jej informacje o innych kotach fundacyjnych i... wróciła do nas... pytając o Liptona! szok, pozytywny szok... na dziś się umówiła i tak Lipton stał się panem na włościach u pani Joasi! Że maluchy: szczeniaczki miniaturki znajdą domki to było jasne. Przed pół godziną dzwoniła zdesperowana pani, pytała o Mambę. Ma siedmioletniego synka i mieli identycznego szczeniaka, niestety wpadł pod samochów, teraz syn bardzo rozpacza. Pani odpowiadała rzetelnie na moje pytania i wysłuchała pogadanki, głos jej się zalamywał, wierzę, że to naprawdę był zbieg okoliczności i prawdziwy wypadek, gdyby więc ktoś wiedział cos o kloniku Mamby, to dajcie znać, tyle że pani aż ze Szczecina! Zaprosiłam ją na dogomanię. Teraz tylko pozostaje problem książeczek suczek, które Bubu miała mi wysłać, a ja będę musiała wysłąć je w trzy różne miejsca. Bjutko, dziękuję za superskuteczne allegro! możesz wymienić na inne psiaki, ponoć to jeszcze 5 dni... DG32, dzięki za ogłoszenia! pan z Katowic dzięki Tobie znalazł Klusię...
-
Inka=rogówka i Platonisko: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0eKH2AS04I/AAAAAAAABjA/uq1iazhITpc/s640/P1040004.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0eKLvYT3fI/AAAAAAAABjY/AdqtP0ldgK0/s640/P1040005.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0eKOtSNrRI/AAAAAAAABjg/WEGc4c47IU0/s640/P1040006.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0eKRZqDl3I/AAAAAAAABjk/HTAnFbDSF3k/s640/P1040007.JPG[/IMG]
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
halbina replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
fajnie, że w końcu ma domek! a Chanel?... czemu jeszcze u Ciebie?... takie piękny whiskasowy kotek... -
zaciskam kciuki za psiaka i domek!
-
wieści i pozdrowionka od Toli: rosnę... jestem bardzo grzecznym pieskiem, załatwiam sie już na dworze, jestem wprost ubóstwiana i bardzo kochana przez swoich państwa! i ja ich bardzo kocham, dziękuję, że dostałam szansę! [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0Zlg4XS_7I/AAAAAAAABh8/vEUUxix43f8/s640/IMG_6022%5B1%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0ZlToWjL5I/AAAAAAAABh4/zEQwE6iS87I/s640/IMG_6021%5B1%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0ZlANFntRI/AAAAAAAABhc/WaYLi5Y9qbY/s640/IMG_6024%5B1%5D.JPG[/IMG]
-
Srebrna Elza i jej kociątko tri... Elza ma domek w Gliwicach!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
kto jeszcze pamięta? [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/Szkosf4E1sI/AAAAAAAAA-U/ae6MtEVL72U/s512/elza2.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzkoozYvVyI/AAAAAAAAA-Q/FHa30QJdrpw/s512/elza1.jpg[/IMG] -
no właśnie... doradziłam Panu dorosłą suczkę z tymczasu, rozważa taką do 1,5 roku...
-
no to może ubijemy interes... zgłosił się do mnie pan po suczkę szczeniaka, jednak widzę problem i próbujemy go rozwiązać... pan z przyczyn życiowych został sam i szuka towarzystwa oraz przyjaciela. Domek fajny z jednym zastrzeżeniem: pan pracuje i suczka byłaby sama po 9 godzin. Moje szczeniaki są jeszcze zbyt małe i w ogóle nie wiem, jak miałyby załapać zasady czystości, skoro pół dnia miałyby być same, na dodatek są szczekliwe i głośno wyrażają żal, kiedy wychodzę do pracy, a zostają z innymi zwierzakami. Pan ma córeczkę, więc chce suczki młodej, zsocjalizowanej już albo najchetniej szczeniaczka... Co Ty na to, Glutofio? A może macie jakieś inne młode, nieduże kandydatki w swojej fundacji?
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
halbina replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
prześlij do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] czy Hana akceptuje mężczyzn? a jak z dziećmi? mam chętnego pana, problem jednak w tym, że suczka musiałaby zostawać po 9 godzin sama w mieszkaniu w bloku... wytrzymałaby? jak z czystością i czy nie niszczy w domu? czy zostawiona sama wyje albo szczeka, czy też jest spokojna i grzeczna? -
Widzew-Wschód ul.Smetany-błąka się suka !!// ODNALEZIONA!Już w domu.
halbina replied to ewi1984's topic in Już w nowym domu
bardzo się cieszę, że dobrze poradziłam Żabie13 i Ewi1984, żeby koniecznie sama się zarejestrowała i osobiście założyła wątek... i proszę, jak sprawnie poszło! szczęście amatora i jaka satysfakcja na pewno... na pewno też zasłużona! pozdrawiam wszystkich i też czekam na zdjęcie bohaterki tego wątku... -
Wyrzucony w mroźną noc kochany Fuks - Fuks za TM
halbina replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
fajniutki ten Wasz Fuks, trzymam za niego kciuki! -
to masz wesolutko w tym stadku...
-
Widzew-Wschód ul.Smetany-błąka się suka !!// ODNALEZIONA!Już w domu.
halbina replied to ewi1984's topic in Już w nowym domu
więc jednak warto było się zarejestrować... cieszę się, że tak szybko coś się wyjaśniło, trzymam kciuki za akcje! -
dziś pomogliśmy przestać cierpieć Juniorowi (dymny kocurek), choroba podstępnie go zaatakowała i bardzo szybko wyniszczyła jego organizm... brykaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem, Juniorku! razem z Byronkiem... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0eKTIViDHI/AAAAAAAABjs/jUZkaGYk31w/s800/P1040008.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFCXVF_zQI/AAAAAAAAAMg/W-YDxvQqAo4/s640/PC200036.JPG[/IMG]