Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Mam nadzieję, że Neris się nie pogniewa za wklejenie tego zdjęcia. :lol: [IMG]http://images2.fotosik.pl/265/32022a0f74c46bb0med.jpg[/IMG] PS Może juz widziałyście, ale co popatrzę to..... śmiac mi sie chcę. Neris wybacz.
  2. Haniu naprawdę spróbuj z tym Persenem. Kup listek w aptece za kilka złotych i podawaj Nelusi. Szkoda psiny.
  3. Neris jak poczytałam o najnowszych wyczynach twoich psiaków to przypomniałam sobie opowiastki na wątku Tigress (Fokusa). :crazyeye: A jamniorki mi też najbardziej się podobają w "wagoniku" pod kaloryferkiem. :loveu:
  4. Loozerka jak będziesz tak mało spać, to ci się zmarszczki zaczną robić :eviltong:
  5. A u której? Buni czy sznupci? :cool3:
  6. Mała sznaucerka ma na imię Nuka. Dzisiaj rano była u weta. Jest przeziębiona - dostała dwa zastrzyki i mamy dawac Urosept. Wg wetki to skutek stresu i osłabienia. Reaguje już na imię i wesoło merda do nas ogonkiem. Koleżanki jeszcze powarkują czasami, ale nie jest źle.
  7. U mnie na ogrodzie piękna trawka ino trochę obsiusiana. A za płotem błoto. Życie mnie przymusiło i w wieku 36 lat zrobiłam prawo jazdy. :eviltong: A jak poszłam na kurs to nie wiedziałm co to jest sprzęgło. :crazyeye: Kurna tabletki uspakające łykałam przed jazdami. A teraz po 3 latach to juz spoko. :razz:
  8. [quote name='lamia2']Acioto :crazyeye: skąd masz takie dziubaski :eviltong:[/quote] Coś mi ich przez pączkowanie przybywa. :evil_lol: Pierwsza była Esta - wyproszony pies, druga Keysi - córcia Estki, trzecia Kajcia - niechciany pies, [SIZE=3][COLOR=red]a czwartą Nukę zabrałam w Sylwestra ze schronu. :huh: [/COLOR][/SIZE]
  9. Czarodziejko gdzie zdjęcia Gajki :mad: :placz:
  10. Dziękuje Anetko za starania. :lol:
  11. Wszyscy tęsknimy za słońcem. U nas pada. :-(
  12. Mała sznaucerka ma na imię Nuka. Dzisiaj rano była u weta. Jest przeziębiona - dostała dwa zastrzyki i mamy dawac Urosept. Wg wetki to skutek stresu i osłabienia. Reaguje już na imię i wesoło merda do nas ogonkiem. Koleżanki jeszcze powarkują czasami, ale nie jest źle. Nie wiem jeszcze czy zostanie u nas, ale w czwartek pojadę oddac do schronu numerek i podpisac umowę adopcyjną (no i zapłacic 100 albo 150 zł). [COLOR=red]NA PEWNO DO SCHRONU NIE WRÓCI.[/COLOR] W najgorszym przypadku oddamy ją koleżance.
  13. Trzymamy, trzymamy ... i paznokcie obgryzamy. :cool3:
  14. [SIZE=4][COLOR=red]Bunia czeka na domek ....[/COLOR][/SIZE]
  15. [IMG]http://images14.fotosik.pl/5/985947deaf0325e2med.jpg[/IMG] To moje stado. Mała coś chora. Ma odruch wymiotny i zaczęła w domu robic koo i siku. Mała w prawym dolnym rogu. Stado przestaje burczec. :lol:
  16. :lol: Cześc Hanka - jak ja daleko od Was wszystkich mieszkam. :-( W środę mija 14 dni od znalezienia małej sznupki. W czwartek jadę do schronu oddac numerek (bo póki co to mala własnośc schronu) i podpisze umowę adopcyjną. Zostanie u nas albo damy koleżance. Ale Michał nawet nie chce słyszec o oddaniu małej. :mad: Bozze czwarty pies? Wariatkowo. A Keysi właśnie uwaliła sie koło małej. Burki coraz spokojniejsze. :lol:
  17. Widac, widac że kochacie. :multi: My nasze też. :razz:
  18. Jutro jadę do weta. Wygląda mi to na przeziębienie. A jamniczka Bunia po usunięciu kamienia i chorych zaropiałych ząbków ma pachnący teraz pyszczek - tylko całowac.
  19. Jutro pojadę z małą do weta. :shake: Jeśc je, pije mleko z wodą, bo samej wody nie rusza. Ale coś z nią nie tak.
  20. [IMG]http://images14.fotosik.pl/5/985947deaf0325e2med.jpg[/IMG]Moniko to moje stado. Mała w prawym dolnym rogu. Coś jest chora. Ma odruch wymiotny i zaczęła mi w domu robic koopę i siku.
  21. Jak widzicie Bunia już zaokrągliła się. Mała sznaucerka jest w prawym dolnym rogu.
  22. Byłam dzisiaj u mamy na 75 urodzinach na obiadku. Bunia czuje się okejowo. Dała mi buziaki i [COLOR=red]WOGÓLE [/COLOR][COLOR=black]z pyszczka nie wanieje. Bunia ma teraz słodki pyszczek tylko całowac. :lol: [/COLOR] Zdjęcia wklei Celinka. A sznaucerka coś chora. Co jakiś czas ma odruch wymiotny i zaczęła mi w domu robi koopę i siku. :-(
×
×
  • Create New...