Witaj EWO:lol:
samej przeprowadzki nie zazdroszcze aż mi Cię żal :glaszcze:
Kilerkowi nie obcinaj włosów ma takie piękne:loveu: , ile ja bym dała żeby Pipi taki włos miała a że nie ma to ją ścinam:diabloti:
może papiloty by pomogły:p Kilerkowi i tak ciepło by mu nie było i włos naoliwiony i dobrze schowanyw bibułce:eviltong:
jestem ciekawa nowej fury oczywiście czekam na fotki:eviltong:
Witaj KASIU:lol: heh komitet powitalny:evil_lol:
[IMG]http://images21.fotosik.pl/324/ea941b6636f14d08.jpg[/IMG]
Matrix ma się dobrze tyle kuzynów ma do zabawy i koteczki:eviltong:
nie wiem może i tak[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/971.gif[/IMG]
o tutaj chodzą czyli masz racje:lol:
będe mykać musze do kuchni obiad a i ta Pipi mnie niepokoi.
dzieki za stronke z tym adresem[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F7.gif[/IMG]
Soma czuje sie dobrze leży rozłożona na balkonie bo jeszcze jest cień a jak siĘ słońce obróci to będzie z niego uciekać:eviltong:
A co najlepsze rano dzis balkon myłam i śmieci w kupke zrobiłam i zostawiłam :roll: a potem sprzątne a Soma wariatka akurat w te smieci musiała sie położyć.Przed chwilą te paprochy wyciągałam z pod niej:lol:
Ale mają łoże rozłożone:p
a Pipi cos dziś jest taka ehh nie teges rano mi śliną zwróciła nawet nie na ziemie tylko na swoją brode:roll: mam nadzieje, że to stan przejsciowy.
Witam:lol:
jakie te trole są juz ogromne:crazyeye: a tu język nam pokazuje:eviltong:
[IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Zmorzaste/6tyg97.jpg[/IMG]
Moja też nie lubi długo spacerować,a teraz przy tych upałach to juz wcale:shake: znaczy ja wychodze do minimum pół godziny 3 razy dziennie razem z Somą, bez niej krócej ale to się żadko zdaża bo wychodzimy zawsze razem.:p
Asiu to na pocieszenie żeby humorek sie poprawił:p
[IMG]http://images20.fotosik.pl/394/68aabbcf97d75b8a.gif[/IMG]:calus:
Masz pięknego pieska :lol: resztą się nie przejmuj
tylko niejadka:eviltong:
Spróbuj karme namoczyć w przegotowanej wodzie.
Nie chce Cię straszyć ale przy tak malutkim piesku musisz uważac, skoro jest taki niejadek karm go sama.Wydaje mi się ale to jest moje zdanie tylko, że zbyt wcześnie został od mamy odebrany.
Cze Aga Capri i Fiona:lol:
przydałoby się zmienić tytuł bloga:cool1:
daj mi ją chociaż na chwile pomiziać:eviltong: Fione oczywiście
ja Ci powiem w sekrecie że to będzie napewno:evil_lol:
[IMG]http://images20.fotosik.pl/393/2a103b104374e3ab.gif[/IMG]
albo[IMG]http://images21.fotosik.pl/338/574e1c2c5a84b279.gif[/IMG]
pozdrawiamy i życzymy miłej niedzieli z dziewczynkami i Tz-etem:lol:
Witaj Madziu:lol:
Miki po ścięciu przypomina mi Pipi:crazyeye: ona też juz niedługo będzie tak wyglądać:evil_lol:
[IMG]http://img154.imageshack.us/img154/8359/p5260015ao1.jpg[/IMG]