Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Mały Bazyl? Super! Mój Bazyl - basseci wujek byłby na pewno zachwycony:lol::lol:
  2. ala123

    pudle szukaja domu

    [quote name='ALMA2']i co z Tinką, znalazła domek?[/QUOTE] Tina od kilku dni jest w nowym domku,wszystko jest OK, ale na razie nie pisałam aby...nie zapeszyć. Mieszka niedaleko Zamościa. Później napiszę więcej.telefony w jej sprawie ciagle dzwonią.
  3. nie wiem Bela czy zapraszałaś już na bazarek dla kolegów Barnaby? zrobie to na wszelki wypadek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191910-Wszystko-na-sprzedaz-dla-bezdomnych-psow-ze-Szczebrzeszyna-do-12.09[/url].
  4. Dziękuję Lucyno za wpłatę - Twoje 30 zł wpłynęło na konto. Ja daję ogłoszenia w lokalnej prasie i anonsach.
  5. dopiero dowiedziałam się o maluszku i zaglądam ,jestem z tobą basseciku
  6. większość zdjęć jakie mam jest zamieszczona na 1 stronie wątku.To jeszcze nie wszystkie psy niestety,postaram się jaknajszybciej wstawic kolejne.
  7. ala123

    pudle szukaja domu

    mam bardzo dużo telefonów w sprawie Tiny; większość oczywiście rezygnuje po usłyszeniu,że mała jest leczona,ale są i osoby "normalne",nirktórzy dzwonią już kolejny raz więc mam nadzieję na domek:lol: dzisiaj prawdopodobie przyjdą odwiedzić Tinę 3 panie z Zamościa, takie znajome znajomej,ciekawa jestem co z tego wyniknie
  8. [quote name='Monika z Katowic']Wysłałam kochanemu Doreczkowi moją deklarację stałą za wrzesień i maleńki mały grosik dołożyłam.:loveu:[/QUOTE] kasa dotarła jeszcze tego samego dnia,ale ja dopiero dzisiaj sprawdziłam, dziękuję:lol: [COLOR=Red][B]408zł + 9zł =417zł[/B][/COLOR]
  9. ala123

    pudle szukaja domu

    [quote name='GPooLCLD']Tina bije rekordy popularności ;) Mam już kilka zapytań o sunię . A czy wet określił ile potrwa leczenie ?[/QUOTE] tak mniej więcej określił, bo 27 jedziemy do kontroli i dostanie drugi zastrzyk od tej nużycy.Zwykle podaje się go 2-3razy;ten trzeci raz na wszelki wypadek ponoć,gdyby jeszcze jakieś nużeńce zostały.Prawdopodobnie własnie 27 pobiorą wyskrobinę do badania i wtedy będzie wiadomo więcej,napiszę na pewno.
  10. [quote name='Ingrid44']Piekny banerek . Niestety nie moge go wkleic bo tylko mozna dwa. Ostatnio jak mialam dwa i link to mi wszystko usuneli .[/QUOTE] tylko dwa? ja byłam pewna,że 5,zmienił się regulamin?
  11. [quote name='Rodzice Maciusia :)']wysłałam pw do 2 dogomaniaczek z prośbą o bannerki. Co do modów to trzeba po prostu wysłać pw do niego, może być do Maupa4, Pianka, Saint (podałam tych, bo oni się udzielają na forum, a inni to nie wiem) i podać link do wątku i poprosić o przydzielenie na I stronie dodatkowych postów (tylko musisz sobie polliczyć ile masz w sumie fotek, bo na każdy post wchodzi max 5 :p)[/QUOTE] to właśnie wiem,że 5 fotek w jednym poście można zamieścić. Moderator może jakby powiększyć objętość pierwszej strony,tak? wszystkich i tak nie uda się wstawić,ale załóżmy,że dla każdego psa po 3
  12. mam nadzieję,że moja deklaracja - 30zl - dotarła na konto Binga?
  13. ala123

