-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Mąż był dzisiaj z małym sznupkiem ponownie u weta: dostała kolejny zastrzyk antybiotyk - ma działać 3 dni, i jeszcze dodatkowo dajemy Urosept, Rutinoskorbin i kazała kupić syrop dla dzieci na kaszel. :crazyeye: Jutro jadę do schronu podpisać umowę adopcyjną. :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Mąż był dzisiaj z małym sznupkiem ponownie u weta: dostała kolejny zastrzyk antybiotyk - ma działać 3 dni, i jeszcze dodatkowo dajemy Urosept, Rutinoskorbin i kazała kupić syrop dla dzieci na kaszel. :crazyeye: [SIZE=4][COLOR=seagreen]Kochana Bunia czeka na kochający domek[/COLOR][/SIZE] -
Moje na ogrodzie nie kopią, ale na polach ... szukają myszy i tylko tyłki widać jak kopią. A wiecie jak ich kudłate brody i łapy po kopaniu czarnej ziemi wygladają. :mad: Pewnie nie wiecie, że sznaucery miniaturowe kilkadziesiąt lat temu (a może i więcej) hodowane były do łapania szczurów. No i instykt pozostał. A na działce u rodziców to raz łapały nornice: dwie naganiały a trzecia łapała. Upolowały trzy sztuki z czego dwie zżarły razem z futrem. Fuj. Ale to mi tata powiedział, bo ja wtedy nie byłam. Dobrze, ze nie widziałam. Bo później buzi dostać po takim jedzonku .... A brata sznaucerka kiedyś 4 godziny czatowała przy dziurze, żeby złapać nornicę i też zżarła. A kiełek Dżekusia boski. :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Tia albo powie, że się ululała bo chora i osłabiona była. :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oj no żartowałam. Nie złośc się. :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Malutka lepiej się czuje. Kicha strasznie, czasami ma odruch wymiotny i dzisiaj jeszcze zgodnie z tel. zaleceniem wetki dałam Cerutin. Jutro kolejny zastrzyk. Ale Keysi dzisiaj zwracała (dwa razy), więc nie wiem czy ona też nie jest chora, czy zżarła coś na spacerze. No i mała koope zrobiła w domu. :mad: Ale jak dzisiaj wróciłam do domu to tak merdała ogonem. :lol: I buziaki nam daje. Męża rękę to bardzo dokładnie jak leżał z nią na kanapie wylizała. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Monika tylko się nie uchlej na tej studniówce ...:roll: Keysi dzisiaj zwraca, więc może od małej złapała? :mad:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też nie wiem gdzie Poronińska. Ale z nas szczecinianki. :eviltong: -
:shake: Kurna, że ja mieszkam w drugim końcu Polski.
-
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Trudno Anetko - ale widac, że to dobrzy ludzie. :lol: Ja poprosiłam też o pomoc swoją wetkę. -
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Buniu może się w końcu szczęście do ciebie uśmiechnie ? -
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Amiśka coś niedokładnie czytasz . Na poprzedniej stronie jest o Nuce i wizycie u weta. :eviltong: Jutro sznupka dostanie kolejny zastrzyk. U Buni dalej ok. :lol: -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Link do Buni http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36464 Dziewczyny jesteście super - taka pomoc dla Pani Irenki. :lol: