tu juz odpływa w kraine muminków:evil_lol:
[IMG]http://images20.fotosik.pl/389/a5f08c92258f92f0.jpg[/IMG]
Aga a Capri nie jest zazdrosna?
pytam bo Soma przez miesiąc była obrażona:roll: ale na szczęście mineło jej
Witaj Aga:lol:
widze że Capri obserwuje:eviltong:
[IMG]http://images20.fotosik.pl/389/232dc9f31aa31add.jpg[/IMG]
tutaj obwą****e co nowego ma mała hm? nie wiem jakie imię ma:roll:
[IMG]http://images20.fotosik.pl/389/ede3b2acd36b1bbb.jpg[/IMG]
śliczna dzidzia i śliczny domek:loveu:
[IMG]http://images20.fotosik.pl/389/2dda0586b41c2dac.jpg[/IMG]
miziamy rozkosznego szczeniorka i pozdrawiamy Was:lol:
U nas też a Pipi w takie dni nie nadaje sie na spacery, bo co chwile gdzies poleguje a większa znów bardziej cfana i szuka cienia pod drzewem,
więc myśle że fryzjer troche to złagodzi i będzie bardziej żwawo chodziła podczas spaceru:p
To Ci podpowiem:eviltong: DARIA
własnie dlaczego u Was Atka nie robią na golasa ??
Pipi tez będzie tak ścięta już niedługo, bo strasznie się męczy w cieple z włosami
Dobry wieczór:lol: co za Miki mnie dzis powitał jaki on piękny:loveu:
[IMG]http://img473.imageshack.us/img473/7606/p5250029wo1.jpg[/IMG]
teraz upał mu nie będzie przeszkadzał:eviltong:
Cze:lol:
a jaką piękną ma bandanke w kolorze czerwonym:loveu: jaki elegancik:eviltong:
[IMG]http://img157.imageshack.us/img157/1218/img1291rc4.jpg[/IMG]
Witam Haniu w Waszej galerii:multi: :multi: :multi:
widze że się jednak skusiłaś:evil_lol:
pozdrawiamy cieplusio i życzymy miłego dnia:lol:
nie uwierzysz ale Pipi też się w ten sposób zaraz po przybyciu do domu
przywitała z lustrem:evil_lol: i też takie fotki mam:eviltong:
[IMG]http://images21.fotosik.pl/330/86e5b15f7aaa7167.jpg[/IMG]