    pudle szukaja domu

    antybiotyk i jakiś lek niesterydowy przeciwzapalny są kontynuowane; ten przeciwzapalny, to od kręgosłupa,bo nie pamiętam czy pisałam,że mała jakby trochę zarzuca tyłkiem,szczególnie z lewej strony,być może została potrącona przez samochód. Chyba,że pudelki mają skłonności do zwyrodnień kręgosłupa?
  14. [quote name='Marinkaa']Dziewczyny na wątku hoteliku od str 39 są zdjęcia psiaków z ostatniej sesji - wejdźcie i pobierzcie swoje :)[/QUOTE] widziałam kochana,piękne fotki :loveu:,zajmę się tym, jak znajdę trochę czasu
  15. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Ala - jest też możliwość abyś napisała do modów aby na pierwszej stronie dali Ci dodatkowe posty w których powrzuca się fotki. Nawet jeśli wejdą na kolejną stronę to i tak będzie wygodniej niż latać po cxałym wątku, tym bardziej, że może się on rozrosnąć i wtedy hulaj wiatru w polu :)[/QUOTE] nie wiedziałam o tym, mogę napisać tylko,że głupia sprawa ale ja nie wiem jak się należy kontaktować z moderatorami:oops: jeżeli chodzi o banerek,to byłabym Ci bardzo wdzięczna za pomoc:lol:
  16. [quote name='sonia71']czyli tak: 1.Elza -biała z domkiem ,ktory jej nie chce 2.Karmelka 3.np.Janka z białymi skarpetkami, z lewej i Zojka z prawej -siostry 4.Zahir 5.np.Forest- terierowaty 6.np.Czako-husky 7.np.Czester -z łysym bokiem 8.np.Lotka-biszkoptowa sunia do sterylizacji imiona pozmieniajcie ,bo to wy widzicie biedne psiulki a zdjecia pewnie niech bedą w bieżących posatch .lepiej żeby były niż wogóle bo może ktoś przeglądając wątek coś pomoże[/QUOTE] wieczorem wstawię wszystkie zdjęcia jakie mam i podpiszę je tymi imionami,mnie sie bardzo podobają ,tylko nr7-biały piesio ma już imię Pupil i niech tak zostanie,bo to do niego bardzo pasuje,on jest takim pieszczochem i milusiem. Czy może ktoś potrafi robić banerki? Dobrze byłoby zrobić...
  17. ala123

    pudle szukaja domu

    dziękuję dziewczyny za ogłoszenia. Wczoraj wieczorem miałam kolejny telefon,bardzo konkretny, z Krakowa;wysłałam pani wszystkie zdjęcia Tiny,jakie mam ,no ale na razie cisza. Jeżeli chodzi o leczenie, to wygląda na to,że przebiega prawidłowo.Ranki po odparzeniach ładnie sie goją,są prawie niewidoczne, Tina jest bardziej energiczna i już nie wygląda na autystyczną; tylko ta nużyca nieszczęsna,której zresztą nie widać. Dzisiaj jedziemy do kontroli, pewnie będzie kontunuowany antybiotyk ,bo jeszcze jakaś bakteria ponoć wyszła z posiewu.
  18. [quote name='sonia71']może faktycznie lepiej wrzucajcie zdjęcia tutaj ,najwyżej w kolejnych postach,łatwiej będzie robić im ogłoszenia i nadajcie imiona bo tak trudno pisać o którego chodzi; wstępnie tak: 1.Elza -biała średnia ,labkowata suczka -do sterylizacji 2.Karmelka-malutka rudaska,wysterylizowana 3. -siostry spod cmentarza- a ta mala ciemna suczka napisana jako jedna z siósttr to jak dla mnie calkiem inna suczka 4.Zahir-mały,rudy zielonooki 5. - pies terierowaty,białawy ,spod cmentarza 6. - pies huski 7. - pies biały,z bezwlosa łatą na boku[/QUOTE] Są dwie suczki o jasnym umaszczeniu: jedna to labkowata,biszkoptowa i to ona bedzie lada dzień sterylizowana,druga to właśnie biała Elza,która ma niby dom, ale dom jej nie chce. Na zdjęciu rzeczywiście wyglądaja podobnie,ja tez miałam wątpliwości. Dora zrobi tej białej nowe zdjęcia,bo w tej chwili mamy tylko jedno. jeżeli chodzi o to zdjęcie suczki z cmentarza,to jest to ta sama psinka co na poprzednim zdjęciu,tylko ujęta inaczej Czy mam wstawiać zdjęcia w bieżących postach? W pierwszym nie mogę wstawić więcej, jest tam juz 5 i tylko tyle może byc w jednym poście.
  19. ala123

