-
Posts
4849 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mimiś
-
jakieś ładne lale bym kupiła..z gumy,typu niemowlak czy coś...-nie Barbie bo tych mamy duzo;),
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
https://www.facebook.com/events/176764816081129/ - SŁOŃCE DLA ZNAJDEK, to projekt spełniający marzenia psów z Fundacji Znajdki o wybiegu na terenie przytuliska. Wielu wspaniałych ludzi połączyło swoje zdolności, aby pomóc w realizacji tego marzenia. W akcji wzięli udział znani i lubiani miłośnicy zwierząt: Stan Borys, Sebastian Cybulski, Sambor Czarnota, Marta Dąbrowska, Urszula Dudziak, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Kaczor, Anna Maleady, Sylwia Wysocka. Pierwszy etap już za nami –zaprzyjaźnieni artyści wykonali unikatowe talerze metodą fusingu w pracowni LEAVI Jolanty Scherling i podarowali je na aukcję. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na budowę wybiegu. Pomysłodawcą tego niezwykłego przedsięwzięcia jest miesięcznik Cztery Łapy. Firma METAL PLAST DOG PARK zrobiła projekt placu zabaw i przekaże naszej fundacji pierwsze urządzenia. Osoby chętne zapraszamy do kontaktu: Dorota tel. 605 585 603. Wylicytowana kwota zostanie przekazana jako darowizna dla Fundacji. Aukcja trwa do 15 września. Serdecznie prosimy w imieniu naszych znajdkowych psów o wspieranie projektu SŁOŃCE DLA ZNAJDEK i udział w aukcji. Kochani UDOSTĘPNIAJCIE!!! Zaproście do udziału znajomych. -
kupię "Wieżę Jaskółki " z sagi o Wiedźminie -wolałabym tu, na psa niz po prostu w księgarni..
-
Ulvheddin pisze na FB: BARDZO WAŻNE!!!! " Potrzebna osoba, która we wtorek pojedzie z Gizmulcem na kastrację. Ok 13. Niestety musiałabym go podrzucic przed 10 a odebrac po 19 "moze ktos z WQrocławia mógłby pomóc?
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Fajnie było zobaczyc Was wszystkie :) nawet Malagos przywiało ;) , szkoda,że tak rzadko sie spotykamy... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Spotkajmy się już jutro!!! odwiedźcie "Znajdki"na Polu Mokotowskim [Dzień Ziemi]!!- namiot w miejscu gdzie i inne prozwierzęce organizacje. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
a ja przypomne nasz apel o podarowanie drobiazgów: biżu, figurek,maskotek i co tam jeszcze zalega na doroczną loterie znajdkową w Dniu Ziemii 24.04-Pola Mokotowskie!!!! bardzo prosimy, mozna przynieść bezposrednio, mozna jeszcze komus podrzucić . Ula, będziesz? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
http://warszawa.tvp.pl/24442365/15032016 Możecie obejrzeć nasze przytulisko w programie TVP "Mój pies i inne zwierzaki". Poznać znajdkowe psy mieszkające w kojcach oraz koty biegające po domu Przytulisko Znajdkijest może dla Was za daleko więc macie okazję zobaczyć nas na żywo. Zapraszamy:) 15.03.2016 15.03.2016 warszawa.tvp.pl -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bardzo , bardzo dziękujemy :) własnie takich "drobiazgów" nam potrzeba! KOCHANI ZNAJDKOWI PRZYJACIELE I DARCZYŃCY !!! UDAŁO SIĘ !!! Dzięki pomocy Stowarzyszenie w Obronie Zwierząt Dzikich i Udomowionych " Filemon" możecie przekazać swój 1% podatku znajdkowym podopiecznym. To dla nas wspaniała wiadomość -dzięki zebranym funduszom opłacamy ZAWSZE leczenie naszych zwierzaków.... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Nadziejko, w tym ogłoszeniu jest podany mail- napisz proszę ,bo ja tylko skopiowałam wiadomość z fejsbuczka :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
kopiuję: 24 kwietnia 2016 na Polu Mokotowskim w Warszawie obchodzimy DZIEŃ ZIEMI w związku z tym,ze Znajdki czynnie uczestniczą w ty,m wydarzeniu -prośba o pomoc: "W każdym domu zalegają niepotrzebne skarby. Przed Świętami zachęcamy do przejrzenia tego, co nie jest już potrzebne, a może pomóc znajdkom opłacić KOLOSALNE DŁUGI w lecznicach. Jak co roku będziemy gościć na Dniu Ziemi ze swoim stoiskiem i planujemy loterię fantową. Potrzebujemy ładnych , fajnych rzeczy. Może ktoś robi biżuterię, figurki i mógłby nas wspomóc? Część tych fantów możemy przeznaczyć na bazarki. A moze macie zalegające pluszaki, zabawki i tzw:durnostojki które zamiast porastać kurzem wspomogą zwierzaki? Bardzo prosimy już teraz, bo długi rosną, zwierząt przybywa, a kasy coraz mniej:( Adres do wysyłki podam na priv lub poproszę o maila: [email protected] Przytulisko Znajdki k/Radzymina" tel 664 821 160 Zapraszamy też do odwiedzin naszego stoiska [znajdziecie nas tam gdzie i inne organizacje prozwierzęce .] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
o stąd ;) http://www.dzienziemi.org.pl/2016/index.php -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
"Przed nami przygotowania do kolejnych obchodów Światowego Dnia Ziemi 2016, których finał odbędzie w dniu 24 kwietnia 2016r. w godz. 10.00 - 18.00, w parku Pole Mokotowskie, w Warszawie. " -czy Znajdki sie wybierają ? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
mimiś replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ewa, masz zapchaną skrzynkę ;) -podaj mi proszę nr konta na pv , jak wpłynie kasa za pozostałe 2 książeczki to zaraz przeleję . -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Pani Jola bardzo prosi: czy ktoś mógłby pozyczyć transporter na kółkach dla sredniego psa? -transport na badanie i ew.operację suni . -
na hotelik dla biednej zadłużonej Poli :http://www.dogomania.com/forum/topic/334034-sumi%C5%84ska-i-inni-na-hotelik-poli-do-0912/
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
mimiś replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
malutki bazarek dla Poli-http://www.dogomania.com/forum/topic/334034-sumi%C5%84ska-i-inni-na-hotelik-poli-do-0912/ Eva-ukradłam tekst ,ale w dobrej intencji ;)