Jump to content
Dogomania

Pegaza

Members
  • Posts

    16191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pegaza

  1. Cze Madzik:lol: taa podarujmy dzieciom radość-spalmy im szkoły:diabloti: pozdrawiam:lol:
  2. tu juz odpływa w kraine muminków:evil_lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/a5f08c92258f92f0.jpg[/IMG] Aga a Capri nie jest zazdrosna? pytam bo Soma przez miesiąc była obrażona:roll: ale na szczęście mineło jej
  3. Witaj Aga:lol: widze że Capri obserwuje:eviltong: [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/232dc9f31aa31add.jpg[/IMG] tutaj obwą****e co nowego ma mała hm? nie wiem jakie imię ma:roll: [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/ede3b2acd36b1bbb.jpg[/IMG] śliczna dzidzia i śliczny domek:loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/2dda0586b41c2dac.jpg[/IMG] miziamy rozkosznego szczeniorka i pozdrawiamy Was:lol:
  4. No a na każdej fotce kucor jest inny:eviltong: piękna Cori i kucyczki:lol:
  5. Piękna mama i sliczne maleństwa:loveu: życze zdrowia całej gromadce i kochających domków:lol:
  6. No wiesz MADZIU tak po angielsku sobie wyszłas:razz:
  7. U nas też a Pipi w takie dni nie nadaje sie na spacery, bo co chwile gdzies poleguje a większa znów bardziej cfana i szuka cienia pod drzewem, więc myśle że fryzjer troche to złagodzi i będzie bardziej żwawo chodziła podczas spaceru:p
  8. To Ci podpowiem:eviltong: DARIA własnie dlaczego u Was Atka nie robią na golasa ?? Pipi tez będzie tak ścięta już niedługo, bo strasznie się męczy w cieple z włosami
  9. Dobry wieczór:lol: co za Miki mnie dzis powitał jaki on piękny:loveu: [IMG]http://img473.imageshack.us/img473/7606/p5250029wo1.jpg[/IMG] teraz upał mu nie będzie przeszkadzał:eviltong:
  10. Cze:lol: a jaką piękną ma bandanke w kolorze czerwonym:loveu: jaki elegancik:eviltong: [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/1218/img1291rc4.jpg[/IMG]
  11. Jedna noc ale warta grzechu:evil_lol: teraz Aidkowi pozostała tylko piosenka Kombi "Daj mi tę noc tę jedną noc";P
  12. Witam Haniu w Waszej galerii:multi: :multi: :multi: widze że się jednak skusiłaś:evil_lol: pozdrawiamy cieplusio i życzymy miłego dnia:lol: nie uwierzysz ale Pipi też się w ten sposób zaraz po przybyciu do domu przywitała z lustrem:evil_lol: i też takie fotki mam:eviltong: [IMG]http://images21.fotosik.pl/330/86e5b15f7aaa7167.jpg[/IMG]
  13. Nawet zabaweczke ma dla niej:eviltong: [IMG]http://images20.fotosik.pl/381/bc672083015ad82a.jpg[/IMG] jestem ciekawa jak na nią zareaguje:roll:
  14. Witaj:lol: Kiler trzyma ten "kwiatek" dla Ballady :lol: [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7734/tnimg0016nr9.jpg[/IMG]
  15. Witam :lol: to juz dzisiaj nowy ogonek zagosci w Waszym domku:laola: witamy serdecznie i cieplusio Capri Ciebie i nową jojkową:loveu:
  16. Marta w kule sobie z nami pogrywa:mad: dajesz te foty albo :-x :eviltong:
  17. No ja mysle że pokażesz:evil_lol:
  18. Daria1 masz śliczną sunie dlaczego nam nie pokazujesz więcej jej zdjęć?:mad: taka drobniutka też widać maleńka słodziutka:loveu:
  19. Dobry wieczór wpadłam się przywitać i zobaczyć fotki misiów:lol: ale nie ma:hmmmm: czarnych misiów.... pozdrawiam:p
  20. Cze Saruś:lol: ale sie zamyślił Arisek:lol: rozmarzył [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/1872/img1286hg0.jpg[/IMG]
  21. Witam wieczorowo i chwilowo :lol: hahaha dobre z tą ciotką hahaha dziadzio straszy na działce gości:eviltong:
  22. Madzik gdzie nam wybyłaś?:roll:
  23. Witam wieczorowo:lol: umęczona wrażeniami śpi sobie słodko i śni o włoskach:eviltong: [IMG]http://images20.fotosik.pl/380/03cb9ebc7978d0a0.jpg[/IMG]
  24. Wszystkie fotki są piękne:lol: ale ta wyjątkowa jest :loveu: mały Dudek Fado:eviltong: [IMG]http://images20.fotosik.pl/384/c873bb3f1e242a81.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...