    pudle szukaja domu

    [quote name='GPooLCLD']zaczynam robić ogłoszenia , zacznę od niuni :) - będą się jeszcze o nią bić domki! Nie ma za co mi dziękować , Wam należą się podziękowania za opiekę na nią! Tina jest średnia ? Mała ?[/QUOTE] Tina waży 7kg, to chyba jest mała. Miałam już pierwszy tel. w jej sprawie! Pani dzwoniła wypytując o różne rzeczy,np. czy to na pewno jest pudel:p, jaki kolor, jakie choroby stwierdzono;rozmowa trochę trwała ale po usłyszeniu,że mała jest leczona od nurzeńca, pani szybko skończyła rozmowę...:roll:
  20. [quote name='Rodzice Maciusia :)']5. lubliniak.pl (czeka na akceptację) 6. anonse-lublin.pl (czeka na akceptację) 7. morusek.pl [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/28668/Pokochaj-slicznego-Zahisia/[/URL] 8.mmlublin [URL]http://www.mmlublin.pl/advert/3711/Pokochaj+%C5%9Blicznego+zielonookiego+Zahirka.html[/URL][U][COLOR=#810081]9.lublinstrefa[/COLOR][/U] [U][COLOR=#810081][/COLOR][/U] [U][COLOR=#810081][URL]http://www.lublinstrefa.pl/flora-i-fauna/oddam-za-darmo/lublin-pokochaj-licznego-zahirka.htm[/URL][/COLOR][/U][/QUOTE] dziekujemy za ogłoszenia ale chcę zaznaczyć,że do anonsów,dziennika wschodniego i naszej zamojskiej prasy już dałyśmy
  21. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Alu, a nie lepiej byłoby wrzucić wszystkie fotki jakie macie tu na wątku na I stronie? Bo ja jak się zapędzę to kto wie czy nie cyknę jeszcze innym psiakom :) zaczynam z ogłoszeniami, po troszeczku. Pieska nazwałam Zahir, więc jeśli ktoś będzie pytał o takiego, to pamiątajcie, że to zielonooki kawaler :) Wiek podałam że ma około 2 lat. Nie dostałam tej info, ale podejrzewam, że też nie wiecie..? 1. adopcje.org 2. cafeanimal 3. gumtree: [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=224744403&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ224744403MXGuidMZ12a8b336-b800-a20b-2740-a9c0ffffaa1a&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=25157060%3B224744403%3B25157060%3B3200003%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1282235698523&secev=AQAAASqHpSAAAM0AAAABACExMmE4YjM0MGQ1Yi5hMjBiMjY1LjRmODAuZmZmZjUxZTUAAAABAAAAAA1lU9MAdICCsef%2BjNqx3CAZQ1%2Fa%2B%2Bb9jE0*&wmid=224744403[/URL] 4. eoferty: [URL]http://www.eoferty.com.pl/pokochaj_zielonookiego_zahirka_199647.html[/URL][/QUOTE] nie wiemy ile lat ma pies,to prawda, nie pamiętam też na ile ocenił go weterynarz. Jeżeli chodzi o zdjęcia, to chyba nie bardzo da się je wszystkie wrzucić na pierwszą str.,bo pewnie się nie zmieszczą,mogę kilka jeszcze wrzucić
  22. [quote name='sonia71']dziewczyny macie jeszcze jakieś zdjęcia białej Elzy i tej malutkiej karmelkowej suni -może być robocze imię Karmelka, będzie latwiej-to po wtorku zamowiłabym allegro u isadory ,tylko trzeba wiecej zdjęć i na kogo namiary , do wtorku jeszcze jest kilka dni to jak macie możliwość to poróbcie,[/QUOTE] ja mam tylko 1 zdjęcie Elzy,poprosimy Dorę o więcej, jeżeli chodzi o Karmelkę, to jeszcze mam kilka ,wyślę Ci po powrocie z pracy,tylko proszę o adres mailowy. Acha, właśnie dowiedziałam się od Dory ,że malutka jest już po sterylce.
  23. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Ala, dostałam maila, teraz wybywam, ale wieczorem siadam i ogłaszam Rudzielca pięknego na wszelkich portalach, prócz allegro, więc możecie go już sobie darować. Czy mogę mu nadać jakieś inne imię niż Misiek w ogłoszonkach? :razz::oops:[/QUOTE] możesz zmienić mu imię ,oczywiście:lol:
  24. ja też jestem nieźle zakręcona jak sie okazuje;byłam przekonana aż do dzisiaj ,że wpłaciłam Astaroth za sierpień, ale Dora wyprowadziła mnie z błędu. Napisałam na wątku jaką kwote zamierzam wpłacić i na tym się skończyło :cool3:.Sorry Astaroth za zwłokę, tym razem już na pewno wpłaciłam. 664zł - 256zł= [COLOR=red]408zł pozostaje na koncie Dorka[/COLOR]
×
×
  • Create New...