Jump to content
Dogomania

Czaka

Members
  • Posts

    2833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czaka

  1. Przed chwilką mieliśmy gościa, to był Pan z paczuszką od cioci Iwonki, której bardzo dziękuję w imieniu Bianeczki. [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/6561/img2991wj1.jpg[/IMG]
  2. No i jeszcze Tsukuś w całej okazałości:cool3: [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/8399/img2977ae4.jpg[/IMG]
  3. Tak też myślałam! :evil_lol:
  4. [FONT=Arial][SIZE=4]Zanzara muszę Ci coś powiedzieć/napisać, otóż twój Brutusik ma lekko żółtawe ząbki. Jak wiesz jego matka w czasie ciąży nie była najzdrowsza , a Brutusik urodził się nieco słabszy od innych. Biliśmy wczoraj z malcem w weta, który stwierdził, że to nic wielkiego. Facecik jest zdrowy, a stałe ząbki będzie miał na pewno bialutkie. Mam nadzieję, że Ci to nie przeszkadza, ale uważam, że mam obowiązek o tym Ci powiedzieć zanim go zabierzesz. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]Poza tym życzę Ci zdrówka, bo z Brutusa zrobił się mały rozrabiaka i zdrówko będzie Ci do niego bardzo potrzebne. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4] [/SIZE][/FONT]
  5. Najbardziej lubi ją podgryzać! :evil_lol: [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/3052/img2990lw3.jpg[/IMG]
  6. Brutus lubi ciotkę Czakę! :lol: [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/8401/img2989zr5.jpg[/IMG]
  7. [quote name='supergoga']On jak Garfield wygląda. Czy on jeszcze chodzi z tym brzucholkiem. Mamo jedyna - Tsuki, chyba nie po chrzestnej Ci tak w biodra idzie, bo ona chudsza? Ciekawy ma ten pysiolek no i corpus delicti też. hihihi :evil_lol:[/quote] Supergoga dzięki za wszysytko, mam nadzieję, że nam się uda z tymi domkami! Chyba przyznasz, że Tsukuś jest piękny!!!
  8. Brutusik! [IMG]http://img490.imageshack.us/img490/8752/img2988uk0.jpg[/IMG]
  9. Biały pycho Tsukusia! [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/6458/img2983hs4.jpg[/IMG]
  10. Budelki ! :lol: [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/7770/img2985tl7.jpg[/IMG]
  11. Negra i Bianka :loveu: [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/1107/img2980ac1.jpg[/IMG]
  12. Obiadek mniam, mniam [IMG]http://img486.imageshack.us/img486/9716/img2974qo9.jpg[/IMG]
  13. Biegniemy , bo chyba szykuje się obiad! [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/5193/img2973py2.jpg[/IMG]
  14. Bo nam Rokuś cztery literki wygryzie :evil_lol:
  15. Czyli w odwiedzinki do cioci Bianki raczej się nie wybierzemy! :shake:
  16. Słodki pysio! :loveu:
  17. Mam nadzieję, że przynajmniej ziwerzaki mają godne warunki!
  18. Ale cudne wiadomości :loveu:
  19. Super ogłoszenia! :buzi:
  20. [quote name='Fusica']O rajusku... Ten noseczek... ten jęzorek... SUGUSIK KOCHANY:loveu: :loveu: :loveu: Jak namawiałam Zanzarę na Brutalka, to powiedziałam że to musi być on..., bo sama bym go chciała... [/quote] Jeśli chodzi o Brutusika, to po tym odrobaczaniu zrobił się z niego całkiem inny chłopak. Najważniejsze, że odpalił z jedzeniem (chociaż jest strasznie wybredny). Zrobił się z niego taki mały zaczepniś i rozrabiaka. Poza tym Tsukuś już nie jest takim leniwcem, ostatnio nawet biega, niestety najszybciej do miski. Wieczorem powklejam aktualne fotki, Tsukuś robi się biały i lekko kosmaty na pychu. Wygląda słodko.
  21. Dzięki dziewczyny! Obawiam się tylko wakacji, czy ludzie zechcą teraz adoptować moje maluchy?
  22. A Zuleńce, to chyba nawet podoba się takie rozwiązanie. :cool3:
  23. [quote name='BIANKA1']Ale będzie Wam smutno jak już je powydajecie . Będziecie płakać za małymi łapulkami , brzucholkami i mordeczkami :oops:[/quote] Jak będą miały dobre domy, to na pewno będziemy szczęśliwi!
  24. To nie jest fotomontaż, Brutusik je udko z kurczaka. :p Zanzara zacznij skupować okoliczny drób :cool3: [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/91/img2970vy7.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...