-
Posts
16191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pegaza
-
hahahaha ubawiłaś mnie tym opowiadaniem:lol: a ten ptaszek nono wyrażnie sobie z Mikiego jaja robił:eviltong: mam nadzieje że Miki już ochłonął:p po tych jaskółkach
-
Witaj Madzik:lol: taa sesja opalającyh się facetów mmm:loveu: powaliła mnie na kolana;p dawaj dawaj bo ja też napalona jestem na reszte fotek:eviltong:
-
Witaj piękny widok:loveu: [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/994/tnimg0001ju8.jpg[/IMG] Widze te sadzonki:eviltong: [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/7864/tnimg0047ue5.jpg[/IMG] Sąsiad niczego sobie:eviltong: [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/8120/tnimg0051rc0.jpg[/IMG] Malownicze położenie działki, jest ogromna, piękna :loveu: no i te jezioro Albi ma kapiele zapewnione:evil_lol: [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9729/tnimg0024na7.jpg[/IMG] pozdrawiamy :lol:
-
Gratuluje udanego zakupu:loveu: piękny Cortez Scoby:loveu:
-
PIPI PO KĄPIELI NIE DO KOŃCA SUCHA:p [IMG]http://images20.fotosik.pl/338/9cca52694e249548med.jpg[/IMG] I JESZCZE JEDNO PODOBNE:eviltong: SPINECZKA GDZIEŚ JAK ZWYKLE UCIEKA:eviltong: [IMG]http://images21.fotosik.pl/283/1dd8d3c64804f77c.jpg[/IMG]
-
Witam dziewczyny wejdzcie sobie na strone [URL]http://www.karusek.com.pl/index.php?page=1[/URL] są szczotki i grzebienie dla yorków i nie tylko...
-
Witajcie :lol: U nas przyniósł troche słońca, troche deszczu:p A my zyczymy udanej niedzieli i również pozdrawiamy:eviltong:
-
Helo :lol: Toro w swoim żywiole:eviltong: [IMG]http://images20.fotosik.pl/331/fafe2fb23a441aaa.jpg[/IMG]
-
E to juz bardziej maltańczyka bo jest biały:cool1:
-
:haha: :haha: ale się uśmiałam z historyjki o bierzmowaniu. Imponujący ptak a ten kolor:eviltong: [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9780/tnimg0057ef1.jpg[/IMG]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pegaza replied to arima's topic in Foto Blogi
Witaj Pysiu:lol: jakie one są już duże:-o w tym kojcu tak tego nie było widać dopiero po wyjściu na dwór:-o pozdrowienia:lol: -
:sleep2: :bye: dobranoc
-
Weszłam zobaczyłam i czuje gule ogromną w gardle:-( heh Foxi wykorzystałam moment Twojej nieuwagi:eviltong: Dobranoc:sleep2:
-
Cze Aniu to smutna wiadomość ja tez się o tym dziś dowiedzialam:-( młoda dziewczyna eh zycie miala przed sobą.... a propo strony możesz podać namiar?
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pegaza replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Kobieto ależ ja mieszkam kurna pośrodku 3 dużych miast !! Sosnowca, Dabrowy Górniczej i Będzina :) Z czwartej strony są Psary... Toż to pępek świata :evil_lol: Na dodatek przez moją wieś przejeżdżają wszystkie autobusy podmiejskie...Jakieś naście numerów ;)[/quote] Niemożliwe to mieszkasz niedaleko mnie:cool1: -
[quote name='PositiveThought']dumna kradziejka :loveu: zobacz, jak dużo rolka papieru ma zastosowań, cóż za oryginalnie uniwersalne urządzenie...[/quote] Ale Capri ma łoże królewskie:p A rolka heh moj chomik rownież w niej lata po swoim M3:eviltong:
-
Witaj Saro:lol: po fotkach widać że pracujesz sumiennie nad lekcjami Aris jako bibelot:eviltong: [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/5111/img0995ht7.jpg[/IMG] A te jest słodkie:loveu: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4260/img1003ok6.jpg[/IMG]
-
Dzien dobry:p hmm ale teraz dla odmiany chcemy Capri z dwoma kucykami:eviltong:
-
Cze MADZIK:p Nie no filmik mnie zaskoczył zwłaszcza ten Toro jak odrzutowiec przemieszcza się po pokoju:eviltong: Master sprzedany kongu :p musisz koniecznie kupić dwa bo się chłopaki pozagryzają:eviltong:
-
Witaj Madziktoromaster:p ale galopuje:p [IMG]http://images20.fotosik.pl/327/d084eea9b3896426.jpg[/IMG] Master romantyk na tle kwiatków kucorek jak pank i ten jęzorek...:loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/327/fa2cf6d9473a5407.jpg[/IMG]
-
Capri to nie tylko sok:cool3: to wyspa w Włoszech:cool1: Jeee przyznaj się, że na żelu stawiałaś jej ten warkoczyk?:eviltong: i jeszcze psik psik lakierem Taft:lol:
-
Cze Martucha:lol: ale Ci rośnie przystojniak:loveu: kudłatek kofany [IMG]http://images20.fotosik.pl/326/7ed096cffe876895.jpg[/IMG]
-
Z Chorzowa ale Daga ostatnio zalatana a wkrótce wyjeżdza do Anglii Ale nigdy nic nie wiadomo...może znajdzie czas:lol: dobra ja znikam dobranoc:sleep2:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pegaza replied to arima's topic in Foto Blogi
Mniam mniam mniam dojadają resztki z siebie:p [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/male%20zmorki/7-8maj57.jpg[/IMG] O jeziuniu alem sie najadł:p z ledwością siedzi:eviltong: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/male%20zmorki/7-8maj59.jpg[/IMG] a propos jedzenia co one maja w tych miseczkach? -
No to dobranoc MADZIU :bye: