Świetne fotki :lol: dziś mnie nie było na wystawie niestety inne plany mieliśmy,jeśli chodzi o wczorajszy dzień to nie byłam z psem tylko z dzieckiem:evil_lol:
hmm podejrzewam ze to rasa basset griffon vendeen:cool1:
[IMG]http://images21.fotosik.pl/313/80a976ecba1e8d33.jpg[/IMG]
a to maltańczyk i howanczyk czy jakos tak:cool1:
[IMG]http://images20.fotosik.pl/368/5609f7255e5f542f.jpg[/IMG]
a to shar pei tak jak myślałaś:eviltong:
[IMG]http://images21.fotosik.pl/313/921e3a7488a0b90d.jpg[/IMG]
pozdrawiam:lol: