[quote name='nane'][FONT=Courier New][COLOR=magenta]nikt nas nie odwiedza :placz:[/COLOR][/FONT] :placz: :placz:[/quote]
Nie marudaj nie marudaj mi tutaj:eviltong:
piękny ogród maja do wybiegania się psy:p
a czemu reszta nie ma takich kombinezonów jak Vasyl?:eviltong:
Witam jee widze że teraz Ania się ostro za focenie wzieła:cool3:
robale,łabędzie...
a nie wiesz przypadkiem ile wstęp na wystawe będzie kosztował normalny i ulogowy?
wiesz wiesz bo Ty wszystko wiesz :eviltong:
Madzik na pewno nic poważnego Twój się załatwił w domu a Pipi wracając z spaceru poł. godzinnego na klatce :mad: maupa wredna jak nie wiem co :angryy:
może coś zjadł przy zabawie albo podejrzewam że trawe.:glaszcze:
Witaj Saro:lol:
ta fota mnie rozbawiła:evil_lol: zapisz go do szkoły muzycznej:eviltong:
[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8301/img1185ve6.jpg[/IMG]
Jaki tłok się zaczyna robić:p
[IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Zmorzaste/15maj7.jpg[/IMG]
dobra ja musze lecieć bo woda na zupe się całkowicie mi wygotuje;)
miłego dnia mimo niekorzystnej aury:p
:p
Ładne królestwo Twe:lol:
zapach bzu i konwalii zawsze na mnie działa:eviltong:
[IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Zmorzaste/14maj68.jpg[/IMG]
a tulipanek w ładnych kolorkach dwubarwnych
[IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/male%20zmorki/14maj65.jpg[/IMG]
taa pamiętam te wczorajsze niebo za to dzisiejsze jest fee:angryy:
a jaką pogode JASNOWIDZKO przewidujesz na następne dni?:eviltong:
:multi: :multi: :multi: kurcze ale się ciesze pierwszy raz w dodatku za pierwszym strzałem udało mi się coś wygrać:bigcool:
jaka ze mnie pani;)
Daria -Pegaza:lol:
[quote name='nane']co Pegaza może toples???:crazyeye:[/quote]
Blisko, blisko jestem w stroju kąpielowym, gdyż lato był upalne więc dużo czasu spędzaliśmy w wodzie:eviltong: no i robiliśmy fotki:p