Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. jakieś ładne lale bym kupiła..z gumy,typu niemowlak czy coś...-nie Barbie bo tych mamy duzo;),
  2. ja oczywiscie tez przekazuje te nadpłacone grosze na dług Alfa i dziękuję [korzystając z okazji] za zdjecia przesyłane mmsem :)
  3. Kejciu jak dobrze ,że go wziełyscie, -nacierpiał by sie biedaczysko,a w CH nikt by mu nie pomógł...
  4. https://www.facebook.com/events/176764816081129/ - SŁOŃCE DLA ZNAJDEK, to projekt spełniający marzenia psów z Fundacji Znajdki o wybiegu na terenie przytuliska. Wielu wspaniałych ludzi połączyło swoje zdolności, aby pomóc w realizacji tego marzenia. W akcji wzięli udział znani i lubiani miłośnicy zwierząt: Stan Borys, Sebastian Cybulski, Sambor Czarnota, Marta Dąbrowska, Urszula Dudziak, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Kaczor, Anna Maleady, Sylwia Wysocka. Pierwszy etap już za nami –zaprzyjaźnieni artyści wykonali unikatowe talerze metodą fusingu w pracowni LEAVI Jolanty Scherling i podarowali je na aukcję. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na budowę wybiegu. Pomysłodawcą tego niezwykłego przedsięwzięcia jest miesięcznik Cztery Łapy. Firma METAL PLAST DOG PARK zrobiła projekt placu zabaw i przekaże naszej fundacji pierwsze urządzenia. Osoby chętne zapraszamy do kontaktu: Dorota tel. 605 585 603. Wylicytowana kwota zostanie przekazana jako darowizna dla Fundacji. Aukcja trwa do 15 września. Serdecznie prosimy w imieniu naszych znajdkowych psów o wspieranie projektu SŁOŃCE DLA ZNAJDEK i udział w aukcji. Kochani UDOSTĘPNIAJCIE!!! Zaproście do udziału znajomych.
  5. śliczny psiaczek:) czy dobrze zrozumiałam - Albert wyszedł ze schroniska w Chrcynnie bez : szczepienia na wściekliznę,chipa,kastracji?
  6. jak dobrze to słyszec ! Podajcie,proszę konto,bo straciłam wszystkie pv
  7. kupię "Wieżę Jaskółki " z sagi o Wiedźminie -wolałabym tu, na psa niz po prostu w księgarni..
  8. Ulvheddin pisze na FB: BARDZO WAŻNE!!!! " Potrzebna osoba, która we wtorek pojedzie z Gizmulcem na kastrację. Ok 13. Niestety musiałabym go podrzucic przed 10 a odebrac po 19 "moze ktos z WQrocławia mógłby pomóc?
  9. Fajnie było zobaczyc Was wszystkie :) nawet Malagos przywiało ;) , szkoda,że tak rzadko sie spotykamy...
  10. Spotkajmy się już jutro!!! odwiedźcie "Znajdki"na Polu Mokotowskim [Dzień Ziemi]!!- namiot w miejscu gdzie i inne prozwierzęce organizacje.
  11. a ja przypomne nasz apel o podarowanie drobiazgów: biżu, figurek,maskotek i co tam jeszcze zalega na doroczną loterie znajdkową w Dniu Ziemii 24.04-Pola Mokotowskie!!!! bardzo prosimy, mozna przynieść bezposrednio, mozna jeszcze komus podrzucić . Ula, będziesz?
  12. http://warszawa.tvp.pl/24442365/15032016 Możecie obejrzeć nasze przytulisko w programie TVP "Mój pies i inne zwierzaki". Poznać znajdkowe psy mieszkające w kojcach oraz koty biegające po domu Przytulisko Znajdkijest może dla Was za daleko więc macie okazję zobaczyć nas na żywo. Zapraszamy:) 15.03.2016 15.03.2016 warszawa.tvp.pl
  13. Bardzo , bardzo dziękujemy :) własnie takich "drobiazgów" nam potrzeba! KOCHANI ZNAJDKOWI PRZYJACIELE I DARCZYŃCY !!! UDAŁO SIĘ !!! Dzięki pomocy Stowarzyszenie w Obronie Zwierząt Dzikich i Udomowionych " Filemon" możecie przekazać swój 1% podatku znajdkowym podopiecznym. To dla nas wspaniała wiadomość -dzięki zebranym funduszom opłacamy ZAWSZE leczenie naszych zwierzaków....
  14. Nadziejko, w tym ogłoszeniu jest podany mail- napisz proszę ,bo ja tylko skopiowałam wiadomość z fejsbuczka :)
  15. kopiuję: 24 kwietnia 2016 na Polu Mokotowskim w Warszawie obchodzimy DZIEŃ ZIEMI w związku z tym,ze Znajdki czynnie uczestniczą w ty,m wydarzeniu -prośba o pomoc: "W każdym domu zalegają niepotrzebne skarby. Przed Świętami zachęcamy do przejrzenia tego, co nie jest już potrzebne, a może pomóc znajdkom opłacić KOLOSALNE DŁUGI w lecznicach. Jak co roku będziemy gościć na Dniu Ziemi ze swoim stoiskiem i planujemy loterię fantową. Potrzebujemy ładnych , fajnych rzeczy. Może ktoś robi biżuterię, figurki i mógłby nas wspomóc? Część tych fantów możemy przeznaczyć na bazarki. A moze macie zalegające pluszaki, zabawki i tzw:durnostojki które zamiast porastać kurzem wspomogą zwierzaki? Bardzo prosimy już teraz, bo długi rosną, zwierząt przybywa, a kasy coraz mniej:( Adres do wysyłki podam na priv lub poproszę o maila: [email protected] Przytulisko Znajdki k/Radzymina" tel 664 821 160 Zapraszamy też do odwiedzin naszego stoiska [znajdziecie nas tam gdzie i inne organizacje prozwierzęce .]
  16. o stąd ;) http://www.dzienziemi.org.pl/2016/index.php
  17. "Przed nami przygotowania do kolejnych obchodów Światowego Dnia Ziemi 2016, których finał odbędzie w dniu 24 kwietnia 2016r. w godz. 10.00 - 18.00, w parku Pole Mokotowskie, w Warszawie. " -czy Znajdki sie wybierają ?
  18. Ewa, masz zapchaną skrzynkę ;) -podaj mi proszę nr konta na pv , jak wpłynie kasa za pozostałe 2 książeczki to zaraz przeleję .
  19. Pani Jola bardzo prosi: czy ktoś mógłby pozyczyć transporter na kółkach dla sredniego psa? -transport na badanie i ew.operację suni .
  20. na hotelik dla biednej zadłużonej Poli :http://www.dogomania.com/forum/topic/334034-sumi%C5%84ska-i-inni-na-hotelik-poli-do-0912/
  21. malutki bazarek dla Poli-http://www.dogomania.com/forum/topic/334034-sumi%C5%84ska-i-inni-na-hotelik-poli-do-0912/ Eva-ukradłam tekst ,ale w dobrej intencji ;)
×
×
  • Create New...