-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
AnkaG replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Haniu naprawdę spróbuj z tym Persenem. Kup listek w aptece za kilka złotych i podawaj Nelusi. Szkoda psiny. -
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
A u której? Buni czy sznupci? :cool3: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Mała sznaucerka ma na imię Nuka. Dzisiaj rano była u weta. Jest przeziębiona - dostała dwa zastrzyki i mamy dawac Urosept. Wg wetki to skutek stresu i osłabienia. Reaguje już na imię i wesoło merda do nas ogonkiem. Koleżanki jeszcze powarkują czasami, ale nie jest źle.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
U mnie na ogrodzie piękna trawka ino trochę obsiusiana. A za płotem błoto. Życie mnie przymusiło i w wieku 36 lat zrobiłam prawo jazdy. :eviltong: A jak poszłam na kurs to nie wiedziałm co to jest sprzęgło. :crazyeye: Kurna tabletki uspakające łykałam przed jazdami. A teraz po 3 latach to juz spoko. :razz:
-
[quote name='lamia2']Acioto :crazyeye: skąd masz takie dziubaski :eviltong:[/quote] Coś mi ich przez pączkowanie przybywa. :evil_lol: Pierwsza była Esta - wyproszony pies, druga Keysi - córcia Estki, trzecia Kajcia - niechciany pies, [SIZE=3][COLOR=red]a czwartą Nukę zabrałam w Sylwestra ze schronu. :huh: [/COLOR][/SIZE]
-
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Dziękuje Anetko za starania. :lol: -
Wszyscy tęsknimy za słońcem. U nas pada. :-(
-
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Mała sznaucerka ma na imię Nuka. Dzisiaj rano była u weta. Jest przeziębiona - dostała dwa zastrzyki i mamy dawac Urosept. Wg wetki to skutek stresu i osłabienia. Reaguje już na imię i wesoło merda do nas ogonkiem. Koleżanki jeszcze powarkują czasami, ale nie jest źle. Nie wiem jeszcze czy zostanie u nas, ale w czwartek pojadę oddac do schronu numerek i podpisac umowę adopcyjną (no i zapłacic 100 albo 150 zł). [COLOR=red]NA PEWNO DO SCHRONU NIE WRÓCI.[/COLOR] W najgorszym przypadku oddamy ją koleżance. -
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Trzymamy, trzymamy ... i paznokcie obgryzamy. :cool3: -
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=red]Bunia czeka na domek ....[/COLOR][/SIZE] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:lol: Cześc Hanka - jak ja daleko od Was wszystkich mieszkam. :-( W środę mija 14 dni od znalezienia małej sznupki. W czwartek jadę do schronu oddac numerek (bo póki co to mala własnośc schronu) i podpisze umowę adopcyjną. Zostanie u nas albo damy koleżance. Ale Michał nawet nie chce słyszec o oddaniu małej. :mad: Bozze czwarty pies? Wariatkowo. A Keysi właśnie uwaliła sie koło małej. Burki coraz spokojniejsze. :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jutro jadę do weta. Wygląda mi to na przeziębienie. A jamniczka Bunia po usunięciu kamienia i chorych zaropiałych ząbków ma pachnący teraz pyszczek - tylko całowac.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Jutro pojadę z małą do weta. :shake: Jeśc je, pije mleko z wodą, bo samej wody nie rusza. Ale coś z nią nie tak. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[IMG]http://images14.fotosik.pl/5/985947deaf0325e2med.jpg[/IMG]Moniko to moje stado. Mała w prawym dolnym rogu. Coś jest chora. Ma odruch wymiotny i zaczęła mi w domu robic koopę i siku.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Jak widzicie Bunia już zaokrągliła się. Mała sznaucerka jest w prawym dolnym rogu. -
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj u mamy na 75 urodzinach na obiadku. Bunia czuje się okejowo. Dała mi buziaki i [COLOR=red]WOGÓLE [/COLOR][COLOR=black]z pyszczka nie wanieje. Bunia ma teraz słodki pyszczek tylko całowac. :lol: [/COLOR] Zdjęcia wklei Celinka. A sznaucerka coś chora. Co jakiś czas ma odruch wymiotny i zaczęła mi w domu robi koopę i siku. :-(